DuckDuckGo veya BitChute’den aşağıdakilere bakın:

• Xinhai Devrimi

• Sovyet Rusya

• Nazi Almanyası

• Maoist Çin

• Kamboçya 1975

• Ruanda 1994

Her zaman aynı komut dosyası, sürekli, tekdüze ve sürekli olarak yakın.

Bölme (Genellikle yerli halka yabancı ideolojiler üzerinde)> Huzursuzluk> Devrim> Çöküş (Hükümet Kendi Kendini Feshetme)> İç Savaş> Doğru tasfiye> Yeni Rejim daha fazla politik krizle uğraşır> İkinci Arınma> Diktatörlük.

Bunlardan bazılarını atlayabilir ve iç savaşın yerini Euromaidan veya Nazi Almanya gibi popüler isyanlar alabilir, ancak WW3 veya hatta bir RPG oyunu gibi tipik senaryolardan sapmayacaktır.

Ve tüm işaretler ABD ve / veya Hong Kong’un önünde çarpışıyor.

Görmüyorsanız, sorunlarınız var ve “Devrim” için destek, insanların “Elit Mağlup” ya da “NWO’nun kaçmakta olduğunu” düşündükleri noktaya kadar eşi görülmemiş seviyelere ulaşıyor. (Bkz. Nazi Almanyası veya herhangi bir Komünist Saldırı). Hiçbir şey gerçeklerden daha uzak olamaz ve aynı senaryo tam köşede olacaktır.

Sözlerime kulak ver. 20. yüzyılın ölümü bir kez daha çirkin başını doğuruyor.

Author

88 Comments

1. Selam siteniz inanılmaz mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

2. Şırnak merkezden ben ziya. Selamlar sayfanız gerçekten güzel, face de paylaştım 24-05-2020 17:00:18

3. Şırnak merkezden ben ziya. Merhabalar paylaşımınız süper ötesi hayran edici, twitter da paylaştım 25-05-2020 19:27:04

4. Konya merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar web sitesi inanki dikkatimi çekti, şukuladım 29-05-2020 22:43:09

5. Karabük merkezden ben gaye. Selamın aleyküm siten inanılmaz çok iyi, şukuladım 07-06-2020 16:36:09

6. Siirt merkezden ben ahmet. Slm sayfa inanki hayran edici, face de paylaştım 10-06-2020 13:19:03

7. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar web siten inanki dikkat çekici, tebrikler

8. Ağrı merkezden ben ahmet. Slm siteniz gerçekten dikkat çekici, linkedinde paylaştım 28-06-2020 07:10:28

9. Bartın merkezden ben banu. Merhabalar sayfa inanki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 01-07-2020 12:26:34

10. Kocaeli merkezden ben gaye. selam arkadaşlar web siten valla iyi, twitter da paylaştım 01-07-2020 13:25:24

11. merhaba arkadaşlar siteniz harbiden güzel, facebookta paylaştım

12. Burdur merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar sayfanız valla dikkat çekici, twitter da paylaştım 10-07-2020 09:39:58

13. Kütahya merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar web siten vallaha billaha dikkat çekici, şukuladım 12-07-2020 10:59:14

14. elif yılmaz Reply

Kütahya merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm bu web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, şukuladım 13-07-2020 12:29:49

15. Çankırı merkezden ben ali. selamun aleyküm web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, saolun 18-07-2020 03:37:53

16. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha güzel, saolun

17. Siirt merkezden ben gaye. Merhaba paylaşımın inan ki çok iyi, twitter da paylaştım 03-08-2020 18:17:09

18. Batman merkezden ben Emine. Selam web sitesi vallaha billaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım 06-08-2020 22:21:50

19. Slm siten harbiden hayran bıraktı, twitter da paylaştım

20. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha billaha hayran edici, teraziye tıkladım

