Küçükken bir markette çalıştım.

Bu bakkalda çok hırsızlık oldu.

Ne zaman birinin bir şey aldığını ve onu çalmak amacıyla bir çantaya koyduğunu gördüğünüzde, bize onları rahat bırakmamız söylendi.

Önce mağazadan çıkana kadar bekleyin.

Birinin çalmaya çalıştığını kanıtlamak bir şeydir … birini çaldıktan sonra yakalamak tamamen başka bir şeydir.

Güvenlik onları ancak dışarı çıktıktan ve suçları tamamlandıktan sonra yakalayacaktı.

Kendinize, bir seçimi çalmaya “teşebbüs” ediyor olabileceklerine dair kanıtı olan birini yakalamanın daha iyi olup olmadığını sorun. Yoksa bundan paçayı sıyırdıklarını düşünmelerini izlemek … sadece suç işlendikten sonra onları yakalamak için mi daha iyi olur?

Author

31 Comments

1. Mrb siten harbiden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

2. elif yılmaz Reply

Ordu dan kimler var. Hırsız Nasıl Yakalanır . Mrb siten gerçekten çok iyi, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 26

3. Merhaba bu web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, saolun

4. elif yılmaz Reply

Mardin merkezden ben elif yılmaz. Slm sayfan ciddiyim ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 08-02-2021 21:43:19

5. Selam herkese web sitesi inanılmaz iyi, teşekkürler

6. Giresun merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar siten yeminle güzel, teraziye tıkladım 08-02-2021 22:47:01

7. Bu konu : ” Hırsız Nasıl Yakalanır ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın inanki mükemmel, sosyal medyada paylaştım , banu – 22

8. Selam herkese sayfan inanılmaz dikkatimi çekti, teşekkürler

9. Bu konu : ” Hırsız Nasıl Yakalanır ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa vallaha dikkatimi çekti, şukuladım , – 339

10. Bu konu : ” Hırsız Nasıl Yakalanır ” çok güzel. Merhaba paylaşım yeminle çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Emine – 364

11. Kars merkezden ben mehmet. Slm paylaşım inan ki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 08-02-2021 23:42:58

12. Bu konu : ” Hırsız Nasıl Yakalanır ” çok güzel. Selamlar sayfan harbiden dikkat çekici, twitter da paylaştım , ahmet – 467

13. Erzincan dan kimler var. Hırsız Nasıl Yakalanır . Selam web sitesi yeminle dikkat çekici, saolun , mehmet – 54

14. Karaman dan kimler var. Hırsız Nasıl Yakalanır . Mrb web sitesi vallaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , mehmet – 28

15. Selamın aleyküm paylaşım gerçekten dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

16. Gürbüz Reply

Iğdır dan kimler var. Hırsız Nasıl Yakalanır . Selamlar siteniz vallaha çok güzel, teraziye tıkladım , Gürbüz – 89

17. Batman merkezden ben gaye. Selam herkese siteniz gerçekten çok güzel, sağolun 26-02-2021 15:18:23

18. Merhaba herkese siten inanki hayran bıraktı, saolun

19. Mersin dan kimler var. Hırsız Nasıl Yakalanır . selam arkadaşlar paylaşımın süper ötesi hayran bıraktı, şukuladım , gaye – 259

20. Merhabalar web siten inanki dikkat çekici, twitter da paylaştım

21. Muş merkezden ben Aylin. Merhaba herkese siten valla hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 14-03-2021 01:37:22

22. Kütahya dan kimler var. Hırsız Nasıl Yakalanır . Selam herkese paylaşım cidden çok güzel, linkedinde paylaştım , – 318

23. Kilis dan kimler var. Hırsız Nasıl Yakalanır . selamun aleyküm siten inanki ilgi uyandırıcı, şukuladım , Hasan – 192

24. Bu konu : ” Hırsız Nasıl Yakalanır ” çok güzel. Selam herkese paylaşım yeminle hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 160

25. Antalya dan kimler var. Hırsız Nasıl Yakalanır . Selam paylaşımınız vallaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım , emin – 218

26. Bu konu : ” Hırsız Nasıl Yakalanır ” çok güzel. selamun aleyküm web siten valla güzel, tebrikler , Emine – 365

27. elif yılmaz Reply

Ordu merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm web sitesi yeminle güzel, teşekkürler 06-05-2021 22:24:20

28. Kırşehir dan kimler var. Hırsız Nasıl Yakalanır . Merhaba herkese web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, twitter da paylaştım , emin – 119

29. Erzurum merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar bu web sitesi valla mükemmel, teşekkürler 08-05-2021 20:26:34

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link