Kategoriler
Genel

|| Hollander, Duestche, Rusya, Epstein, Salas, Obama, Trump, Anti feminist, Seks ticareti || Çok sıcak SEO terimleri

• Trump, Port of Portland’da seks kaçakçılığını sıkıştırarak halı atışı yapar. Çin ve İran ve hatta Almanya’dan sonra ikisine yardım ettikleri için çok zorlanıyor.

• Trump sonunda, Duetshe Bank ile ilgili bu mali suçları kovuşturmak için SDNY ofisini aldı

• Dava açıldı ve 5 gün önce kabul edildi

• NJ’de Obama tarafından atanan yargıç (ilk latina veya tarihi bir şey) altında dosyalandı

• Yüksek profilli / duyarlı işadamlarının tanımlanmasıyla ilgili dava (sanırım Trump’ı Duestche’nin sahtekarlığının kapsamı açısından oldukça önemsiz ilişkileri için bağlayacaklar)

• Şüpheli: Amerikalı, Rusya ile eski yan parça ile seks halkaları çalışmış olabilir. Trump destekçisi, Fox News katılımcı vb.

• Neden: Anti feminist? ne gibi

• Komşu bunun oynayan çocuklar olduğunu düşündüğünü iddia ediyor. Onun için alarm zilleri çalmadı.

• Firma (İranlı gurbetçilerin falan ama belki de anlamsız? İdk vaka geçmişi gün ışığı sağlayabilir), Duestche bankası (Almanca), Hakim (Obama ataması) .. belki bazı parçaları kaçırıyorum ama hepsi aynı takımın oyuncuları gibi görünüyor.

Sıradaki ne?

Son olarak, sadece üzücü biri çocuklarını kaybetti ve onunla bir ilgisi olduğuna inanmıyorum ama belki de trajediyi kendi yararları için kapısına getirdiler. Trump’ı kurmak için bir komplo gibi görünüyor, idk. Sadece garip bağlantılar.

Bir federal hakimin evinde kamera yoksa, yine de güvenlik kameraları yaparlar.

“|| Hollander, Duestche, Rusya, Epstein, Salas, Obama, Trump, Anti feminist, Seks ticareti || Çok sıcak SEO terimleri” için 9 yanıt

Adana merkezden ben ziya. Selam bu web sitesi yeminle dikkat çekici, twitter da paylaştım 22-07-2020 01:35:11

Yozgat merkezden ben Emine. selamun aleyküm siteniz vallaha billaha hayran edici, şukuladım 23-07-2020 18:58:45

Erzurum merkezden ben doruk. Selamın aleyküm sayfanız inan ki dikkat çekici, şukuladım 23-07-2020 18:59:23

Çorum merkezden ben gaye. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha dikkat çekici, saolun 28-07-2020 05:57:32

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir