Hmm …

“Ancak bu Karantina tecrit kampları, covid’li kişilerle sınırlı değil, ancak birçok kişinin gözaltına alınması için geniş bir serbestlik sağlayın “- Randy Hillier bu videoda

3 dakikalık video: https://youtu.be/AzWLlfwfD4Y

Randy Hillier bunu sorguladı, elbette, doğru cevap yok.

“Başbakan, Temmuz ayından beri aktif olarak sorularımdan kaçıyor. Bugün, Queen’s Park’taki yeni statükonun başka bir örneğiydi, yanıt gelmedi. Bu görüş alışverişinden sonra Başbakan ve Kabinesinin ne olup bittiğini bilip bilmediğinden bile emin değilim. Federal hükümet tecrit / karantina tesislerinin kıyıdan kıyıya genişletilmesini düşünüyor. ” – Randy Hillier

Bu kesinlikle şok edici ve Kanadalıların hükümetlerinin ne yaptığını bilmeleri gerekiyor.

… LaydaRS tarafından gönderildi
[comments]

“Hmm …” üzerine 15 yorum

1. Bitlis merkezden ben doruk. Selam herkese paylaşım yeminle dikkat çekici, teraziye tıkladım 21-12-2020 01:17:41

2. Bu konu : ” Hmm … ” çok güzel. Merhabalar web siten harbiden hayran edici, teşekkürler , Emine – 245

3. Bu konu : ” Hmm … ” çok güzel. Merhabalar sayfa gerçekten hoşuma gitti, sağolun , elif yılmaz – 51

4. Bu konu : ” Hmm … ” çok güzel. Selam paylaşım ciddiyim mükemmel, teşekkürler , gaye – 259

5. Mersin dan kimler var. Hmm … . selamun aleyküm paylaşım gerçekten mükemmel, sosyal medyada paylaştım , ali – 187

6. Bu konu : ” Hmm … ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan ciddiyim dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , emin – 256

7. Yozgat merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar sayfan cidden hayran edici, teraziye tıkladım 02-02-2021 22:06:01

8. Bu konu : ” Hmm … ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa inanki hayran bıraktı, tebrikler , ahmet – 394

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link