İşte bununla ilgili düz uyuşturucu

[Here’s what the people of Portland think of this.] (https://twitter.com/MrAndyNgo/status/1293337705317687296) Portland vatandaşları, Oregon’un Demokratik Valisi ve Valinin atadığı yetkililer tarafından yasa uyarınca koruma haklarından yoksun bırakılıyor. Yakında Portland ve Multnomah ilçesinde federal sıkıyönetim ilan edildiğini göreceğimize inanıyorum. ABD’de bir iç savaş başlarsa, Portland Oregon’da başlayacak çünkü Portland sokaklarındaki tüm pislikler şimdi Oregon ve Portland’ı yöneten Demokratlar tarafından neredeyse yasal hale getiriliyor. Oregon geçmişte ‘mavi’ bir eyaletti ama oğlum, şimdi Oregon halkını ısırmak için geri dönüyor.

Author

79 Comments

1. Antalya merkezden ben ali. Slm sayfanız cidden hayran edici, saolun 12-08-2020 04:08:42

2. Mersin merkezden ben ziya. Selam herkese paylaşımın harbiden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 12-08-2020 08:06:50

3. İstanbul merkezden ben Emine. selamun aleyküm paylaşım süper ötesi hoşuma gitti, tebrikler 13-08-2020 04:40:12

4. Kırklareli merkezden ben ziya. Selamın aleyküm siten inan ki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 13-08-2020 20:28:58

5. selamun aleyküm web siten yeminle hayran edici, sağolun

6. Selamın aleyküm sayfanız inan ki hoşuma gitti, tebrikler

7. Sinop merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar paylaşım inanki çok güzel, twitter da paylaştım 22-08-2020 04:15:43

8. selam arkadaşlar bu web sitesi valla çok hoşuma gitti, şukuladım

9. Selam herkese web siten yeminle çok iyi, sosyal medyada paylaştım

10. Siirt merkezden ben ahmet. Selam web sitesi cidden hayran bıraktı, face de paylaştım 05-09-2020 07:22:40

11. Giresun merkezden ben doruk. Merhaba herkese sayfan inanki çok hoşuma gitti, şukuladım 07-09-2020 13:31:34

12. elif yılmaz Reply

Yalova merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar paylaşımınız cidden hoşuma gitti, facebookta paylaştım 17-09-2020 11:50:55

13. selamun aleyküm sayfa vallaha billaha dikkat çekici, face de paylaştım

14. Bingöl merkezden ben ahmet. Merhaba herkese bu web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, saolun 02-10-2020 10:16:30

15. Batman merkezden ben ahmet. Selam web siteniz valla ilgi uyandırıcı, teşekkürler 02-10-2020 11:22:17

16. Ardahan merkezden ben doruk. Selam web siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, sağolun 07-10-2020 12:55:24

17. selamun aleyküm web siteniz inanki çok iyi, linkedinde paylaştım

18. Bu konu : ” Hoşçakal Portland, Oregon. Vali Kate Brown, Multnomah İlçesine bir Bölge Savcısı atadı ve bu ve diğer ilgili Suçlara dava açmayacağını söyledi: İsyan, Kaçış, Taciz, Bir Memura Müdahale, Suç İhlali. Memur Tarafından Saldırı suçlamaları yüksek incelemeye tabi olacaktır. ” çok güzel. Slm bu web sitesi inanki çok iyi, sağolun , hatice – 483

19. Bu konu : ” Hoşçakal Portland, Oregon. Vali Kate Brown, Multnomah İlçesine bir Bölge Savcısı atadı ve bu ve diğer ilgili Suçlara dava açmayacağını söyledi: İsyan, Kaçış, Taciz, Bir Memura Müdahale, Suç İhlali. Memur Tarafından Saldırı suçlamaları yüksek incelemeye tabi olacaktır. ” çok güzel. Mrb bu web sitesi gerçekten hoşuma gitti, tebrikler , – 73

