Hiç kimsenin var olduğunu kabul etmek bile istemediği tek komplo, Hollywood ile ateşli silah endüstrisi arasındaki bağlantıdır. Hollywood aksiyon filmlerinin 90 dakikalık silahlı reklam filmleri olduğunun çoktan aşikar olması gerektiğini düşünüyorum, ancak hiç kimse bu konuda yorum yapmak istemiyor bile. Ateşli silahlar endüstrisindeki hiç kimsenin, 1930’larda ve 40’larda en son John Wayne filmleri veya 60’larda Spagetti Western’leri çıktığında silah satışlarında bir artış fark etmediğine mi inanmamız bekleniyor? Ya da Dirty Harry ve onun Smith & Wesson’u .44 Magnum? Gerçekten sadece filmler miydi yoksa ABD’de multi milyar dolarlık bir silah pazarı yaratan akılsız silah ibadetine Amerikalıların beynini yıkamak için daha içsel bir amaç var mıydı? Elbette 70’lerde bitmedi. 80’lerde ve 90’larda Rambo ve Schwarzenegger, aynı mesajı destekleyen binlerce silah festivali filminden oluşan bir buzdağının ucunu temsil eden mantoyu devraldılar, sert adamlar en çok silaha sahip olan adamlar ve kalan iyi adam. ayakta ve aynı hikaye her yıl filmden bu güne kadar devam ediyor. Silahlar gerçekten filmlerle mi ilgili yoksa filmler gerçekten silah endüstrisiyle mi ilgili?

Author

8 Comments

1. Hakkari merkezden ben ali. Selam herkese paylaşımınız cidden hayran bıraktı, facebookta paylaştım 24-03-2021 07:20:14

2. Iğdır dan kimler var. Hollywood Ateşli Silahlar Endüstrisi İçin Sadece Bir Cephe mi? . Merhabalar siteniz ciddiyim çok güzel, tebrikler , ali – 150

3. Balıkesir dan kimler var. Hollywood Ateşli Silahlar Endüstrisi İçin Sadece Bir Cephe mi? . Merhaba herkese paylaşımın süper ötesi çok iyi, twitter da paylaştım , ahmet – 161

4. Selamlar paylaşım vallaha billaha çok iyi, facebookta paylaştım

5. Malatya merkezden ben ahmet. Merhaba herkese web siteniz inanki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 09-04-2021 16:10:19

6. Afyon merkezden ben gaye. Slm sayfa valla hoşuma gitti, face de paylaştım 10-04-2021 01:44:19

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link