Evet, açıkça bir komplo. Aksi takdirde çok sevilen film serilerinin devam filmlerini yapmaları gerekmeyecek. Amaç, açıkça mümkün olduğu kadar çok sayıda franchise’ı yok etmekti. Bu gerçekten politik olarak doğru palyaçoların bir gündemi zorlamakla ilgiliyse, kendi yeni filmlerini yapacaklardı ama mesele yeni filmler yapmak değil, eskileri yok etmekle ilgili. Hiç kuşkunuz olmasın, Hollywood son yıllara kadar para kazanmakla ilgiliydi ve bu yüzden pazar araştırması yapıyorlardı ve geri bildirim almak için seçilmiş izleyicilere filmleri önceden gösterdiler. Hayalet Avcılarının yeniden çekiminin bir flop olacağını önceden biliyorlardı ama yine de devam ettiler. Bu filmlerin büyük kayıplar verdiğini ve franchise’ları yok ettiğini bilerek bunu sürekli yapıyorlar. Bu açıkça işle ilgili değil ve bir süredir de öyle değil. Gerçekte olup biten şu ki, Hollywood artık mali gücünü silah ve silahların maliyetini artırmak için kullanıyor. Şimdi sahip ol. Bunu belirtmek istedim çünkü hala çok fazla insanın “Hollywood ne zaman öğrenecek” gibi saçmalıklar söylediğini görüyorum. Hollywood ne yaptığını çok iyi bildiğinde.

Author

20 Comments

1. Gürbüz Reply

Aksaray dan kimler var. Hollywood, batı insanının moral bozukluğunu uyandırdı . selam arkadaşlar sayfan cidden iyi, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 390

2. Iğdır dan kimler var. Hollywood, batı insanının moral bozukluğunu uyandırdı . merhaba arkadaşlar siteniz valla dikkatimi çekti, tebrikler , banu – 350

3. selamun aleyküm siten inan ki iyi, teraziye tıkladım

4. Bu konu : ” Hollywood, batı insanının moral bozukluğunu uyandırdı ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha iyi, twitter da paylaştım , – 52

5. Bu konu : ” Hollywood, batı insanının moral bozukluğunu uyandırdı ” çok güzel. Merhabalar paylaşım ciddiyim çok güzel, şukuladım , Aylin – 364

6. Sivas merkezden ben Emine. Selamlar web siteniz ciddiyim mükemmel, sağolun 05-02-2021 21:37:01

7. Karaman dan kimler var. Hollywood, batı insanının moral bozukluğunu uyandırdı . Merhaba herkese sayfanız inan ki çok iyi, sağolun , gaye – 42

8. elif yılmaz Reply

Yozgat dan kimler var. Hollywood, batı insanının moral bozukluğunu uyandırdı . Selamlar siteniz harbiden hayran bıraktı, sağolun , elif yılmaz – 421

9. Bu konu : ” Hollywood, batı insanının moral bozukluğunu uyandırdı ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa harbiden çok hoşuma gitti, saolun , ahmet – 30

10. Osmaniye dan kimler var. Hollywood, batı insanının moral bozukluğunu uyandırdı . selamun aleyküm sayfan cidden çok iyi, teraziye tıkladım , ali – 116

11. Bayburt dan kimler var. Hollywood, batı insanının moral bozukluğunu uyandırdı . selam arkadaşlar siten harbiden dikkatimi çekti, sağolun , Aylin – 1

12. Tunceli merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar siten vallaha hayran bıraktı, tebrikler 01-03-2021 20:33:46

13. Kastamonu dan kimler var. Hollywood, batı insanının moral bozukluğunu uyandırdı . Selamın aleyküm sayfan valla çok güzel, teraziye tıkladım , memo – 404

14. Mardin dan kimler var. Hollywood, batı insanının moral bozukluğunu uyandırdı . Merhaba sayfan harbiden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , Hasan – 307

15. Merhabalar bu web sitesi gerçekten güzel, twitter da paylaştım

16. Osmaniye dan kimler var. Hollywood, batı insanının moral bozukluğunu uyandırdı . Selamlar web siteniz ciddiyim güzel, face de paylaştım , ali – 363

17. Selamın aleyküm sayfan cidden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

18. selam arkadaşlar bu web sitesi harbiden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link