Kategoriler
Genel

Hollywood’daki iş veya fırsatlarla ve bir bütün olarak sanat / film / televizyon / fotoğraf / modelleme dünyasında cinsiyet alışverişi ne kadar yaygın veya neydi?

Birkaç yıl önce #metoo hareketinden önce NYC’de film okuyan bir kızla tanıştım ve bana indie filmde olmak üzere olduğunu söyledi.

Yönetmenin ona bağlanma karşılığında bir rol teklif edeceğini söyledi. Teklifi reddetti.

Bağımsız filmi yapan kişi bir “büyük atış” değil, sadece yeni başlayan ve filmlerini yapan bir başlangıçtı.

Bana göre, bunu açıkladığı sırada biraz şok edici görünüyor, normal bir uygulama gibi görünüyordu. Onun durumunda hissetmiyordu ama diğer kızlar bunu yapardı ve hepsi sarardı.

Şimdi bütün #metoo’dan sonra işlerin nasıl olduğunu merak ettim.

“Hollywood’daki iş veya fırsatlarla ve bir bütün olarak sanat / film / televizyon / fotoğraf / modelleme dünyasında cinsiyet alışverişi ne kadar yaygın veya neydi?” için 7 yanıt

Antalya merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim çok hoşuma gitti, saolun 18-05-2020 20:38:33

Mardin merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar sayfa inan ki hoşuma gitti, şukuladım 18-05-2020 23:44:20

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir