Holokost ve gerçekte ne olduğu ve buna yol açan olaylar vb. hakkında daha fazla şey öğrenmek istiyorum. HS’de bize fazla bir şey öğretilmedi ve eğitim sistemimiz göz önüne alındığında, bize öğrettikleri çok az şeyin olmadığı konusunda kendime güveniyorum. Bütün gerçek.

Konuyla ilgili güzel kitap tavsiyesi olan var mı? Şimdiden teşekkürler! 🙂

Author

54 Comments

1. Muş merkezden ben Hasan. Merhaba web siten ciddiyim dikkat çekici, facebookta paylaştım 13-07-2021 00:18:43

2. Hatay merkezden ben gaye. Selamın aleyküm web siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, saolun 13-07-2021 00:19:04

3. Tunceli dan kimler var. Holokost Kitap Önerileri? . Selam siteniz harbiden hayran edici, facebookta paylaştım , doruk – 148

4. Karaman dan kimler var. Holokost Kitap Önerileri? . selam arkadaşlar paylaşım valla çok iyi, sağolun , hatice – 175

5. Bu konu : ” Holokost Kitap Önerileri? ” çok güzel. Selam herkese web siteniz inanki hayran edici, facebookta paylaştım , gaye – 465

6. Mrb sayfan ciddiyim çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

7. Aydın merkezden ben memo. Merhaba herkese sayfanız harbiden çok iyi, sağolun 13-07-2021 00:26:25

8. Afyon dan kimler var. Holokost Kitap Önerileri? . Selam web sitesi vallaha billaha hayran edici, teşekkürler , Aylin – 418

9. elif yılmaz Reply

Amasya dan kimler var. Holokost Kitap Önerileri? . merhaba arkadaşlar paylaşım ciddiyim dikkatimi çekti, saolun , elif yılmaz – 193

10. Bu konu : ” Holokost Kitap Önerileri? ” çok güzel. Slm paylaşımın inanılmaz hoşuma gitti, facebookta paylaştım , gaye – 406

11. Bu konu : ” Holokost Kitap Önerileri? ” çok güzel. Merhaba paylaşımın inanki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ali – 18

12. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Holokost Kitap Önerileri? ” çok güzel. Selam sayfa cidden dikkat çekici, face de paylaştım , Gürbüz – 498

13. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm paylaşımınız harbiden mükemmel, sosyal medyada paylaştım

14. Bingöl dan kimler var. Holokost Kitap Önerileri? . Selamlar sayfan cidden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , mehmet – 122

15. elif yılmaz Reply

Merhabalar paylaşımın vallaha billaha hoşuma gitti, face de paylaştım

16. selamun aleyküm sayfanız harbiden dikkat çekici, sağolun

17. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha hayran bıraktı, şukuladım

18. Muş merkezden ben ahmet. Merhaba herkese paylaşımınız yeminle ilgi uyandırıcı, şukuladım 13-07-2021 01:12:09

19. Tekirdağ dan kimler var. Holokost Kitap Önerileri? . selamun aleyküm paylaşımınız inanki dikkat çekici, şukuladım , – 318

20. selamun aleyküm web siten valla çok güzel, face de paylaştım

21. Bu konu : ” Holokost Kitap Önerileri? ” çok güzel. Mrb web siten vallaha billaha güzel, tebrikler , Emine – 450

22. Bu konu : ” Holokost Kitap Önerileri? ” çok güzel. Selam herkese web sitesi valla çok iyi, şukuladım , ali – 14

23. Amasya dan kimler var. Holokost Kitap Önerileri? . Merhaba paylaşımınız süper ötesi çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ali – 466

24. Selam sayfa inanki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

25. Bu konu : ” Holokost Kitap Önerileri? ” çok güzel. Selam herkese sayfan inan ki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 311

26. Selamlar web siteniz inanki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

27. Merhaba herkese paylaşımınız inanılmaz iyi, saolun

28. Yalova dan kimler var. Holokost Kitap Önerileri? . Slm web sitesi yeminle mükemmel, şukuladım , banu – 253

29. İzmir merkezden ben ahmet. selamun aleyküm web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, sağolun 16-07-2021 00:15:00

30. Artvin dan kimler var. Holokost Kitap Önerileri? . merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanki hayran edici, teraziye tıkladım , ali – 19

31. Erzincan merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar siten yeminle dikkat çekici, tebrikler 18-07-2021 17:11:55

32. Bu konu : ” Holokost Kitap Önerileri? ” çok güzel. Selamlar sayfan inanılmaz dikkatimi çekti, şukuladım , emin – 71

33. Yalova merkezden ben mehmet. Mrb sayfa inanki çok güzel, teraziye tıkladım 24-07-2021 07:52:50

34. selam arkadaşlar paylaşımın inanılmaz ilgi uyandırıcı, teşekkürler

35. Bu konu : ” Holokost Kitap Önerileri? ” çok güzel. Selam siten cidden iyi, sosyal medyada paylaştım , Emine – 69

36. Bu konu : ” Holokost Kitap Önerileri? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan cidden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , ali – 441

37. Bu konu : ” Holokost Kitap Önerileri? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız harbiden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 295

38. Batman dan kimler var. Holokost Kitap Önerileri? . Mrb paylaşımınız inanki hoşuma gitti, teşekkürler , memo – 148

39. Samsun dan kimler var. Holokost Kitap Önerileri? . selamun aleyküm bu web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , Emine – 174

40. Selamın aleyküm paylaşım vallaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

41. Bu konu : ” Holokost Kitap Önerileri? ” çok güzel. Merhaba herkese web siten inanılmaz çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , doruk – 216

42. Elazığ dan kimler var. Holokost Kitap Önerileri? . Merhaba herkese sayfanız yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , ali – 73

43. Bu konu : ” Holokost Kitap Önerileri? ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız gerçekten çok güzel, sosyal medyada paylaştım , ali – 452

44. Kırklareli merkezden ben ziya. Mrb sayfanız valla dikkat çekici, teşekkürler 31-08-2021 19:22:26

45. Bu konu : ” Holokost Kitap Önerileri? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi harbiden çok iyi, teşekkürler , Gürbüz – 402

46. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha billaha hayran bıraktı, şukuladım

47. elif yılmaz Reply

Bolu merkezden ben elif yılmaz. Merhaba paylaşımınız ciddiyim çok iyi, şukuladım 15-09-2021 06:48:53

48. Tekirdağ merkezden ben ahmet. Mrb web siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, sağolun 15-09-2021 16:27:01

49. Aydın merkezden ben ali. Selam web siten gerçekten dikkat çekici, saolun 17-09-2021 10:39:11

Write A Comment