Kategoriler
Genel

Hollywood’daki iş veya fırsatlarla ve bir bütün olarak sanat / film / televizyon / fotoğraf / modelleme dünyasında cinsiyet alışverişi ne kadar yaygın veya neydi?

Birkaç yıl önce #metoo hareketinden önce NYC’de film okuyan bir kızla tanıştım ve bana indie filmde olmak üzere olduğunu söyledi.

Yönetmenin ona bağlanma karşılığında bir rol teklif edeceğini söyledi. Teklifi reddetti.

Bağımsız filmi yapan kişi bir “büyük atış” değil, sadece yeni başlayan ve filmlerini yapan bir başlangıçtı.

Bana göre, bunu açıkladığı sırada biraz şok edici görünüyor, normal bir uygulama gibi görünüyordu. Onun durumunda hissetmiyordu ama diğer kızlar bunu yapardı ve hepsi sarardı.

Şimdi bütün #metoo’dan sonra işlerin nasıl olduğunu merak ettim.

“Hollywood’daki iş veya fırsatlarla ve bir bütün olarak sanat / film / televizyon / fotoğraf / modelleme dünyasında cinsiyet alışverişi ne kadar yaygın veya neydi?” için 22 yanıt

Antalya merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim çok hoşuma gitti, saolun 18-05-2020 20:38:33

Mardin merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar sayfa inan ki hoşuma gitti, şukuladım 18-05-2020 23:44:20

Niğde merkezden ben doruk. selam arkadaşlar web siteniz gerçekten dikkatimi çekti, saolun 06-06-2020 20:49:54

Amasya merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar sayfanız vallaha güzel, sosyal medyada paylaştım 25-06-2020 05:43:49

Ankara merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar siten vallaha billaha çok iyi, twitter da paylaştım 07-07-2020 15:39:16

Erzincan merkezden ben doruk. Merhaba herkese bu web sitesi yeminle çok güzel, sosyal medyada paylaştım 17-07-2020 08:26:30

Balıkesir merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar paylaşım ciddiyim çok hoşuma gitti, face de paylaştım 03-08-2020 13:42:33

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir