https://www.youtube.com/watch?v=QJ8xfO1RMsM

SS: Homebound Operasyonu, Los Angeles County Şerif Alex Villanueva’nın bir girişimidir. Program, Los Angeles’ta evsizlik yaşayanlar da dahil olmak üzere en az temsil edilen, eve giden ve yetersiz hizmet alan engelli sakinleri aşılamak için tasarlanmıştır. LA Şerif Departmanına göre – LASD, en çok ihtiyacı olan LA County sakinleriyle bağlantı kurmak, konutlarına gitmek ve onlara bu hayat kurtaran fırsatı sağlamak için “Integrated Community Collaborative” ve “Disability Voices United” gibi yerel topluluk temelli kuruluşlarla birlikte çalışıyor. .

Bu en azını söylemek iğrenç. Engelli bireylerin buna hiç katılmadığını söyleyebilirsiniz henüz buna mecbur bırakılıyorlar. Bu, zorla aşıların sadece başlangıcıdır. İnsanlar bunun asla bizim başımıza gelmeyeceğini söyleyip duruyor, ancak burada bunu günümüz toplumuna en çok bakmayan insanlarla yapıyorlar.

Video kaldırılmadan önce bunu mümkün olduğunca etrafa yayın.

Author

5 Comments

1. Bu konu : ” Homebound Operasyonu (Evsizler / zihinsel engelliler için zorla aşılar vb.) ” çok güzel. Merhabalar web siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , doruk – 416

2. Yozgat dan kimler var. Homebound Operasyonu (Evsizler / zihinsel engelliler için zorla aşılar vb.) . Merhaba paylaşımın ciddiyim mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 1

3. Uşak dan kimler var. Homebound Operasyonu (Evsizler / zihinsel engelliler için zorla aşılar vb.) . selamun aleyküm bu web sitesi inan ki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , – 27

4. Kars dan kimler var. Homebound Operasyonu (Evsizler / zihinsel engelliler için zorla aşılar vb.) . selam arkadaşlar sayfan gerçekten ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , Emine – 331

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link