20. Samsun merkezden ben hatice. Merhaba herkese siten harbiden güzel, sağolun 09-11-2020 04:29:45

21. Bu konu : ” Hoşçakal Portland, Oregon. Vali Kate Brown, Multnomah İlçesine bir Bölge Savcısı atadı ve bu ve diğer ilgili Suçlara dava açmayacağını söyledi: İsyan, Kaçış, Taciz, Bir Memura Müdahale, Suç İhlali. Memur Tarafından Saldırı suçlamaları yüksek incelemeye tabi olacaktır. ” çok güzel. Selamlar web siteniz süper ötesi hayran bıraktı, twitter da paylaştım , Aylin – 137

22. Slm sayfa ciddiyim dikkat çekici, twitter da paylaştım

23. Şanlıurfa merkezden ben Aylin. Slm siten yeminle çok hoşuma gitti, teşekkürler 24-11-2020 22:38:23

24. Eskişehir dan kimler var. Hoşçakal Portland, Oregon. Vali Kate Brown, Multnomah İlçesine bir Bölge Savcısı atadı ve bu ve diğer ilgili Suçlara dava açmayacağını söyledi: İsyan, Kaçış, Taciz, Bir Memura Müdahale, Suç İhlali. Memur Tarafından Saldırı suçlamaları yüksek incelemeye tabi olacaktır. . Mrb bu web sitesi valla dikkatimi çekti, sağolun , ziya – 206

25. selamun aleyküm paylaşımın cidden çok iyi, teraziye tıkladım

26. elif yılmaz Reply

Burdur dan kimler var. Hoşçakal Portland, Oregon. Vali Kate Brown, Multnomah İlçesine bir Bölge Savcısı atadı ve bu ve diğer ilgili Suçlara dava açmayacağını söyledi: İsyan, Kaçış, Taciz, Bir Memura Müdahale, Suç İhlali. Memur Tarafından Saldırı suçlamaları yüksek incelemeye tabi olacaktır. . Selamlar bu web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 277

27. Merhaba bu web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

28. Gürbüz Reply

Mrb siteniz vallaha billaha güzel, twitter da paylaştım

29. Şırnak merkezden ben ali. Merhabalar sayfanız süper ötesi çok iyi, teraziye tıkladım 11-12-2020 16:38:42

30. Selam herkese siteniz inan ki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

31. Selam paylaşımınız süper ötesi iyi, sosyal medyada paylaştım

32. elif yılmaz Reply

Tekirdağ merkezden ben elif yılmaz. Selam web siteniz valla hayran edici, teraziye tıkladım 21-12-2020 07:34:17

33. Çankırı dan kimler var. Hoşçakal Portland, Oregon. Vali Kate Brown, Multnomah İlçesine bir Bölge Savcısı atadı ve bu ve diğer ilgili Suçlara dava açmayacağını söyledi: İsyan, Kaçış, Taciz, Bir Memura Müdahale, Suç İhlali. Memur Tarafından Saldırı suçlamaları yüksek incelemeye tabi olacaktır. . Slm siteniz valla mükemmel, face de paylaştım , hatice – 384

34. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Hoşçakal Portland, Oregon. Vali Kate Brown, Multnomah İlçesine bir Bölge Savcısı atadı ve bu ve diğer ilgili Suçlara dava açmayacağını söyledi: İsyan, Kaçış, Taciz, Bir Memura Müdahale, Suç İhlali. Memur Tarafından Saldırı suçlamaları yüksek incelemeye tabi olacaktır. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın vallaha billaha hayran bıraktı, şukuladım , Gürbüz – 256

35. Selamın aleyküm paylaşımın süper ötesi güzel, sosyal medyada paylaştım

36. Aksaray dan kimler var. Hoşçakal Portland, Oregon. Vali Kate Brown, Multnomah İlçesine bir Bölge Savcısı atadı ve bu ve diğer ilgili Suçlara dava açmayacağını söyledi: İsyan, Kaçış, Taciz, Bir Memura Müdahale, Suç İhlali. Memur Tarafından Saldırı suçlamaları yüksek incelemeye tabi olacaktır. . selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha güzel, teşekkürler , ali – 285

37. Bitlis merkezden ben hatice. Merhabalar bu web sitesi inanki hoşuma gitti, saolun 25-12-2020 00:44:34

38. Manisa merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar paylaşım süper ötesi çok iyi, sosyal medyada paylaştım 26-12-2020 23:35:24

39. Selamın aleyküm sayfa vallaha billaha çok güzel, face de paylaştım

40. Gürbüz Reply

Selamlar bu web sitesi gerçekten güzel, linkedinde paylaştım

41. Bu konu : ” Hoşçakal Portland, Oregon. Vali Kate Brown, Multnomah İlçesine bir Bölge Savcısı atadı ve bu ve diğer ilgili Suçlara dava açmayacağını söyledi: İsyan, Kaçış, Taciz, Bir Memura Müdahale, Suç İhlali. Memur Tarafından Saldırı suçlamaları yüksek incelemeye tabi olacaktır. ” çok güzel. Selam herkese siten inan ki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ali – 174

42. Şanlıurfa dan kimler var. Hoşçakal Portland, Oregon. Vali Kate Brown, Multnomah İlçesine bir Bölge Savcısı atadı ve bu ve diğer ilgili Suçlara dava açmayacağını söyledi: İsyan, Kaçış, Taciz, Bir Memura Müdahale, Suç İhlali. Memur Tarafından Saldırı suçlamaları yüksek incelemeye tabi olacaktır. . selamun aleyküm siten gerçekten ilgi uyandırıcı, şukuladım , Emine – 276

43. Mardin dan kimler var. Hoşçakal Portland, Oregon. Vali Kate Brown, Multnomah İlçesine bir Bölge Savcısı atadı ve bu ve diğer ilgili Suçlara dava açmayacağını söyledi: İsyan, Kaçış, Taciz, Bir Memura Müdahale, Suç İhlali. Memur Tarafından Saldırı suçlamaları yüksek incelemeye tabi olacaktır. . merhaba arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, tebrikler , banu – 67

44. Manisa dan kimler var. Hoşçakal Portland, Oregon. Vali Kate Brown, Multnomah İlçesine bir Bölge Savcısı atadı ve bu ve diğer ilgili Suçlara dava açmayacağını söyledi: İsyan, Kaçış, Taciz, Bir Memura Müdahale, Suç İhlali. Memur Tarafından Saldırı suçlamaları yüksek incelemeye tabi olacaktır. . Merhaba paylaşımın ciddiyim hoşuma gitti, facebookta paylaştım , mehmet – 448

45. Tunceli merkezden ben mehmet. Selam herkese web siten yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 16-01-2021 01:34:50

46. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Hoşçakal Portland, Oregon. Vali Kate Brown, Multnomah İlçesine bir Bölge Savcısı atadı ve bu ve diğer ilgili Suçlara dava açmayacağını söyledi: İsyan, Kaçış, Taciz, Bir Memura Müdahale, Suç İhlali. Memur Tarafından Saldırı suçlamaları yüksek incelemeye tabi olacaktır. ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, şukuladım , elif yılmaz – 344

47. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Hoşçakal Portland, Oregon. Vali Kate Brown, Multnomah İlçesine bir Bölge Savcısı atadı ve bu ve diğer ilgili Suçlara dava açmayacağını söyledi: İsyan, Kaçış, Taciz, Bir Memura Müdahale, Suç İhlali. Memur Tarafından Saldırı suçlamaları yüksek incelemeye tabi olacaktır. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan ciddiyim çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 378

48. Bu konu : ” Hoşçakal Portland, Oregon. Vali Kate Brown, Multnomah İlçesine bir Bölge Savcısı atadı ve bu ve diğer ilgili Suçlara dava açmayacağını söyledi: İsyan, Kaçış, Taciz, Bir Memura Müdahale, Suç İhlali. Memur Tarafından Saldırı suçlamaları yüksek incelemeye tabi olacaktır. ” çok güzel. Mrb sayfan harbiden dikkat çekici, şukuladım , hatice – 276