21. Kocaeli merkezden ben ali. Selamlar siten cidden iyi, teraziye tıkladım 21-08-2020 18:30:03

22. Selamın aleyküm sayfanız vallaha billaha güzel, sosyal medyada paylaştım

23. Tunceli merkezden ben ali. Selam herkese sayfa süper ötesi hayran bıraktı, teşekkürler 05-09-2020 00:53:47

24. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, sağolun

25. Selamın aleyküm web siteniz yeminle hayran edici, teşekkürler

26. Selamın aleyküm siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

27. Tekirdağ merkezden ben banu. Selam herkese web siteniz inan ki hayran bıraktı, facebookta paylaştım 16-09-2020 02:23:50

28. Selamlar paylaşımınız süper ötesi ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

29. Artvin merkezden ben ahmet. selamun aleyküm paylaşımın ciddiyim çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 27-09-2020 05:09:08

30. Şırnak merkezden ben ahmet. Merhaba paylaşım cidden hoşuma gitti, sağolun 28-09-2020 13:08:45

31. Çorum merkezden ben doruk. Selam herkese web sitesi inan ki mükemmel, teraziye tıkladım 02-10-2020 11:29:17

32. Selam herkese siteniz vallaha billaha iyi, teraziye tıkladım

33. elif yılmaz Reply

Sakarya merkezden ben elif yılmaz. Slm paylaşımın valla çok iyi, linkedinde paylaştım 20-10-2020 14:18:11

34. İzmir merkezden ben doruk. Mrb bu web sitesi inanılmaz çok güzel, saolun 29-10-2020 01:51:13

35. Bu konu : ” Hong Kong ve / veya Amerika’da toplu Soykırım hazırlıkları olduğunu ve tasfiyenin yakında çıkacağını çıkarmamın basit yolu ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız valla dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , doruk – 400

36. Mrb web siten vallaha billaha hayran edici, teraziye tıkladım

37. Kırıkkale dan kimler var. Hong Kong ve / veya Amerika’da toplu Soykırım hazırlıkları olduğunu ve tasfiyenin yakında çıkacağını çıkarmamın basit yolu . Selamın aleyküm web siten inan ki çok iyi, teşekkürler , Aylin – 203

38. Bu konu : ” Hong Kong ve / veya Amerika’da toplu Soykırım hazırlıkları olduğunu ve tasfiyenin yakında çıkacağını çıkarmamın basit yolu ” çok güzel. Selamlar paylaşım inanki hayran edici, twitter da paylaştım , ali – 278

39. Elazığ dan kimler var. Hong Kong ve / veya Amerika’da toplu Soykırım hazırlıkları olduğunu ve tasfiyenin yakında çıkacağını çıkarmamın basit yolu . Selam web sitesi inanki güzel, twitter da paylaştım , gaye – 62

40. Bu konu : ” Hong Kong ve / veya Amerika’da toplu Soykırım hazırlıkları olduğunu ve tasfiyenin yakında çıkacağını çıkarmamın basit yolu ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa vallaha billaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım , banu – 441

41. Aksaray dan kimler var. Hong Kong ve / veya Amerika’da toplu Soykırım hazırlıkları olduğunu ve tasfiyenin yakında çıkacağını çıkarmamın basit yolu . Mrb siteniz inan ki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , memo – 405

42. Ankara dan kimler var. Hong Kong ve / veya Amerika’da toplu Soykırım hazırlıkları olduğunu ve tasfiyenin yakında çıkacağını çıkarmamın basit yolu . selamun aleyküm web siteniz cidden hoşuma gitti, saolun , ahmet – 43

43. Selam siten ciddiyim hayran edici, facebookta paylaştım

44. Bu konu : ” Hong Kong ve / veya Amerika’da toplu Soykırım hazırlıkları olduğunu ve tasfiyenin yakında çıkacağını çıkarmamın basit yolu ” çok güzel. Selam herkese sayfanız süper ötesi çok güzel, teşekkürler , Hasan – 347

45. Ardahan merkezden ben . selamun aleyküm web siteniz inan ki çok hoşuma gitti, saolun 23-12-2020 08:37:15

46. Bu konu : ” Hong Kong ve / veya Amerika’da toplu Soykırım hazırlıkları olduğunu ve tasfiyenin yakında çıkacağını çıkarmamın basit yolu ” çok güzel. Merhabalar siten inanılmaz hayran bıraktı, sağolun , gaye – 164

