(Floridin ve bu tür şeylerin ötesinde.)

Son zamanlarda kendim de dahil olmak üzere karşılaştığım birçok kadın PMDD semptomları sergilemeye başlıyor. Doğum kontrolünden sonraya kadar bu semptomlara sahip değildim. Birçok insanda ortaya çıkıyorlar. Benim için gerçek cehennem ve tedaviye rağmen semptomlarım ilerliyor.

Ayrıca, erkekler birçok nedenden dolayı daha fazla testosteron sorunu yaşıyor.

Bir kadın olarak belirtilerim sırasında hormonlarım vücuduma ve zihnime hükmeder. Kendimi sınırda psikotik hissediyorum. Bazen neyin gerçek olduğunu anlayamıyorum.

Büyük hükümetin daha fazla kontrol elde etmesinin bir yolu varsa, neden hormonal savaş bir seçenek olmasın? Kesinlikle beni daha zayıf yapıyor.

22 Comments

1. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Hormonal sorunlarla biyolojik savaşın mümkün olduğunu düşünüyor musunuz? ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi valla dikkatimi çekti, sağolun , Gürbüz – 467

2. Bu konu : ” Hormonal sorunlarla biyolojik savaşın mümkün olduğunu düşünüyor musunuz? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan yeminle çok hoşuma gitti, tebrikler , memo – 225

3. Kırklareli merkezden ben doruk. Merhaba web siteniz vallaha billaha hayran edici, facebookta paylaştım 02-06-2021 02:27:20

4. Bu konu : ” Hormonal sorunlarla biyolojik savaşın mümkün olduğunu düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Selamlar sayfa vallaha billaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , ahmet – 251

5. Bu konu : ” Hormonal sorunlarla biyolojik savaşın mümkün olduğunu düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın süper ötesi hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Hasan – 227

6. Balıkesir dan kimler var. Hormonal sorunlarla biyolojik savaşın mümkün olduğunu düşünüyor musunuz? . merhaba arkadaşlar sayfan ciddiyim çok iyi, facebookta paylaştım , – 312

7. Merhaba herkese siteniz yeminle hayran bıraktı, face de paylaştım

8. Bu konu : ” Hormonal sorunlarla biyolojik savaşın mümkün olduğunu düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Selamlar web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , Aylin – 56

9. Bingöl merkezden ben Emine. selamun aleyküm paylaşımın yeminle dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 14-06-2021 05:35:54

10. Bu konu : ” Hormonal sorunlarla biyolojik savaşın mümkün olduğunu düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız inan ki çok güzel, şukuladım , ahmet – 108

11. Bu konu : ” Hormonal sorunlarla biyolojik savaşın mümkün olduğunu düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Mrb paylaşım valla güzel, teşekkürler , emin – 124

12. Bu konu : ” Hormonal sorunlarla biyolojik savaşın mümkün olduğunu düşünüyor musunuz? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın yeminle iyi, twitter da paylaştım , ahmet – 138

13. Bu konu : ” Hormonal sorunlarla biyolojik savaşın mümkün olduğunu düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Selam herkese sayfa vallaha hayran bıraktı, teşekkürler , gaye – 122

14. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Hormonal sorunlarla biyolojik savaşın mümkün olduğunu düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Selam herkese web siteniz vallaha dikkat çekici, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 60

15. Bu konu : ” Hormonal sorunlarla biyolojik savaşın mümkün olduğunu düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Selamlar sayfa süper ötesi güzel, face de paylaştım , ahmet – 62

16. Bu konu : ” Hormonal sorunlarla biyolojik savaşın mümkün olduğunu düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Slm paylaşımınız ciddiyim iyi, teşekkürler , mehmet – 8

17. selam arkadaşlar web siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

18. Konya merkezden ben memo. Selamın aleyküm sayfanız cidden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 28-08-2021 04:59:33

19. Kırklareli merkezden ben . Merhaba herkese paylaşımın ciddiyim ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 31-08-2021 20:25:11

20. Bu konu : ” Hormonal sorunlarla biyolojik savaşın mümkün olduğunu düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz inanki çok iyi, tebrikler , memo – 263

21. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, face de paylaştım

Write A Comment