Gaz odalarıyla ilgili herhangi bir resim, plan veya savaş zamanı belgesi veya sözde soykırım sırasında Yahudileri yok etmeye yönelik herhangi bir plan yok. Nazilerin tüm bu kanıtı yok ettiği bahanesini kullanamayız çünkü Alman kodlarını kırdıktan sonra, Autzwitch’ten gelenler de dahil olmak üzere onların gizli yayınlarını yakalayabildik. Şimdiye kadar tartışılan hiçbir plan yok, teknik yok, verilen emir yok.

Cyklon-B, haşere kontrolü için Avrupa’da yaygın bir şekilde kullanılıyordu ve içinde gaz odaları olduğu söylenmeyenler de dahil olmak üzere tüm toplama kamplarında bulunuyor.

Ariel Autzwitch’in savaş sırasında çekilmiş fotoğrafları, insanların gaz verildiğine, cesetlerin yakıldığına veya krematoryumlara güç sağlamak için gerekli olan yakıt depolarına dair hiçbir iz göstermiyor.

WW2 toplam 6 yıl sürdü. Hitler’in 1. günden itibaren Yahudilere gaz vermeye başladığını varsayarsak, bu 3.153.600 dakika demektir. 3.153.600 dakikada öldürülen 6 milyon Yahudi, dakikada 1.9 Yahudi’ye çıkıyor. Yaklaşık her 30 saniyede bir ve en ünlü ve en büyük toplama kampı olan Autzwitch’te sadece 15 krematoryum var. Autzwitch’ten sağ kurtulanlara göre, Yahudiler odaya girip 15-20 dakika boyunca gaz verdikten sonra krematoryuma koyarlardı. Kampta kullanılanlardan çok daha yüksek sıcaklıklarda çalışan modern fırınlarla bir cesedi yakmak 1 saat sürüyor. Ancak fırınların bugün gördüğümüz seviyede çalıştığını söyleyelim, yani aynı anda yakıldıklarını varsayarsak, 15 Yahudinin gazla yakılması 1 saat 20 dakika sürer. Bu, elbette, cesetlerin taşınması için gazın hazneyi boşaltması için gereken süreyi göz ardı ediyor. Kasaları taşımak için kullanılan asansörler çok yavaştı ve ağırlık kapasitesi nedeniyle bir seferde yalnızca 7 kasa alabiliyordu. Buna 10 dakika diyelim.

Bu, her 24 saatte 300 Yahudi’ye çıkan her 1 saat 30 dakikada bir 15 Yahudi gazlandı ve yakıldı demektir. 6 yıl boyunca kesintisiz olarak her saat aralıksız gerçekleştiği varsayılırsa, öldürülen Yahudilerin toplam sayısı 657.000 olacaktır. Resmi hesaplamalara göre sadece Autzwitch’te 4 milyon Yahudi öldürüldü. 2.5 milyonluk diğer resmi hikayede bile, bu sayının toplanması için 7/24 gaz çıktığını varsaymanız gerekir.

Varsayılan gaz odalarının contalı kapıları yoktur. Yanmaz anahtarları, ampulleri veya kabloları yoktur ve gaz yanıcıdır. Üst düzey yetkililere göre, siklon kristallerinin giriş noktası olduğu söylenen çatıdaki girişler savaştan sonra eklendi. Autzwitch eyalet müzesinin kıdemli küratörü ve arşiv direktörü Dr. Francis Piper, Autzwitch ana kampındaki sözde gaz odası olan Crema-1’in aslında doğrudan savaştan sonra Sovyetler tarafından inşa edilen bir yeniden inşa olduğunu kamera karşısında David Cole’a itiraf etti Stalin’in emirleri. Bu, krematoryuma bile bağlı olmayan sahte baca içerir.

1988’de, meşhur Leuchter raporunu yaratan bir infaz ekipmanı uzmanı olan Leuchter, gaz odalarının adli incelemesini yürüttü. Autzwitch’teki 4 odadan örnekler ve Cyklon-B’nin bit sorunuyla baş etmek için kullandığını bildiğimiz bir ilaçlama odasından bir kontrol örneği aldı. Sonuçlar, gaz odalarının neredeyse hiç izine sahip olmadığını, ancak ilaçlama odasının ölçek dışı olduğunu gösterdi. 1990’da Krakow’daki Adli Araştırma Enstitüsü bu sonuçları çürütmeye çalıştı ve kendi sonuçları aynı oldu.

Holokostu reddetmek 15 Avrupa ülkesinde yasa dışıdır ve hapis cezası gerektirir. Soykırım, tarihte yasalarla yürürlüğe konulan tek olaydır.

Author

21 Comments

1. Mersin dan kimler var. Holokost bile oldu mu? . Selamın aleyküm siten valla hayran edici, saolun , gaye – 296

2. Selam herkese paylaşımınız inan ki hayran edici, saolun

3. Bu konu : ” Holokost bile oldu mu? ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz cidden ilgi uyandırıcı, saolun , ali – 213

4. Selamlar siteniz süper ötesi iyi, teraziye tıkladım

5. elif yılmaz Reply

Gaziantep dan kimler var. Holokost bile oldu mu? . selam arkadaşlar paylaşımınız gerçekten çok güzel, sağolun , elif yılmaz – 43

6. Bu konu : ” Holokost bile oldu mu? ” çok güzel. Slm siten harbiden çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 20

7. Erzurum merkezden ben . selam arkadaşlar siteniz vallaha billaha hayran edici, saolun 05-02-2021 06:10:42

8. Sinop dan kimler var. Holokost bile oldu mu? . Merhaba web siteniz süper ötesi hayran edici, şukuladım , mehmet – 254

9. Edirne merkezden ben Aylin. Merhaba sayfanız valla hayran bıraktı, tebrikler 11-02-2021 19:08:12

10. Gürbüz Reply

Adıyaman dan kimler var. Holokost bile oldu mu? . Merhaba herkese sayfa harbiden dikkatimi çekti, tebrikler , Gürbüz – 190

11. Bu konu : ” Holokost bile oldu mu? ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi inan ki hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Emine – 144

12. Yozgat merkezden ben . Slm web siten inan ki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 26-02-2021 01:59:33

13. Zonguldak merkezden ben hatice. Selamın aleyküm web siteniz cidden hayran edici, saolun 01-03-2021 05:26:32

14. Selamlar paylaşımın inanılmaz iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

15. Gaziantep dan kimler var. Holokost bile oldu mu? . Selamlar sayfa cidden hayran edici, facebookta paylaştım , emin – 423

16. Siirt dan kimler var. Holokost bile oldu mu? . Merhabalar web siten harbiden çok güzel, sosyal medyada paylaştım , – 60

17. Bu konu : ” Holokost bile oldu mu? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan vallaha çok güzel, teraziye tıkladım , Hasan – 412

18. Bu konu : ” Holokost bile oldu mu? ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Hasan – 453

19. Yalova merkezden ben Gürbüz. Mrb siten cidden hayran edici, teraziye tıkladım 08-04-2021 10:30:10

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link