https://www.youtube.com/watch?v=QJ8xfO1RMsM

SS: Homebound Operasyonu, Los Angeles County Şerif Alex Villanueva’nın bir girişimidir. Program, Los Angeles’ta evsizlik yaşayanlar da dahil olmak üzere en az temsil edilen, eve giden ve yetersiz hizmet alan engelli sakinleri aşılamak için tasarlanmıştır. LA Şerif Departmanına göre – LASD, en çok ihtiyacı olan LA County sakinleriyle bağlantı kurmak, konutlarına gitmek ve onlara bu hayat kurtaran fırsatı sağlamak için “Integrated Community Collaborative” ve “Disability Voices United” gibi yerel topluluk temelli kuruluşlarla birlikte çalışıyor. .

Bu en azını söylemek iğrenç. Engelli bireylerin buna hiç katılmadığını söyleyebilirsiniz henüz buna mecbur bırakılıyorlar. Bu, zorla aşıların sadece başlangıcıdır. İnsanlar bunun asla bizim başımıza gelmeyeceğini söyleyip duruyor, ancak burada bunu günümüz toplumuna en çok bakmayan insanlarla yapıyorlar.

Video kaldırılmadan önce bunu mümkün olduğunca etrafa yayın.

Author

23 Comments

1. Bu konu : ” Homebound Operasyonu (Evsizler / zihinsel engelliler için zorla aşılar vb.) ” çok güzel. Merhabalar web siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , doruk – 416

2. Yozgat dan kimler var. Homebound Operasyonu (Evsizler / zihinsel engelliler için zorla aşılar vb.) . Merhaba paylaşımın ciddiyim mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 1

3. Uşak dan kimler var. Homebound Operasyonu (Evsizler / zihinsel engelliler için zorla aşılar vb.) . selamun aleyküm bu web sitesi inan ki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , – 27

4. Kars dan kimler var. Homebound Operasyonu (Evsizler / zihinsel engelliler için zorla aşılar vb.) . selam arkadaşlar sayfan gerçekten ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , Emine – 331

5. Mrb paylaşım valla çok güzel, facebookta paylaştım

6. Adana merkezden ben ali. Merhabalar web sitesi valla iyi, sağolun 09-05-2021 07:36:24

7. Şanlıurfa dan kimler var. Homebound Operasyonu (Evsizler / zihinsel engelliler için zorla aşılar vb.) . merhaba arkadaşlar siten vallaha mükemmel, sağolun , ahmet – 417

8. Zonguldak merkezden ben . Selamlar paylaşım vallaha çok güzel, linkedinde paylaştım 22-05-2021 09:48:26

9. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Homebound Operasyonu (Evsizler / zihinsel engelliler için zorla aşılar vb.) ” çok güzel. Slm siten inanılmaz çok iyi, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 182

10. selam arkadaşlar web siten harbiden hoşuma gitti, tebrikler

11. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha billaha dikkat çekici, face de paylaştım

12. Bu konu : ” Homebound Operasyonu (Evsizler / zihinsel engelliler için zorla aşılar vb.) ” çok güzel. Mrb sayfa vallaha mükemmel, linkedinde paylaştım , emin – 330

13. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Homebound Operasyonu (Evsizler / zihinsel engelliler için zorla aşılar vb.) ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın ciddiyim hoşuma gitti, tebrikler , Gürbüz – 491

14. Slm sayfa gerçekten hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

15. Uşak dan kimler var. Homebound Operasyonu (Evsizler / zihinsel engelliler için zorla aşılar vb.) . Merhaba herkese paylaşımınız harbiden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Aylin – 272

16. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Homebound Operasyonu (Evsizler / zihinsel engelliler için zorla aşılar vb.) ” çok güzel. selamun aleyküm siten harbiden hayran edici, tebrikler , Gürbüz – 197

17. Bingöl merkezden ben mehmet. Selam herkese paylaşımınız valla çok güzel, şukuladım 28-06-2021 19:33:17

18. Amasya dan kimler var. Homebound Operasyonu (Evsizler / zihinsel engelliler için zorla aşılar vb.) . merhaba arkadaşlar web siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 478

19. Karaman merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfa inanki hayran bıraktı, tebrikler 13-07-2021 22:03:05

20. Merhaba bu web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

21. Sinop dan kimler var. Homebound Operasyonu (Evsizler / zihinsel engelliler için zorla aşılar vb.) . Merhabalar web siten vallaha billaha güzel, şukuladım , banu – 165

22. Ağrı dan kimler var. Homebound Operasyonu (Evsizler / zihinsel engelliler için zorla aşılar vb.) . Selamın aleyküm paylaşımınız valla ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , emin – 202

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link