Bush saldırıya uğradığımızı öğrendiğinde okuyan çocukların 9/11 videosunu tartışıyoruz. Çocukların okuduğu altyazılı bir video gördüğümü ve neler olduğunu “tahmin eden” gerçekten garip kelimeler okuduklarını hatırlıyorum. Bu videonun bağlantısı olan var mı?

Author

26 Comments

1. Uşak dan kimler var. HIZLI! 9/11 Çocuk Okuma Videosu . Slm siten inanılmaz çok hoşuma gitti, teşekkürler , ziya – 43

2. Burdur merkezden ben ali. Selamlar siten cidden dikkat çekici, tebrikler 01-12-2020 14:37:46

3. Merhaba web sitesi cidden mükemmel, face de paylaştım

4. Bu konu : ” HIZLI! 9/11 Çocuk Okuma Videosu ” çok güzel. Selamlar web siten vallaha billaha çok güzel, linkedinde paylaştım , mehmet – 327

5. Bu konu : ” HIZLI! 9/11 Çocuk Okuma Videosu ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın süper ötesi hayran edici, saolun , Hasan – 440

6. elif yılmaz Reply

Aksaray dan kimler var. HIZLI! 9/11 Çocuk Okuma Videosu . merhaba arkadaşlar paylaşımınız harbiden çok güzel, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 106

7. elif yılmaz Reply

Nevşehir merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar web siteniz inanki çok iyi, twitter da paylaştım 16-12-2020 22:23:25

8. Kırklareli dan kimler var. HIZLI! 9/11 Çocuk Okuma Videosu . Selam herkese siteniz yeminle dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 478

9. Van dan kimler var. HIZLI! 9/11 Çocuk Okuma Videosu . selam arkadaşlar web siten ciddiyim hayran bıraktı, sağolun , mehmet – 117

10. elif yılmaz Reply

Selam herkese bu web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

11. Niğde dan kimler var. HIZLI! 9/11 Çocuk Okuma Videosu . merhaba arkadaşlar siteniz inanılmaz dikkat çekici, tebrikler , memo – 245

12. Bu konu : ” HIZLI! 9/11 Çocuk Okuma Videosu ” çok güzel. selamun aleyküm web siten yeminle çok hoşuma gitti, face de paylaştım , doruk – 399

13. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

14. Merhaba paylaşımın harbiden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

15. Tokat dan kimler var. HIZLI! 9/11 Çocuk Okuma Videosu . Selamın aleyküm paylaşımınız süper ötesi ilgi uyandırıcı, sağolun , mehmet – 115

16. Kırklareli dan kimler var. HIZLI! 9/11 Çocuk Okuma Videosu . Selamın aleyküm paylaşımın inanılmaz ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 238

17. Kırıkkale merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar web siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 11-01-2021 19:18:43

18. Hatay dan kimler var. HIZLI! 9/11 Çocuk Okuma Videosu . Selamlar paylaşımın ciddiyim çok güzel, tebrikler , ahmet – 49

19. Zonguldak merkezden ben ali. selamun aleyküm sayfanız gerçekten hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 26-01-2021 02:03:27

20. Tunceli merkezden ben Hasan. Merhabalar sayfa gerçekten hayran edici, face de paylaştım 03-02-2021 15:39:13

21. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

22. Bu konu : ” HIZLI! 9/11 Çocuk Okuma Videosu ” çok güzel. Mrb bu web sitesi yeminle dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , memo – 334

23. Gaziantep dan kimler var. HIZLI! 9/11 Çocuk Okuma Videosu . selamun aleyküm web sitesi ciddiyim dikkat çekici, face de paylaştım , doruk – 444

24. Bu konu : ” HIZLI! 9/11 Çocuk Okuma Videosu ” çok güzel. Merhaba herkese siten inanılmaz dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 286

25. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” HIZLI! 9/11 Çocuk Okuma Videosu ” çok güzel. Selam herkese sayfan vallaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 246

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link