Hollywood’un büyük bütçeli filmlerde karakterlerin maskeli olması nedeniyle bu kadar yavaşlamasının nedeni mi?

Bunları zorlamak, kontrolü sabit tutmak için normal yaşam koşullarına benzer herhangi bir şeyin maskelerde de olması gerektiği anlamına gelir. Karakterleri maskesiz göstermek, daha özgürce yaşadığımız zamanları hatırlamamızı sağlıyor.

C19 ile aynı. Aldığımız şey olmalı, yoksa zihnimiz daha mutlu ve özgür olduğumuz zamanlara doğru itecektir.

Gönderen … KnowNoKnowsNose
[comments]

Author

23 Comments

1. selam arkadaşlar siten inanılmaz hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

2. Karaman dan kimler var. Hollywood’un büyük filmlerin yavaşlaması . Merhabalar paylaşımınız inanki çok güzel, saolun , banu – 302

3. Balıkesir dan kimler var. Hollywood’un büyük filmlerin yavaşlaması . Selam herkese paylaşımınız inanki güzel, sağolun , gaye – 499

4. Konya dan kimler var. Hollywood’un büyük filmlerin yavaşlaması . Selam siten gerçekten ilgi uyandırıcı, teşekkürler , ali – 112

5. Iğdır dan kimler var. Hollywood’un büyük filmlerin yavaşlaması . Selamlar siteniz cidden dikkatimi çekti, saolun , Aylin – 22

6. Bu konu : ” Hollywood’un büyük filmlerin yavaşlaması ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi inanki dikkatimi çekti, şukuladım , ziya – 264

7. Bu konu : ” Hollywood’un büyük filmlerin yavaşlaması ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın yeminle çok iyi, şukuladım , – 272

8. Merhaba herkese sayfa inanki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

9. Mardin merkezden ben Emine. Merhaba herkese paylaşımın valla ilgi uyandırıcı, sağolun 30-12-2020 12:49:32

10. Kars merkezden ben ali. Merhaba web siten ciddiyim hayran edici, saolun 02-01-2021 19:29:22

11. Hatay merkezden ben ziya. Selam herkese siten vallaha billaha çok iyi, face de paylaştım 05-01-2021 13:47:50

12. Şırnak dan kimler var. Hollywood’un büyük filmlerin yavaşlaması . Selam herkese paylaşımın inan ki mükemmel, facebookta paylaştım , hatice – 451

13. Selamın aleyküm paylaşımınız ciddiyim hayran bıraktı, tebrikler

14. Merhaba web siten yeminle dikkat çekici, face de paylaştım

15. Bu konu : ” Hollywood’un büyük filmlerin yavaşlaması ” çok güzel. Slm bu web sitesi inan ki hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ahmet – 109

16. Selamın aleyküm sayfa süper ötesi dikkat çekici, teraziye tıkladım

17. merhaba arkadaşlar paylaşımın inanılmaz hayran edici, saolun

18. Malatya merkezden ben Emine. Slm web siteniz inanki çok iyi, tebrikler 31-01-2021 05:31:38

19. Bu konu : ” Hollywood’un büyük filmlerin yavaşlaması ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın yeminle hayran bıraktı, teraziye tıkladım , memo – 308

20. Bu konu : ” Hollywood’un büyük filmlerin yavaşlaması ” çok güzel. selamun aleyküm web siten gerçekten hayran bıraktı, saolun , Gürbüz – 203

21. Bu konu : ” Hollywood’un büyük filmlerin yavaşlaması ” çok güzel. Mrb web siten harbiden hoşuma gitti, face de paylaştım , – 382

22. Bu konu : ” Hollywood’un büyük filmlerin yavaşlaması ” çok güzel. Merhabalar web sitesi ciddiyim mükemmel, sağolun , mehmet – 343

23. Mrb siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link