Şu anda dünyada garip bir enerji var gibi görünüyor. Sanki aynı anda birden fazla hayrana hitap eden senaryolara doğru yavaş yavaş ilerliyoruz gibi. Ve açıkçası, bununla devam etmeyi tercih ederim çünkü bu garip yavaş beklenti yanması gerçekten çok yorucu.

bu duygu daha önce hiç olmamıştı. Yaşlı bireylerle konuşurken, aynı fikirdeler.

Başka kaç kişinin bir olayların doruk noktasına doğru yavaş yavaş tırmandığımıza dair içgüdüsel/garip bir enerji duygusuna sahip olduğunu bilmek mi merak ediyorsunuz?

29 Comments

1. Giresun dan kimler var. Hız treninde yavaş yavaş yokuş yukarı çıkıyormuşuz gibi hisseden başka biri var mı? . merhaba arkadaşlar siten inanılmaz dikkat çekici, sağolun , banu – 326

2. Kütahya dan kimler var. Hız treninde yavaş yavaş yokuş yukarı çıkıyormuşuz gibi hisseden başka biri var mı? . selamun aleyküm bu web sitesi ciddiyim çok güzel, teşekkürler , emin – 130

3. Bu konu : ” Hız treninde yavaş yavaş yokuş yukarı çıkıyormuşuz gibi hisseden başka biri var mı? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın vallaha billaha güzel, face de paylaştım , – 405

4. Bu konu : ” Hız treninde yavaş yavaş yokuş yukarı çıkıyormuşuz gibi hisseden başka biri var mı? ” çok güzel. Selam herkese sayfa yeminle çok iyi, sağolun , gaye – 500

5. Selam paylaşım süper ötesi mükemmel, face de paylaştım

6. Gaziantep merkezden ben mehmet. Mrb siten inanılmaz dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 11-07-2021 23:10:25

7. Bayburt dan kimler var. Hız treninde yavaş yavaş yokuş yukarı çıkıyormuşuz gibi hisseden başka biri var mı? . Selamın aleyküm sayfa vallaha hoşuma gitti, teşekkürler , Hasan – 107

8. Bursa dan kimler var. Hız treninde yavaş yavaş yokuş yukarı çıkıyormuşuz gibi hisseden başka biri var mı? . Mrb web siteniz cidden mükemmel, sağolun , emin – 254

9. Zonguldak merkezden ben Aylin. Merhaba web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 13-07-2021 22:11:02

10. Bu konu : ” Hız treninde yavaş yavaş yokuş yukarı çıkıyormuşuz gibi hisseden başka biri var mı? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız vallaha billaha iyi, facebookta paylaştım , ali – 230

11. Gürbüz Reply

Slm web sitesi süper ötesi mükemmel, linkedinde paylaştım

12. Bu konu : ” Hız treninde yavaş yavaş yokuş yukarı çıkıyormuşuz gibi hisseden başka biri var mı? ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz vallaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , Emine – 259

13. Sivas merkezden ben gaye. Selamlar web siten vallaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 19-07-2021 06:19:24

14. Kütahya dan kimler var. Hız treninde yavaş yavaş yokuş yukarı çıkıyormuşuz gibi hisseden başka biri var mı? . Selam bu web sitesi gerçekten dikkat çekici, teraziye tıkladım , doruk – 493

15. Selamlar sayfan harbiden hayran edici, twitter da paylaştım

16. Selam siten inanılmaz güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

17. Mardin merkezden ben doruk. Mrb paylaşımın yeminle iyi, teşekkürler 29-07-2021 00:37:18

18. Selam sayfa inan ki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

19. Manisa merkezden ben gaye. selamun aleyküm paylaşımınız ciddiyim güzel, linkedinde paylaştım 01-08-2021 05:55:47

20. Bu konu : ” Hız treninde yavaş yavaş yokuş yukarı çıkıyormuşuz gibi hisseden başka biri var mı? ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, şukuladım , memo – 158

21. Gürbüz Reply

Konya dan kimler var. Hız treninde yavaş yavaş yokuş yukarı çıkıyormuşuz gibi hisseden başka biri var mı? . selamun aleyküm sayfan vallaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 276

22. selam arkadaşlar bu web sitesi yeminle iyi, teraziye tıkladım

23. Kahramanmaraş dan kimler var. Hız treninde yavaş yavaş yokuş yukarı çıkıyormuşuz gibi hisseden başka biri var mı? . Selam paylaşım valla hayran bıraktı, twitter da paylaştım , doruk – 157

24. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Hız treninde yavaş yavaş yokuş yukarı çıkıyormuşuz gibi hisseden başka biri var mı? ” çok güzel. Selamlar paylaşımın yeminle güzel, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 379

25. Bu konu : ” Hız treninde yavaş yavaş yokuş yukarı çıkıyormuşuz gibi hisseden başka biri var mı? ” çok güzel. Selamlar siteniz vallaha çok iyi, saolun , ahmet – 358

26. Van dan kimler var. Hız treninde yavaş yavaş yokuş yukarı çıkıyormuşuz gibi hisseden başka biri var mı? . Selamın aleyküm paylaşım vallaha billaha iyi, tebrikler , doruk – 84

27. Afyon dan kimler var. Hız treninde yavaş yavaş yokuş yukarı çıkıyormuşuz gibi hisseden başka biri var mı? . Merhaba sayfan yeminle ilgi uyandırıcı, sağolun , Gürbüz – 378

Write A Comment