49. Selamın aleyküm paylaşım valla çok hoşuma gitti, face de paylaştım

50. Nevşehir dan kimler var. Hoşçakal Portland, Oregon. Vali Kate Brown, Multnomah İlçesine bir Bölge Savcısı atadı ve bu ve diğer ilgili Suçlara dava açmayacağını söyledi: İsyan, Kaçış, Taciz, Bir Memura Müdahale, Suç İhlali. Memur Tarafından Saldırı suçlamaları yüksek incelemeye tabi olacaktır. . Slm sayfanız inanki dikkat çekici, teşekkürler , Emine – 448

51. Kilis merkezden ben ali. Slm sayfan gerçekten hoşuma gitti, saolun 06-02-2021 17:24:39

52. elif yılmaz Reply

Uşak merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese paylaşım inanki iyi, twitter da paylaştım 08-02-2021 10:58:24

53. Bu konu : ” Hoşçakal Portland, Oregon. Vali Kate Brown, Multnomah İlçesine bir Bölge Savcısı atadı ve bu ve diğer ilgili Suçlara dava açmayacağını söyledi: İsyan, Kaçış, Taciz, Bir Memura Müdahale, Suç İhlali. Memur Tarafından Saldırı suçlamaları yüksek incelemeye tabi olacaktır. ” çok güzel. Mrb sayfan cidden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ali – 281

54. Selam herkese sayfa ciddiyim çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

55. Kocaeli dan kimler var. Hoşçakal Portland, Oregon. Vali Kate Brown, Multnomah İlçesine bir Bölge Savcısı atadı ve bu ve diğer ilgili Suçlara dava açmayacağını söyledi: İsyan, Kaçış, Taciz, Bir Memura Müdahale, Suç İhlali. Memur Tarafından Saldırı suçlamaları yüksek incelemeye tabi olacaktır. . Merhaba web siten inanki hayran bıraktı, tebrikler , emin – 45

56. Merhaba herkese sayfanız yeminle güzel, linkedinde paylaştım

57. Aydın merkezden ben ali. Selam herkese paylaşım yeminle mükemmel, tebrikler 26-02-2021 05:53:20

58. Bu konu : ” Hoşçakal Portland, Oregon. Vali Kate Brown, Multnomah İlçesine bir Bölge Savcısı atadı ve bu ve diğer ilgili Suçlara dava açmayacağını söyledi: İsyan, Kaçış, Taciz, Bir Memura Müdahale, Suç İhlali. Memur Tarafından Saldırı suçlamaları yüksek incelemeye tabi olacaktır. ” çok güzel. Mrb web siteniz inanılmaz güzel, şukuladım , mehmet – 336

59. Giresun dan kimler var. Hoşçakal Portland, Oregon. Vali Kate Brown, Multnomah İlçesine bir Bölge Savcısı atadı ve bu ve diğer ilgili Suçlara dava açmayacağını söyledi: İsyan, Kaçış, Taciz, Bir Memura Müdahale, Suç İhlali. Memur Tarafından Saldırı suçlamaları yüksek incelemeye tabi olacaktır. . Selamın aleyküm siteniz ciddiyim dikkat çekici, saolun , – 205

60. Ardahan dan kimler var. Hoşçakal Portland, Oregon. Vali Kate Brown, Multnomah İlçesine bir Bölge Savcısı atadı ve bu ve diğer ilgili Suçlara dava açmayacağını söyledi: İsyan, Kaçış, Taciz, Bir Memura Müdahale, Suç İhlali. Memur Tarafından Saldırı suçlamaları yüksek incelemeye tabi olacaktır. . Slm web siteniz inanki mükemmel, saolun , doruk – 383

61. Bu konu : ” Hoşçakal Portland, Oregon. Vali Kate Brown, Multnomah İlçesine bir Bölge Savcısı atadı ve bu ve diğer ilgili Suçlara dava açmayacağını söyledi: İsyan, Kaçış, Taciz, Bir Memura Müdahale, Suç İhlali. Memur Tarafından Saldırı suçlamaları yüksek incelemeye tabi olacaktır. ” çok güzel. Slm siteniz vallaha dikkat çekici, facebookta paylaştım , mehmet – 338

