Hoşçakal Portland, Oregon. Vali Kate Brown, Multnomah İlçesine bir Bölge Savcısı atadı ve bu ve diğer ilgili Suçlara dava açmayacağını söyledi: İsyan, Kaçış, Taciz, Bir Memura Müdahale, Suç İhlali. Memur Tarafından Saldırı suçlamaları yüksek incelemeye tabi olacaktır.

İşte bununla ilgili düz uyuşturucu

[Here’s what the people of Portland think of this.] (https://twitter.com/MrAndyNgo/status/1293337705317687296) Portland vatandaşları, Oregon’un Demokratik Valisi ve Valinin atadığı yetkililer tarafından yasa uyarınca koruma haklarından yoksun bırakılıyor. Yakında Portland ve Multnomah ilçesinde federal sıkıyönetim ilan edildiğini göreceğimize inanıyorum. ABD’de bir iç savaş başlarsa, Portland Oregon’da başlayacak çünkü Portland sokaklarındaki tüm pislikler şimdi Oregon ve Portland’ı yöneten Demokratlar tarafından neredeyse yasal hale getiriliyor. Oregon geçmişte ‘mavi’ bir eyaletti ama oğlum, şimdi Oregon halkını ısırmak için geri dönüyor.

“Hoşçakal Portland, Oregon. Vali Kate Brown, Multnomah İlçesine bir Bölge Savcısı atadı ve bu ve diğer ilgili Suçlara dava açmayacağını söyledi: İsyan, Kaçış, Taciz, Bir Memura Müdahale, Suç İhlali. Memur Tarafından Saldırı suçlamaları yüksek incelemeye tabi olacaktır.” üzerine 60 yorum

1. Mersin merkezden ben ziya. Selam herkese paylaşımın harbiden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 12-08-2020 08:06:50

2. İstanbul merkezden ben Emine. selamun aleyküm paylaşım süper ötesi hoşuma gitti, tebrikler 13-08-2020 04:40:12

3. Kırklareli merkezden ben ziya. Selamın aleyküm siten inan ki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 13-08-2020 20:28:58

4. Sinop merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar paylaşım inanki çok güzel, twitter da paylaştım 22-08-2020 04:15:43

5. Siirt merkezden ben ahmet. Selam web sitesi cidden hayran bıraktı, face de paylaştım 05-09-2020 07:22:40

6. Giresun merkezden ben doruk. Merhaba herkese sayfan inanki çok hoşuma gitti, şukuladım 07-09-2020 13:31:34

7. Yalova merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar paylaşımınız cidden hoşuma gitti, facebookta paylaştım 17-09-2020 11:50:55

8. Bingöl merkezden ben ahmet. Merhaba herkese bu web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, saolun 02-10-2020 10:16:30

9. Batman merkezden ben ahmet. Selam web siteniz valla ilgi uyandırıcı, teşekkürler 02-10-2020 11:22:17

10. Ardahan merkezden ben doruk. Selam web siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, sağolun 07-10-2020 12:55:24

11. Bu konu : ” Hoşçakal Portland, Oregon. Vali Kate Brown, Multnomah İlçesine bir Bölge Savcısı atadı ve bu ve diğer ilgili Suçlara dava açmayacağını söyledi: İsyan, Kaçış, Taciz, Bir Memura Müdahale, Suç İhlali. Memur Tarafından Saldırı suçlamaları yüksek incelemeye tabi olacaktır. ” çok güzel. Slm bu web sitesi inanki çok iyi, sağolun , hatice – 483

12. Bu konu : ” Hoşçakal Portland, Oregon. Vali Kate Brown, Multnomah İlçesine bir Bölge Savcısı atadı ve bu ve diğer ilgili Suçlara dava açmayacağını söyledi: İsyan, Kaçış, Taciz, Bir Memura Müdahale, Suç İhlali. Memur Tarafından Saldırı suçlamaları yüksek incelemeye tabi olacaktır. ” çok güzel. Mrb bu web sitesi gerçekten hoşuma gitti, tebrikler , – 73

13. Bu konu : ” Hoşçakal Portland, Oregon. Vali Kate Brown, Multnomah İlçesine bir Bölge Savcısı atadı ve bu ve diğer ilgili Suçlara dava açmayacağını söyledi: İsyan, Kaçış, Taciz, Bir Memura Müdahale, Suç İhlali. Memur Tarafından Saldırı suçlamaları yüksek incelemeye tabi olacaktır. ” çok güzel. Selamlar web siteniz süper ötesi hayran bıraktı, twitter da paylaştım , Aylin – 137

14. Eskişehir dan kimler var. Hoşçakal Portland, Oregon. Vali Kate Brown, Multnomah İlçesine bir Bölge Savcısı atadı ve bu ve diğer ilgili Suçlara dava açmayacağını söyledi: İsyan, Kaçış, Taciz, Bir Memura Müdahale, Suç İhlali. Memur Tarafından Saldırı suçlamaları yüksek incelemeye tabi olacaktır. . Mrb bu web sitesi valla dikkatimi çekti, sağolun , ziya – 206

15. Burdur dan kimler var. Hoşçakal Portland, Oregon. Vali Kate Brown, Multnomah İlçesine bir Bölge Savcısı atadı ve bu ve diğer ilgili Suçlara dava açmayacağını söyledi: İsyan, Kaçış, Taciz, Bir Memura Müdahale, Suç İhlali. Memur Tarafından Saldırı suçlamaları yüksek incelemeye tabi olacaktır. . Selamlar bu web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 277

16. Tekirdağ merkezden ben elif yılmaz. Selam web siteniz valla hayran edici, teraziye tıkladım 21-12-2020 07:34:17

17. Çankırı dan kimler var. Hoşçakal Portland, Oregon. Vali Kate Brown, Multnomah İlçesine bir Bölge Savcısı atadı ve bu ve diğer ilgili Suçlara dava açmayacağını söyledi: İsyan, Kaçış, Taciz, Bir Memura Müdahale, Suç İhlali. Memur Tarafından Saldırı suçlamaları yüksek incelemeye tabi olacaktır. . Slm siteniz valla mükemmel, face de paylaştım , hatice – 384

18. Bu konu : ” Hoşçakal Portland, Oregon. Vali Kate Brown, Multnomah İlçesine bir Bölge Savcısı atadı ve bu ve diğer ilgili Suçlara dava açmayacağını söyledi: İsyan, Kaçış, Taciz, Bir Memura Müdahale, Suç İhlali. Memur Tarafından Saldırı suçlamaları yüksek incelemeye tabi olacaktır. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın vallaha billaha hayran bıraktı, şukuladım , Gürbüz – 256

19. Aksaray dan kimler var. Hoşçakal Portland, Oregon. Vali Kate Brown, Multnomah İlçesine bir Bölge Savcısı atadı ve bu ve diğer ilgili Suçlara dava açmayacağını söyledi: İsyan, Kaçış, Taciz, Bir Memura Müdahale, Suç İhlali. Memur Tarafından Saldırı suçlamaları yüksek incelemeye tabi olacaktır. . selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha güzel, teşekkürler , ali – 285

20. Manisa merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar paylaşım süper ötesi çok iyi, sosyal medyada paylaştım 26-12-2020 23:35:24

21. Bu konu : ” Hoşçakal Portland, Oregon. Vali Kate Brown, Multnomah İlçesine bir Bölge Savcısı atadı ve bu ve diğer ilgili Suçlara dava açmayacağını söyledi: İsyan, Kaçış, Taciz, Bir Memura Müdahale, Suç İhlali. Memur Tarafından Saldırı suçlamaları yüksek incelemeye tabi olacaktır. ” çok güzel. Selam herkese siten inan ki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ali – 174

22. Şanlıurfa dan kimler var. Hoşçakal Portland, Oregon. Vali Kate Brown, Multnomah İlçesine bir Bölge Savcısı atadı ve bu ve diğer ilgili Suçlara dava açmayacağını söyledi: İsyan, Kaçış, Taciz, Bir Memura Müdahale, Suç İhlali. Memur Tarafından Saldırı suçlamaları yüksek incelemeye tabi olacaktır. . selamun aleyküm siten gerçekten ilgi uyandırıcı, şukuladım , Emine – 276

23. Mardin dan kimler var. Hoşçakal Portland, Oregon. Vali Kate Brown, Multnomah İlçesine bir Bölge Savcısı atadı ve bu ve diğer ilgili Suçlara dava açmayacağını söyledi: İsyan, Kaçış, Taciz, Bir Memura Müdahale, Suç İhlali. Memur Tarafından Saldırı suçlamaları yüksek incelemeye tabi olacaktır. . merhaba arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, tebrikler , banu – 67

