İnsanların gözlerini hiç çıkarmalı mıyız? “Goldstein” ın Kitabının haklı olduğunu, üç sınıf ayrımının her zaman kalacağını ifşa etmeli miyiz? Bana öyle geliyor ki, herkes hala komünistlerin ve nazilerin farklı olduğunu düşünüyor, benim gördüğüm kadarıyla ikisi de ulusal sosyalizm, köpekleri ve diğer domuzları kimin yönettiği arasındaki en küçük fark. Öyleyse, bu bağlamda gerçekleri göstermek için nasıl bir adım öne geçeceğiz?

… RJ_Le_Epic_Gamer tarafından gönderildi
[comments]

Author

11 Comments

1. Kocaeli dan kimler var. Hızlı bir soru . Merhaba siteniz vallaha billaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım , Emine – 109

2. selam arkadaşlar siteniz valla hoşuma gitti, teraziye tıkladım

3. Tekirdağ merkezden ben banu. Selamlar web siteniz cidden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 09-03-2021 06:16:54

4. Merhaba herkese sayfan ciddiyim mükemmel, sosyal medyada paylaştım

5. Bu konu : ” Hızlı bir soru ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız inanki çok güzel, sosyal medyada paylaştım , emin – 435

6. Merhaba herkese sayfa valla çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

7. Selamın aleyküm web sitesi inan ki çok iyi, teraziye tıkladım

8. Sakarya merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm sayfanız valla hayran edici, sosyal medyada paylaştım 26-03-2021 00:35:53

9. Bu konu : ” Hızlı bir soru ” çok güzel. Merhaba siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, saolun , ziya – 239

10. Hakkari merkezden ben Aylin. Merhaba siten inanılmaz iyi, linkedinde paylaştım 31-03-2021 13:38:25

11. Afyon merkezden ben . Merhabalar sayfanız gerçekten ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 16-04-2021 19:04:09

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link