Hırsız Nasıl Yakalanır

Küçükken bir markette çalıştım.

Bu bakkalda çok hırsızlık oldu.

Ne zaman birinin bir şey aldığını ve onu çalmak amacıyla bir çantaya koyduğunu gördüğünüzde, bize onları rahat bırakmamız söylendi.

Önce mağazadan çıkana kadar bekleyin.

Birinin çalmaya çalıştığını kanıtlamak bir şeydir … birini çaldıktan sonra yakalamak tamamen başka bir şeydir.

Güvenlik onları ancak dışarı çıktıktan ve suçları tamamlandıktan sonra yakalayacaktı.

Kendinize, bir seçimi çalmaya “teşebbüs” ediyor olabileceklerine dair kanıtı olan birini yakalamanın daha iyi olup olmadığını sorun. Yoksa bundan paçayı sıyırdıklarını düşünmelerini izlemek … sadece suç işlendikten sonra onları yakalamak için mi daha iyi olur?

“Hırsız Nasıl Yakalanır” üzerine 17 yorum

1. Ordu dan kimler var. Hırsız Nasıl Yakalanır . Mrb siten gerçekten çok iyi, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 26

2. Mardin merkezden ben elif yılmaz. Slm sayfan ciddiyim ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 08-02-2021 21:43:19

3. Giresun merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar siten yeminle güzel, teraziye tıkladım 08-02-2021 22:47:01

4. Bu konu : ” Hırsız Nasıl Yakalanır ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın inanki mükemmel, sosyal medyada paylaştım , banu – 22

5. Bu konu : ” Hırsız Nasıl Yakalanır ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa vallaha dikkatimi çekti, şukuladım , – 339

6. Bu konu : ” Hırsız Nasıl Yakalanır ” çok güzel. Merhaba paylaşım yeminle çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Emine – 364

7. Kars merkezden ben mehmet. Slm paylaşım inan ki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 08-02-2021 23:42:58

8. Bu konu : ” Hırsız Nasıl Yakalanır ” çok güzel. Selamlar sayfan harbiden dikkat çekici, twitter da paylaştım , ahmet – 467

9. Erzincan dan kimler var. Hırsız Nasıl Yakalanır . Selam web sitesi yeminle dikkat çekici, saolun , mehmet – 54

10. Karaman dan kimler var. Hırsız Nasıl Yakalanır . Mrb web sitesi vallaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , mehmet – 28

11. Iğdır dan kimler var. Hırsız Nasıl Yakalanır . Selamlar siteniz vallaha çok güzel, teraziye tıkladım , Gürbüz – 89

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link