Youtube’un vahşi batı gibi olduğu bir günde, Holokost inkarıyla ilgili birçok farklı video vardı ama şimdi hepsi kaldırıldı. Holokost hakkındaki komploları yeniden gözden geçirecek herhangi bir kaynağı olan var mı? Ben Antisemit değilim ve hiçbir insan grubuna karşı bir şeyim yok, belki sadece kör takipçiler ve hangi renk ya da ırk oldukları önemli değil, tek istediğim bu konuda bu kadar yıl sonra başka bir bakış açısına tekrar bakmak. Teşekkür ederim.

…Isinksometime tarafından gönderildi
[comments]

32 Comments

1. Konya merkezden ben ali. selamun aleyküm paylaşım inanki iyi, tebrikler 21-07-2021 18:12:38

2. elif yılmaz Reply

Tunceli merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm siteniz inan ki iyi, facebookta paylaştım 21-07-2021 18:34:15

3. Diyarbakır merkezden ben emin. selam arkadaşlar web sitesi inanılmaz mükemmel, sağolun 21-07-2021 18:40:07

4. Burdur dan kimler var. Holokost . Mrb paylaşım inan ki hoşuma gitti, saolun , Aylin – 203

5. Merhabalar siten süper ötesi güzel, facebookta paylaştım

6. Diyarbakır dan kimler var. Holokost . Merhaba herkese sayfa inanılmaz ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , hatice – 262

7. Niğde merkezden ben ali. Selamın aleyküm siteniz inanılmaz çok güzel, teraziye tıkladım 22-07-2021 11:00:15

8. selamun aleyküm sayfanız süper ötesi hayran bıraktı, teşekkürler

9. Konya dan kimler var. Holokost . merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha billaha güzel, teraziye tıkladım , ziya – 337

10. Sakarya merkezden ben . selamun aleyküm sayfan inanki iyi, tebrikler 25-07-2021 02:50:55

11. Karaman dan kimler var. Holokost . merhaba arkadaşlar paylaşım ciddiyim iyi, twitter da paylaştım , Aylin – 402

12. Selamlar sayfan harbiden çok güzel, twitter da paylaştım

13. Merhaba sayfan cidden çok hoşuma gitti, teşekkürler

14. Mrb paylaşımınız valla dikkat çekici, teşekkürler

15. Afyon dan kimler var. Holokost . Selam herkese siten ciddiyim dikkatimi çekti, face de paylaştım , ziya – 219

16. Merhaba herkese web siteniz valla hayran bıraktı, twitter da paylaştım

17. Manisa dan kimler var. Holokost . selam arkadaşlar web siteniz gerçekten çok güzel, sosyal medyada paylaştım , banu – 232

18. Bu konu : ” Holokost ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten inanılmaz çok iyi, teşekkürler , ali – 87

19. selam arkadaşlar paylaşımınız valla güzel, saolun

20. Bu konu : ” Holokost ” çok güzel. Selamlar paylaşımın inanki güzel, teraziye tıkladım , Hasan – 81

21. Kayseri dan kimler var. Holokost . Merhabalar sayfanız süper ötesi hayran edici, şukuladım , mehmet – 141

22. Bu konu : ” Holokost ” çok güzel. Selamlar siteniz inan ki dikkatimi çekti, tebrikler , mehmet – 186

23. elif yılmaz Reply

Mrb web siteniz valla hayran edici, face de paylaştım

24. Bu konu : ” Holokost ” çok güzel. Slm sayfanız inan ki çok iyi, teraziye tıkladım , banu – 469

25. Ardahan merkezden ben emin. Merhaba herkese sayfanız inanılmaz hayran bıraktı, teşekkürler 31-08-2021 09:17:56

26. Bu konu : ” Holokost ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan ciddiyim hayran edici, sosyal medyada paylaştım , – 96

27. Erzincan merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 01-09-2021 16:32:28

28. Zonguldak dan kimler var. Holokost . Selamlar web siteniz gerçekten mükemmel, linkedinde paylaştım , Hasan – 476

29. Nevşehir dan kimler var. Holokost . Merhaba herkese paylaşımınız süper ötesi hayran edici, tebrikler , – 442

30. Artvin dan kimler var. Holokost . Selam sayfan süper ötesi dikkat çekici, linkedinde paylaştım , banu – 160

31. Elazığ dan kimler var. Holokost . Merhaba herkese sayfanız yeminle güzel, teşekkürler , doruk – 471

Write A Comment