47. Artvin dan kimler var. Hong Kong ve / veya Amerika’da toplu Soykırım hazırlıkları olduğunu ve tasfiyenin yakında çıkacağını çıkarmamın basit yolu . selamun aleyküm paylaşımınız yeminle ilgi uyandırıcı, saolun , ali – 72

48. Konya merkezden ben doruk. Selamlar sayfa yeminle hoşuma gitti, twitter da paylaştım 28-12-2020 21:36:50

49. Bu konu : ” Hong Kong ve / veya Amerika’da toplu Soykırım hazırlıkları olduğunu ve tasfiyenin yakında çıkacağını çıkarmamın basit yolu ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız ciddiyim çok hoşuma gitti, şukuladım , banu – 1

50. Mrb paylaşım süper ötesi iyi, facebookta paylaştım

51. Tokat merkezden ben ziya. Selamlar bu web sitesi vallaha billaha çok iyi, tebrikler 14-01-2021 22:55:47

52. Selam herkese web siteniz harbiden hayran edici, tebrikler

53. selam arkadaşlar siten vallaha billaha mükemmel, facebookta paylaştım

54. Bu konu : ” Hong Kong ve / veya Amerika’da toplu Soykırım hazırlıkları olduğunu ve tasfiyenin yakında çıkacağını çıkarmamın basit yolu ” çok güzel. Merhaba paylaşımın vallaha billaha güzel, sağolun , ali – 137

55. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Hong Kong ve / veya Amerika’da toplu Soykırım hazırlıkları olduğunu ve tasfiyenin yakında çıkacağını çıkarmamın basit yolu ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız harbiden iyi, sağolun , elif yılmaz – 230

56. Bu konu : ” Hong Kong ve / veya Amerika’da toplu Soykırım hazırlıkları olduğunu ve tasfiyenin yakında çıkacağını çıkarmamın basit yolu ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım inanki iyi, face de paylaştım , gaye – 115

57. elif yılmaz Reply

Bayburt dan kimler var. Hong Kong ve / veya Amerika’da toplu Soykırım hazırlıkları olduğunu ve tasfiyenin yakında çıkacağını çıkarmamın basit yolu . Merhabalar sayfan yeminle mükemmel, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 65

58. Bu konu : ” Hong Kong ve / veya Amerika’da toplu Soykırım hazırlıkları olduğunu ve tasfiyenin yakında çıkacağını çıkarmamın basit yolu ” çok güzel. Mrb sayfan yeminle çok hoşuma gitti, face de paylaştım , ali – 110

59. Bu konu : ” Hong Kong ve / veya Amerika’da toplu Soykırım hazırlıkları olduğunu ve tasfiyenin yakında çıkacağını çıkarmamın basit yolu ” çok güzel. Selam herkese paylaşım süper ötesi iyi, sağolun , hatice – 464

60. Eskişehir dan kimler var. Hong Kong ve / veya Amerika’da toplu Soykırım hazırlıkları olduğunu ve tasfiyenin yakında çıkacağını çıkarmamın basit yolu . Selam herkese bu web sitesi inan ki dikkatimi çekti, teşekkürler , Hasan – 187

61. Balıkesir dan kimler var. Hong Kong ve / veya Amerika’da toplu Soykırım hazırlıkları olduğunu ve tasfiyenin yakında çıkacağını çıkarmamın basit yolu . Mrb paylaşımın inan ki çok hoşuma gitti, face de paylaştım , gaye – 351

62. Bu konu : ” Hong Kong ve / veya Amerika’da toplu Soykırım hazırlıkları olduğunu ve tasfiyenin yakında çıkacağını çıkarmamın basit yolu ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten yeminle dikkatimi çekti, saolun , emin – 324

63. Merhabalar web siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

64. Edirne dan kimler var. Hong Kong ve / veya Amerika’da toplu Soykırım hazırlıkları olduğunu ve tasfiyenin yakında çıkacağını çıkarmamın basit yolu . selam arkadaşlar sayfanız cidden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , emin – 375

