Hmmmm, Şimdi Neden Gidip Bunu Yapsınlar?  (şimdi teslim beyanı ile! – Naziler ve / veya ÇKP aramızdaki dedikodu kuyrukları için)

Hmmmm, Şimdi Neden Gidip Bunu Yapsınlar? (şimdi teslim beyanı ile! – Naziler ve / veya ÇKP aramızdaki dedikodu kuyrukları için)

Çin, psikopat eski para ailelerinin bir numaralı tercihi – hayatları apaçık çok boktan, kelimenin tam anlamıyla istedikleri her şeyi, istedikleri zaman, sizinkini, herkesi devralmak zorunda kalmayı reddediyorlar. Bugünün “The SIMs World Domination” oyununa sahip olacağımızı düşünüyorsunuz (benimkini çalmayın), bu yüzden hepimiz içeri girebiliriz Ama bir çift kopya ve uzantı paketleri (biliyorsunuz eğer bunun sonunu asla duymayacağız eğer Çoğumuzun toplamından daha fazla paraya sahip olmasına rağmen, lanet olası uzatma paketlerini almayın. Bir kuruşunu harcamak için HALEN ucuzlar. Ne kadar zavallı bir varoluş. Baban on sent vermedikçe herkesin seni küçümsediğini bilmek, acınası. Bu5 bu sefer çalıştığını söylediğim için üzgünüm, evet belki kuruşunu mahvettikleri için, Ama ayrıca ne yaparlarsa yapsınlar, bunu unutmayacağız, asla, aslında bir süredir bunu unutmamayı planlıyordum! Öyleyse bir dahaki sefere çocuk trafiği için hayır kurumlarından birinde ve şarabınız, nesli tükenmekte olan dövüş penis tartarınızla yanlış bir şekilde eşleştirilmiş ve sevgili ok Fownsworth’un iyi bir adam olması ve bunlardan başka bir çift getirmesi için tuvalete acele edin. sadece bu durumlar için özel yetişkin bebek bezleri depoda saklandı. Alt değiştirme masasına kıvranıp bacaklarınızı şeritlere yerleştirdiğinizde Fownsworth, h3’ün 100 kez daha önce yaptığı gibi pisliği sizden temizleyebilsin, ama bir şey farklı, sevdiği birinin aşılar yüzünden zarar görmediğinden emin misiniz? Yalanların ya da açgözlülüğün ya da şimdiki rutin vahşetin kilitlenmesi ya da savaşları, herhangi bir sayıda zalim deneylere neden olur ve türünüzün bize güvendiği şakalar – bugün yüzeye çıktığı gündür ve o sonra dişiyi keser Büyümende o kadar çok kan fışkırtır ki, sen kaybolmadan masadan kalkmak için İncil bile yapamazsın, dileğim tgat 2ill b3 3her gün sizin için efendim. Bir yandan da, kaderinizle ilgili rahatsız edici görselleri, merak etmeme neden oluyor, Weinstein’ın “vagaina gibi görünen naziklere” sahip olup olmadığını ve bazı kurbanlar onu gördüklerinde ona acıyorlar mı? Ve epstein “iş sonu” yumurta şeklinde miydi? geri kalanınız yanlış mı? Tecavüzün iyi olduğuna asla katılmayacağım, ama en azından şimdi biraz daha anlıyorum. BU YAYININ BAŞLIĞI DEĞİL LİTERAL, LÜTFEN MAKALEYİ OKUMAYIN VE CEVABI SÖYLEYİN, eğer ilk tepkiniz buysa, bu yazının ana noktasını çoktan kaçırdınız mı? Muhabirin yazdıklarına güveniyorsanız, hükümetin istemediği bir şey hakkında yazan bir haber hakkında yazarken, dolayısıyla şu anda köle olarak çalışmaya zorlanan tahmini 5 milyon siyasi mahkumla birlikte 4 yıl hapis cezasına çarptırılıyor. Hükümetin çöpünü üretmek için, yalnızca Wal-Mart’ı önemli bir iş olarak adlandırarak satın alırsak, Uygurlardan önce 1.5 milyon insanın toplandığı tahmin ediliyordu. Yani onlara güvenemeyeceğimiz için bizden başka ne sakladıklarını sormalıyız? Belki de yarasa çorbasının sıfır paati ile karşılaştığı gıda pazarına sormalıyız.

