Bana kulak ver.

Bütün bu pazar sıkıştırması fenomeni bir komplo olabilir mi?

Bence evet, ama bunun neden bir komplo olabileceğini anlamak için bazı olası bakış açılarına bakalım. (Yorumlarda kendi bakış açınızı verin)

Outlook numarası 1

Birden fazla piyasa aynı anda sıkışarak oynaklığı zirveye taşıyor ve borsa tarafından yönlendirilen ekonomik sistemi hemen hemen kırıyor.Bu durumda, birçok zengin insan fakirleşiyor, bu yüzden onu en yaygın olanı olarak görmüyorum görünüm (günün sonunda milyarder kulübü küçüktür ve buradaki dalgalanma şu ya da bu şekilde siyasi muadili için oynaklık, kontrolörler için büyük hayır hayır anlamına gelir). Görünümün sonu; Ekonomik durgunluklar veya bunalımlar, buna en çok karışan batı dünyasını, özellikle de ABD’yi vurdu. Bu arada ABD’de gerçek bir durgunluk çok gecikti ve son 15 yılda Obama ile birçok kez askıya alındı ​​ve hem FED (lol) tarafından beslenerek tarihi geri itmek için koz verildi. Bu daha az yemek, daha çok ölüm demektir.

Outlook numarası 2

Tüm aracı kurumlar, yaratılmasına yardım ettikleri canavarı kontrol etmeye çalışan hisse senetlerinin “sıkıştırılması” için ticareti (veya sadece satın almayı) durdurur. SEC, “soruşturma” moduna girdikten sonra (milyarderler arkadaşlarından yardım alıyor), çevrimiçi aracılıkların perakende yatırımcı için bir tehlike olduğunu ilan ediyor ve tüm perakende yatırımcıların işlemlerinin kapatılmasını ve hisselerinin büyük adamlar ve halka açık şirketlerin kendileri tarafından tazmin edilmesini emrediyor. . Görünümün sonu; insanlar barışçıl protesto kisvesi altında isyan ediyor ve bokları yakıyor, çünkü günün sonunda paranın ABD’de özgürlük anlamına geldiğini anlıyorlar. Bu arada perişan haldeki perakende yatırımcılar tarafından toplu katliamlar, intiharlar ve terör eylemleri işleniyor. Bu basitçe, sıradan insanların neden olduğu daha fazla ölüm, terör ve sosyal istikrarsızlık anlamına gelir, böylece polis güçleri ve ordu devralır.

Görünüm numarası 3

Money printer brrrr gidiyor ve her şey yolunda. Görünümün sonu; hiperenflasyon, hiperenflasyonun yol açtığı şeye yol açar, bu da daha fazla ölümü içerir.

Bunlar, elitlerin nüfusu düşürürken toplumsal istikrarsızlığı artırma amaçlı bir komplo olduğu komplosuna uyacak görüşlerdir. (Yorumlarda kendi bakış açınızı verin)

Benim görüşüme göre bazı olasılıkları olan bir bakış açısı da var.

Görünüm numarası 4

Bütün bu hareket, finansal sistemi ifşa ediyor, tüm insanların ortak bir düşmanı var ve onlar tarafından yanlış yönlendirilip kötü muamele gördükten sonra bir devrim başlıyor. Gerçek insanlar tarafından sızan bazı hükümet güçleri, hükümet güçleri arasındaki yanlış yönlendirilmiş ve tamamen patlak veren savaşın tarafını tutuyor. Görünümün sonu; insanlar kazanıyor, seçkinler kaçıyor ve diğerleri öldürülüyor. (Diğer ülkelerin bu noktada dahil olacağını biliyorum ama yazmaktan bıktım, yorumlarda kendi düşüncelerinizi paylaşın)

Bu, bunun iyi adamlardan bir komplo olduğu (bundan pek emin değilim, belki de iyi kılığına girmiş kötü adamlar? Kim bilir) zirveye çıkıp geminin sonsuza dek yelken açmasına yardım etme komplosuna uyacaktır. (Veya belki değil mi?)

3 hariç tüm bunların kulağa çılgınca geldiğini biliyorum ama sizce hangisi daha mümkün?

Author

19 Comments

1. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Hisse senedi komplolarını / komplolarını sıkıştırın ” çok güzel. Selam herkese web siteniz harbiden çok hoşuma gitti, saolun , Gürbüz – 49

2. Amasya dan kimler var. Hisse senedi komplolarını / komplolarını sıkıştırın . Merhabalar web siten cidden dikkat çekici, teraziye tıkladım , mehmet – 368

3. Antalya merkezden ben memo. Slm sayfan harbiden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 25-02-2021 11:22:41

4. selam arkadaşlar sayfa harbiden dikkatimi çekti, sağolun

5. Aksaray dan kimler var. Hisse senedi komplolarını / komplolarını sıkıştırın . Selamlar bu web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , banu – 311

6. Kocaeli merkezden ben ahmet. Slm paylaşım cidden çok güzel, sosyal medyada paylaştım 26-02-2021 08:03:03

7. Selamlar paylaşımın valla hoşuma gitti, facebookta paylaştım

8. Kırklareli merkezden ben gaye. selam arkadaşlar paylaşım vallaha billaha çok iyi, twitter da paylaştım 26-02-2021 18:36:15

9. Burdur dan kimler var. Hisse senedi komplolarını / komplolarını sıkıştırın . Slm paylaşımınız valla ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 421

10. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Hisse senedi komplolarını / komplolarını sıkıştırın ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın valla dikkat çekici, tebrikler , Gürbüz – 115

11. selamun aleyküm web sitesi ciddiyim çok iyi, teraziye tıkladım

12. Merhabalar sayfa gerçekten ilgi uyandırıcı, saolun

13. Bu konu : ” Hisse senedi komplolarını / komplolarını sıkıştırın ” çok güzel. Slm siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, face de paylaştım , gaye – 22

14. elif yılmaz Reply

Antalya merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm web sitesi yeminle hayran bıraktı, teşekkürler 28-03-2021 15:53:24

15. Bu konu : ” Hisse senedi komplolarını / komplolarını sıkıştırın ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım süper ötesi güzel, twitter da paylaştım , Hasan – 259

16. Kocaeli dan kimler var. Hisse senedi komplolarını / komplolarını sıkıştırın . selam arkadaşlar web siteniz cidden çok hoşuma gitti, tebrikler , ali – 463

17. Amasya dan kimler var. Hisse senedi komplolarını / komplolarını sıkıştırın . Selam web sitesi süper ötesi iyi, teşekkürler , ali – 142

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link