24. Manisa dan kimler var. Hoşçakal Portland, Oregon. Vali Kate Brown, Multnomah İlçesine bir Bölge Savcısı atadı ve bu ve diğer ilgili Suçlara dava açmayacağını söyledi: İsyan, Kaçış, Taciz, Bir Memura Müdahale, Suç İhlali. Memur Tarafından Saldırı suçlamaları yüksek incelemeye tabi olacaktır. . Merhaba paylaşımın ciddiyim hoşuma gitti, facebookta paylaştım , mehmet – 448

25. Tunceli merkezden ben mehmet. Selam herkese web siten yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 16-01-2021 01:34:50

26. Bu konu : ” Hoşçakal Portland, Oregon. Vali Kate Brown, Multnomah İlçesine bir Bölge Savcısı atadı ve bu ve diğer ilgili Suçlara dava açmayacağını söyledi: İsyan, Kaçış, Taciz, Bir Memura Müdahale, Suç İhlali. Memur Tarafından Saldırı suçlamaları yüksek incelemeye tabi olacaktır. ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, şukuladım , elif yılmaz – 344

27. Bu konu : ” Hoşçakal Portland, Oregon. Vali Kate Brown, Multnomah İlçesine bir Bölge Savcısı atadı ve bu ve diğer ilgili Suçlara dava açmayacağını söyledi: İsyan, Kaçış, Taciz, Bir Memura Müdahale, Suç İhlali. Memur Tarafından Saldırı suçlamaları yüksek incelemeye tabi olacaktır. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan ciddiyim çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 378

28. Bu konu : ” Hoşçakal Portland, Oregon. Vali Kate Brown, Multnomah İlçesine bir Bölge Savcısı atadı ve bu ve diğer ilgili Suçlara dava açmayacağını söyledi: İsyan, Kaçış, Taciz, Bir Memura Müdahale, Suç İhlali. Memur Tarafından Saldırı suçlamaları yüksek incelemeye tabi olacaktır. ” çok güzel. Mrb sayfan harbiden dikkat çekici, şukuladım , hatice – 276

29. Nevşehir dan kimler var. Hoşçakal Portland, Oregon. Vali Kate Brown, Multnomah İlçesine bir Bölge Savcısı atadı ve bu ve diğer ilgili Suçlara dava açmayacağını söyledi: İsyan, Kaçış, Taciz, Bir Memura Müdahale, Suç İhlali. Memur Tarafından Saldırı suçlamaları yüksek incelemeye tabi olacaktır. . Slm sayfanız inanki dikkat çekici, teşekkürler , Emine – 448

30. Uşak merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese paylaşım inanki iyi, twitter da paylaştım 08-02-2021 10:58:24

31. Bu konu : ” Hoşçakal Portland, Oregon. Vali Kate Brown, Multnomah İlçesine bir Bölge Savcısı atadı ve bu ve diğer ilgili Suçlara dava açmayacağını söyledi: İsyan, Kaçış, Taciz, Bir Memura Müdahale, Suç İhlali. Memur Tarafından Saldırı suçlamaları yüksek incelemeye tabi olacaktır. ” çok güzel. Mrb sayfan cidden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ali – 281

32. Kocaeli dan kimler var. Hoşçakal Portland, Oregon. Vali Kate Brown, Multnomah İlçesine bir Bölge Savcısı atadı ve bu ve diğer ilgili Suçlara dava açmayacağını söyledi: İsyan, Kaçış, Taciz, Bir Memura Müdahale, Suç İhlali. Memur Tarafından Saldırı suçlamaları yüksek incelemeye tabi olacaktır. . Merhaba web siten inanki hayran bıraktı, tebrikler , emin – 45

33. Bu konu : ” Hoşçakal Portland, Oregon. Vali Kate Brown, Multnomah İlçesine bir Bölge Savcısı atadı ve bu ve diğer ilgili Suçlara dava açmayacağını söyledi: İsyan, Kaçış, Taciz, Bir Memura Müdahale, Suç İhlali. Memur Tarafından Saldırı suçlamaları yüksek incelemeye tabi olacaktır. ” çok güzel. Mrb web siteniz inanılmaz güzel, şukuladım , mehmet – 336

34. Giresun dan kimler var. Hoşçakal Portland, Oregon. Vali Kate Brown, Multnomah İlçesine bir Bölge Savcısı atadı ve bu ve diğer ilgili Suçlara dava açmayacağını söyledi: İsyan, Kaçış, Taciz, Bir Memura Müdahale, Suç İhlali. Memur Tarafından Saldırı suçlamaları yüksek incelemeye tabi olacaktır. . Selamın aleyküm siteniz ciddiyim dikkat çekici, saolun , – 205

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link