Sadece sıfır hasta değil, aynı zamanda çok sayıda enfeksiyonun ortaya çıktığı yerde, bu pazar nasıl oluyor da aslında oradan sadece birkaç adım ötede, Şangay, Pekin, Shenzhen gibi Çin’deki diğer birçok büyük şehre doğrudan gidiyor. Söyleyemem ve diğer şehirlerden herhangi birine bahar enfeksiyonu olmadan 18 gün boyunca öyle mi yaptım? Neden sokakta virüsten düşen insanların birden fazla videosunu gördük ama bunu Çin dışında hiç görmedik? aslında Çin’in çoğu kilitlenmeye gitmedi bu nasıl mümkün olabilir? 10 yaz boyunca dünya savaşında 3 maskeli ve çiviler çiğnendiğinde Çin vatandaşlarının moda haftasında maskesiz sanal park yeri olmadığı için hiçbir “sosyal mesafe” hiçbirine katlanmak zorunda kaldık. Sterilize edilmemiş maskelerden bahsetmeye ve sanitasyon için tek tip standartlara sahip olmayan fabrikalarda, potansiyel olarak enfekte kişiler tarafından Çin’de üretilen kitlesel maskeleri neden takmak zorunda kalıyoruz? Neden tüm işletmelerimiz Çin köleliğinden Çin emeğinden kar elde edenleri kapatmaya zorlanıyor. Size tüm bu soruların cevabını söyleyebilirim, çünkü Çin’de zaten “temas izleyicileri” var, zaten hayatlarına günlük olarak devlet müdahalesi var, zaten her yerde günlük olarak sansür uyguluyorlar ve zaten alıştıkları şeyi yapıyorlar. hükümet tarafından söylendi ve sorgulamadan zaten sisteme sahipler çünkü büyük sıfırlama, yeni dünya düzeni, yırtıcı sınıf, sorumlu psikopatlar ve pedofiller, şimdilik.

Ve herkese sadece bir soru Başka ne bu kadar hayati olan nedir? whoops işte makaleye bir bağlantı https://www.asiaone.com/china/china-jails-citizen-journalist-4-years-over-wuhan-virus-reporting

This Post Has 20 Comments

1. Anonim

Diyarbakır dan kimler var. Hmmmm, Şimdi Neden Gidip Bunu Yapsınlar? (şimdi teslim beyanı ile! – Naziler ve / veya ÇKP aramızdaki dedikodu kuyrukları için) . Selamlar sayfan vallaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , – 369

2. memo

Bilecik merkezden ben memo. Mrb paylaşımınız vallaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 03-01-2021 17:54:25

3. elif yılmaz

Erzincan dan kimler var. Hmmmm, Şimdi Neden Gidip Bunu Yapsınlar? (şimdi teslim beyanı ile! – Naziler ve / veya ÇKP aramızdaki dedikodu kuyrukları için) . Selam web siteniz vallaha billaha çok iyi, face de paylaştım , elif yılmaz – 13

4. ali

Malatya merkezden ben ali. Mrb paylaşım vallaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 11-01-2021 18:38:43

5. ahmet

Selamın aleyküm web sitesi vallaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

6. mehmet

Slm sayfan inanılmaz dikkat çekici, teraziye tıkladım

7. Gürbüz

Slm sayfanız inanılmaz iyi, teşekkürler

8. hatice

Slm sayfa harbiden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

9. Emine

Karabük merkezden ben Emine. Mrb bu web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, teşekkürler 07-02-2021 22:23:52

10. Emine

Tokat dan kimler var. Hmmmm, Şimdi Neden Gidip Bunu Yapsınlar? (şimdi teslim beyanı ile! – Naziler ve / veya ÇKP aramızdaki dedikodu kuyrukları için) . Mrb paylaşım vallaha iyi, facebookta paylaştım , Emine – 142

11. Aylin

Selam herkese sayfanız inanılmaz hayran edici, saolun

12. memo

Batman merkezden ben memo. Merhabalar bu web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, teşekkürler 20-02-2021 08:15:09

13. ahmet

Sinop merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar bu web sitesi yeminle dikkat çekici, teraziye tıkladım 24-02-2021 00:02:46

14. mehmet

Kırşehir dan kimler var. Hmmmm, Şimdi Neden Gidip Bunu Yapsınlar? (şimdi teslim beyanı ile! – Naziler ve / veya ÇKP aramızdaki dedikodu kuyrukları için) . selamun aleyküm sayfanız yeminle çok güzel, sağolun , mehmet – 347

15. hatice

Bu konu : ” Hmmmm, Şimdi Neden Gidip Bunu Yapsınlar? (şimdi teslim beyanı ile! – Naziler ve / veya ÇKP aramızdaki dedikodu kuyrukları için) ” çok güzel. Slm paylaşımınız süper ötesi güzel, twitter da paylaştım , hatice – 130

16. Gürbüz

Mrb bu web sitesi yeminle dikkatimi çekti, teşekkürler

17. Anonim

Merhaba siteniz cidden çok güzel, teraziye tıkladım

18. gaye

Merhabalar bu web sitesi süper ötesi dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

19. hatice

Bartın dan kimler var. Hmmmm, Şimdi Neden Gidip Bunu Yapsınlar? (şimdi teslim beyanı ile! – Naziler ve / veya ÇKP aramızdaki dedikodu kuyrukları için) . Slm siten yeminle hayran bıraktı, sağolun , hatice – 345

20. Aylin

Balıkesir merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm paylaşımın inanki iyi, linkedinde paylaştım 08-04-2021 11:00:44

Bir cevap yazın