65. Gürbüz Reply

Manisa dan kimler var. Hong Kong ve / veya Amerika’da toplu Soykırım hazırlıkları olduğunu ve tasfiyenin yakında çıkacağını çıkarmamın basit yolu . Selamlar siten inanılmaz dikkat çekici, teşekkürler , Gürbüz – 58

66. Gürbüz Reply

Çorum merkezden ben Gürbüz. Mrb sayfanız gerçekten mükemmel, face de paylaştım 09-04-2021 00:32:22

67. Bolu merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar siten inan ki dikkat çekici, face de paylaştım 09-04-2021 09:49:15

68. Bu konu : ” Hong Kong ve / veya Amerika’da toplu Soykırım hazırlıkları olduğunu ve tasfiyenin yakında çıkacağını çıkarmamın basit yolu ” çok güzel. Merhaba herkese web siten cidden iyi, teraziye tıkladım , ahmet – 227

69. Şanlıurfa dan kimler var. Hong Kong ve / veya Amerika’da toplu Soykırım hazırlıkları olduğunu ve tasfiyenin yakında çıkacağını çıkarmamın basit yolu . Mrb sayfa harbiden iyi, tebrikler , memo – 222

70. merhaba arkadaşlar web sitesi inanki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

71. Hatay merkezden ben ali. Selamlar paylaşım süper ötesi dikkatimi çekti, saolun 01-05-2021 05:20:33

72. Kars dan kimler var. Hong Kong ve / veya Amerika’da toplu Soykırım hazırlıkları olduğunu ve tasfiyenin yakında çıkacağını çıkarmamın basit yolu . Merhaba herkese sayfan harbiden mükemmel, teraziye tıkladım , ziya – 111

73. Ankara dan kimler var. Hong Kong ve / veya Amerika’da toplu Soykırım hazırlıkları olduğunu ve tasfiyenin yakında çıkacağını çıkarmamın basit yolu . Selam sayfa vallaha mükemmel, linkedinde paylaştım , mehmet – 473

74. Afyon dan kimler var. Hong Kong ve / veya Amerika’da toplu Soykırım hazırlıkları olduğunu ve tasfiyenin yakında çıkacağını çıkarmamın basit yolu . Selam herkese sayfanız ciddiyim iyi, facebookta paylaştım , emin – 468

75. Bu konu : ” Hong Kong ve / veya Amerika’da toplu Soykırım hazırlıkları olduğunu ve tasfiyenin yakında çıkacağını çıkarmamın basit yolu ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa inan ki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , ali – 419

76. Rize dan kimler var. Hong Kong ve / veya Amerika’da toplu Soykırım hazırlıkları olduğunu ve tasfiyenin yakında çıkacağını çıkarmamın basit yolu . Selam herkese web siten vallaha çok iyi, sağolun , mehmet – 228

77. Kahramanmaraş merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm sayfanız yeminle hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 22-05-2021 12:36:26

78. Bu konu : ” Hong Kong ve / veya Amerika’da toplu Soykırım hazırlıkları olduğunu ve tasfiyenin yakında çıkacağını çıkarmamın basit yolu ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız harbiden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 420

79. Bu konu : ” Hong Kong ve / veya Amerika’da toplu Soykırım hazırlıkları olduğunu ve tasfiyenin yakında çıkacağını çıkarmamın basit yolu ” çok güzel. Selamlar siten gerçekten hoşuma gitti, saolun , memo – 75

80. Artvin merkezden ben mehmet. Selam herkese web siteniz harbiden iyi, twitter da paylaştım 02-06-2021 17:52:49

81. selam arkadaşlar paylaşımın inanki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

82. Kilis merkezden ben ali. Merhaba herkese sayfanız yeminle çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 17-06-2021 13:04:38

83. Bitlis dan kimler var. Hong Kong ve / veya Amerika’da toplu Soykırım hazırlıkları olduğunu ve tasfiyenin yakında çıkacağını çıkarmamın basit yolu . Merhaba herkese siten cidden mükemmel, face de paylaştım , – 395

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link