Kaç kişinin içi boş dünya teorisine inandığını bilmiyorum ama Netflix’te Disenchantment dizisini izliyordum ve 3. sezonda 3. bölüm 19:10 civarında karakter bir dünya küresi görüyor ve onu çalıyor ve bu şeyi söylüyor. içi boş. Herkesin bu teoriyi çabucak reddetmesi için, Simpsons’ın yaratıcısı Matt Groening’in de bu dizinin yaratıcısı olduğunu bilin. Bu teori hakkındaki fikrinizi duymak isterim.

Author

18 Comments

1. Bu konu : ” Hollow Earth Theory? Disenchantment İpuçları? [META] ” çok güzel. Merhaba paylaşımın vallaha billaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 352

2. Bu konu : ” Hollow Earth Theory? Disenchantment İpuçları? [META] ” çok güzel. Mrb paylaşımın valla çok güzel, face de paylaştım , hatice – 185

3. Burdur dan kimler var. Hollow Earth Theory? Disenchantment İpuçları? [META] . Merhaba herkese siten cidden çok iyi, teraziye tıkladım , Aylin – 100

4. Erzurum dan kimler var. Hollow Earth Theory? Disenchantment İpuçları? [META] . Merhabalar paylaşımın ciddiyim ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , doruk – 373

5. Kırıkkale dan kimler var. Hollow Earth Theory? Disenchantment İpuçları? [META] . Mrb siteniz vallaha billaha iyi, sosyal medyada paylaştım , – 301

6. Bu konu : ” Hollow Earth Theory? Disenchantment İpuçları? [META] ” çok güzel. Slm web siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, saolun , hatice – 261

7. Amasya dan kimler var. Hollow Earth Theory? Disenchantment İpuçları? [META] . Merhabalar web sitesi gerçekten hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ziya – 464

8. Tekirdağ merkezden ben . Merhabalar paylaşım inan ki güzel, teşekkürler 02-02-2021 08:30:04

9. Çankırı dan kimler var. Hollow Earth Theory? Disenchantment İpuçları? [META] . Selam sayfan gerçekten dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 7

10. Bartın merkezden ben Hasan. Mrb web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, şukuladım 17-02-2021 22:46:01

11. Merhaba herkese paylaşım cidden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

12. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Hollow Earth Theory? Disenchantment İpuçları? [META] ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten inan ki çok güzel, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 333

13. Kahramanmaraş merkezden ben ziya. Merhaba herkese bu web sitesi harbiden çok iyi, twitter da paylaştım 14-03-2021 02:15:28

14. Bu konu : ” Hollow Earth Theory? Disenchantment İpuçları? [META] ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten vallaha billaha hayran edici, şukuladım , ali – 257

15. Bu konu : ” Hollow Earth Theory? Disenchantment İpuçları? [META] ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız süper ötesi hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Hasan – 59

16. elif yılmaz Reply

Ardahan merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese sayfa valla güzel, facebookta paylaştım 26-03-2021 15:53:10

17. Bu konu : ” Hollow Earth Theory? Disenchantment İpuçları? [META] ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız vallaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 220

18. Bu konu : ” Hollow Earth Theory? Disenchantment İpuçları? [META] ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz inanılmaz güzel, twitter da paylaştım , Hasan – 198

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link