İlk önce kamuoyunu kendi lehine yönlendirmeye çalışan Deep State oyun kitabıdır ve bu işe yaramadığında dikkat dağıtmak için bir felaket yaratırlar.

Söylemiyorum niyet olur ama o abilir olmak. Ve Biden’ın seçim sahtekarlığıyla iktidara gelmesi veya Clinton’ların bir suçla itham edilmesi gibi davaların geçmişine bakıldığında, büyük olasılıkla George Floyd benzeri bir isyan göreceğiz.

Author

28 Comments

1. elif yılmaz Reply

Bingöl merkezden ben elif yılmaz. Mrb bu web sitesi ciddiyim güzel, teraziye tıkladım 29-01-2021 13:48:08

2. Bu konu : ” Hisse senetlerinde her şey devam ederken, bugün sahte bayrak yarışı sorunu göreceğimizi kim düşünüyor? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan inan ki iyi, sosyal medyada paylaştım , – 223

3. Bu konu : ” Hisse senetlerinde her şey devam ederken, bugün sahte bayrak yarışı sorunu göreceğimizi kim düşünüyor? ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, tebrikler , emin – 390

4. Selamlar sayfa vallaha billaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

5. Çorum dan kimler var. Hisse senetlerinde her şey devam ederken, bugün sahte bayrak yarışı sorunu göreceğimizi kim düşünüyor? . Selamlar bu web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , hatice – 65

6. Karabük dan kimler var. Hisse senetlerinde her şey devam ederken, bugün sahte bayrak yarışı sorunu göreceğimizi kim düşünüyor? . Merhaba herkese paylaşımınız yeminle mükemmel, face de paylaştım , banu – 299

7. Çorum dan kimler var. Hisse senetlerinde her şey devam ederken, bugün sahte bayrak yarışı sorunu göreceğimizi kim düşünüyor? . selam arkadaşlar siteniz inanki çok güzel, teraziye tıkladım , ali – 434

8. selam arkadaşlar sayfanız yeminle çok güzel, sosyal medyada paylaştım

9. Denizli dan kimler var. Hisse senetlerinde her şey devam ederken, bugün sahte bayrak yarışı sorunu göreceğimizi kim düşünüyor? . Selamlar bu web sitesi inan ki iyi, linkedinde paylaştım , hatice – 66

10. Gürbüz Reply

Selam herkese sayfa ciddiyim dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

11. Selam herkese paylaşımın inan ki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

12. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Hisse senetlerinde her şey devam ederken, bugün sahte bayrak yarışı sorunu göreceğimizi kim düşünüyor? ” çok güzel. Merhaba web siteniz harbiden dikkat çekici, facebookta paylaştım , Gürbüz – 438

13. Bartın dan kimler var. Hisse senetlerinde her şey devam ederken, bugün sahte bayrak yarışı sorunu göreceğimizi kim düşünüyor? . Merhaba paylaşımınız inan ki dikkatimi çekti, tebrikler , Aylin – 429

14. elif yılmaz Reply

Edirne merkezden ben elif yılmaz. Mrb bu web sitesi harbiden hoşuma gitti, saolun 30-01-2021 14:42:16

15. Kilis merkezden ben ziya. Selamın aleyküm paylaşım cidden çok iyi, teşekkürler 31-01-2021 05:21:41

16. Bayburt merkezden ben ahmet. Merhabalar web siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 09-02-2021 00:52:11

17. Gürbüz Reply

Afyon dan kimler var. Hisse senetlerinde her şey devam ederken, bugün sahte bayrak yarışı sorunu göreceğimizi kim düşünüyor? . merhaba arkadaşlar siten vallaha billaha dikkatimi çekti, tebrikler , Gürbüz – 358

18. Rize dan kimler var. Hisse senetlerinde her şey devam ederken, bugün sahte bayrak yarışı sorunu göreceğimizi kim düşünüyor? . Selam herkese paylaşımın vallaha mükemmel, twitter da paylaştım , gaye – 464

19. Bu konu : ” Hisse senetlerinde her şey devam ederken, bugün sahte bayrak yarışı sorunu göreceğimizi kim düşünüyor? ” çok güzel. Merhaba paylaşım vallaha billaha çok iyi, tebrikler , ali – 85

20. İstanbul dan kimler var. Hisse senetlerinde her şey devam ederken, bugün sahte bayrak yarışı sorunu göreceğimizi kim düşünüyor? . Selam herkese siten vallaha hoşuma gitti, tebrikler , – 160

21. Bu konu : ” Hisse senetlerinde her şey devam ederken, bugün sahte bayrak yarışı sorunu göreceğimizi kim düşünüyor? ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi süper ötesi mükemmel, teşekkürler , ali – 462

22. Erzurum merkezden ben doruk. Selam herkese siteniz yeminle güzel, face de paylaştım 04-03-2021 23:08:44

23. Gürbüz Reply

Burdur merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar sayfan inanki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 12-03-2021 18:07:30

24. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Hisse senetlerinde her şey devam ederken, bugün sahte bayrak yarışı sorunu göreceğimizi kim düşünüyor? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın süper ötesi ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 448

25. Çankırı dan kimler var. Hisse senetlerinde her şey devam ederken, bugün sahte bayrak yarışı sorunu göreceğimizi kim düşünüyor? . selamun aleyküm web siteniz yeminle iyi, linkedinde paylaştım , doruk – 410

26. Bu konu : ” Hisse senetlerinde her şey devam ederken, bugün sahte bayrak yarışı sorunu göreceğimizi kim düşünüyor? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım gerçekten hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ahmet – 171

27. Sinop merkezden ben Hasan. Selamlar paylaşım vallaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 15-04-2021 08:06:17

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link