62. Mrb bu web sitesi inanılmaz mükemmel, facebookta paylaştım

63. Bu konu : ” Hoşçakal Portland, Oregon. Vali Kate Brown, Multnomah İlçesine bir Bölge Savcısı atadı ve bu ve diğer ilgili Suçlara dava açmayacağını söyledi: İsyan, Kaçış, Taciz, Bir Memura Müdahale, Suç İhlali. Memur Tarafından Saldırı suçlamaları yüksek incelemeye tabi olacaktır. ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz süper ötesi çok iyi, facebookta paylaştım , memo – 239

64. Yozgat merkezden ben Emine. Merhaba sayfa inan ki mükemmel, teşekkürler 17-03-2021 06:49:42

65. Yozgat merkezden ben ahmet. Merhabalar paylaşım valla hayran edici, twitter da paylaştım 20-03-2021 02:59:55

66. Düzce dan kimler var. Hoşçakal Portland, Oregon. Vali Kate Brown, Multnomah İlçesine bir Bölge Savcısı atadı ve bu ve diğer ilgili Suçlara dava açmayacağını söyledi: İsyan, Kaçış, Taciz, Bir Memura Müdahale, Suç İhlali. Memur Tarafından Saldırı suçlamaları yüksek incelemeye tabi olacaktır. . Selam paylaşımın ciddiyim hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ali – 239

67. Merhaba sayfa vallaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

68. selamun aleyküm web siteniz gerçekten iyi, linkedinde paylaştım

69. Artvin dan kimler var. Hoşçakal Portland, Oregon. Vali Kate Brown, Multnomah İlçesine bir Bölge Savcısı atadı ve bu ve diğer ilgili Suçlara dava açmayacağını söyledi: İsyan, Kaçış, Taciz, Bir Memura Müdahale, Suç İhlali. Memur Tarafından Saldırı suçlamaları yüksek incelemeye tabi olacaktır. . selam arkadaşlar sayfan vallaha billaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , – 360

70. Aydın dan kimler var. Hoşçakal Portland, Oregon. Vali Kate Brown, Multnomah İlçesine bir Bölge Savcısı atadı ve bu ve diğer ilgili Suçlara dava açmayacağını söyledi: İsyan, Kaçış, Taciz, Bir Memura Müdahale, Suç İhlali. Memur Tarafından Saldırı suçlamaları yüksek incelemeye tabi olacaktır. . Selam siten inanılmaz çok iyi, twitter da paylaştım , Aylin – 3

71. Kahramanmaraş dan kimler var. Hoşçakal Portland, Oregon. Vali Kate Brown, Multnomah İlçesine bir Bölge Savcısı atadı ve bu ve diğer ilgili Suçlara dava açmayacağını söyledi: İsyan, Kaçış, Taciz, Bir Memura Müdahale, Suç İhlali. Memur Tarafından Saldırı suçlamaları yüksek incelemeye tabi olacaktır. . Merhaba herkese web sitesi cidden çok hoşuma gitti, şukuladım , banu – 384

72. Ankara merkezden ben doruk. Selamın aleyküm sayfa vallaha billaha çok iyi, saolun 01-05-2021 22:44:52

73. Bu konu : ” Hoşçakal Portland, Oregon. Vali Kate Brown, Multnomah İlçesine bir Bölge Savcısı atadı ve bu ve diğer ilgili Suçlara dava açmayacağını söyledi: İsyan, Kaçış, Taciz, Bir Memura Müdahale, Suç İhlali. Memur Tarafından Saldırı suçlamaları yüksek incelemeye tabi olacaktır. ” çok güzel. Mrb bu web sitesi cidden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , Gürbüz – 50

74. elif yılmaz Reply

Malatya merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha billaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 06-05-2021 12:17:48

75. Bu konu : ” Hoşçakal Portland, Oregon. Vali Kate Brown, Multnomah İlçesine bir Bölge Savcısı atadı ve bu ve diğer ilgili Suçlara dava açmayacağını söyledi: İsyan, Kaçış, Taciz, Bir Memura Müdahale, Suç İhlali. Memur Tarafından Saldırı suçlamaları yüksek incelemeye tabi olacaktır. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız gerçekten hayran edici, facebookta paylaştım , gaye – 176

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link