Kategoriler
Genel

Houston bir sorunumuz var … ya da iki

Sorunlarımızın temelinde, daha gelişmiş varlıklar amacına hizmet etmek için kasten evcilleştirildiğimiz ve yetiştirildiğimizdir.

Tıpkı hayvanlar (örneğin tavuklar) evcilleştirildiğinden ve yetiştirildiğinden habersiz olabilir, bu yüzden bunu bize yaptığımızdan daha bilinçli varlıkların farkında değiliz. Bu eski bilgidir; Carlos Castaneda hakkında yazdı.

Bu varlıklar gelecekten kendimiz belli bir seviyededir: Gerçekleşecek veya olabilecek şeyler zaten bizi şimdiki zamanda etkiler. Retrocausality kuantum fiziğinde denir.

Kendimizi devam ettiren (ölümden kaçınan), aşırıya doğru yayılan kısmı insan-makine varlığını yaratır. Bu varlıklar nihayetinde kim oldukları ile olan tüm temasları kaybeder ve aynı zamanda çılgınca ve kesinlikle mantıklı hale gelir. Kollektif egoik zihnin deliliği Eckhart Tolle bunu çağırıyor.

Bu (gelecek) varlıklar bizi şimdiki zamanda etkiler. Gerçeklik algımızı kendi çıkarlarına hizmet etmek için etkiler.

Yorumlarda yer alan 37 dakikalık video, bu gerçeğe bir dalış (ve çıkış). Farkındalık özgürlüktür.

Videoyu izlemeyi seçerseniz, baştan sona dikkatle izlemeye karar vermenizi ve süreçlerde ortaya çıkabilecek herhangi bir duygu ile oturmanızı öneririm. Eğlence ya da belirli konuları dinlemek için yapılmaz. Algılama ve dönüşümün kapılarını açmak için yapılmış ve bu nedenle biraz cesaret gerektiriyor.

Videoyu izlerken gerçeklik duygunuzu manipüle etme hissi ortaya çıkabilir. Nihayetinde gerçek hiçbir şey tehdit edilemez ve gerçek dışı hiçbir şey yoktur, bu yüzden bu – bu gezegendeki diğer pek çok şey gibi – bir yanılsamadır (gerçek olan ne manipüle edilemez).

Bununla birlikte, görsel kurulum ve ses birbirine karışması daha derin bir anlayış için zihnimizde bir açıklık yaratır. Ruhunuzun derinliklerinden kaynaklanan bir anlayış. Öfke, koşulsuz sevgi ve derin keder buna bağlıdır – hissetmek, izin vermek için bırakmanız gerekir. Ve zihnin şoför koltuğunda olmak isteme alışkanlığı var

Sonuçta, videonun arkasındaki niyetlerin iyi olduğuna ve besteci olarak ben – bilgim dahilinde – size hizmet ettiğine güvenip güvenmeyeceğinize dair bir soru (ancak, isteyen gerçek bir psikopat) manipüle aynı şeyi söyleyebilirim tabii ki).

Senin seçimin …

“Houston bir sorunumuz var … ya da iki” için 31 yanıt

Diyarbakır merkezden ben ali. Merhaba herkese siten inan ki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 24-01-2020 03:31:53

Sinop merkezden ben ziya. Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha billaha mükemmel, şukuladım 24-01-2020 04:05:45

Kütahya merkezden ben gaye. Selamın aleyküm web siteniz inan ki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 24-01-2020 14:30:47

Sinop merkezden ben ali. Mrb siten yeminle güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 06-02-2020 03:00:59

Sinop merkezden ben doruk. Merhaba sayfan ciddiyim dikkat çekici, face de paylaştım 06-02-2020 07:10:52

Tunceli merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha dikkatimi çekti, şukuladım 08-02-2020 08:45:18

Ardahan merkezden ben ali. Merhaba herkese paylaşımınız valla güzel, face de paylaştım 23-02-2020 13:19:54

Osmaniye merkezden ben banu. selam arkadaşlar web sitesi süper ötesi güzel, facebookta paylaştım 02-03-2020 21:01:47

Gümüşhane merkezden ben ahmet. Mrb sayfanız cidden hayran bıraktı, saolun 06-03-2020 21:14:12

Artvin merkezden ben Gürbüz. Merhaba siten inan ki güzel, sosyal medyada paylaştım 09-03-2020 03:49:56

Afyon merkezden ben mehmet. Merhaba herkese web siten inanki çok iyi, linkedinde paylaştım 10-03-2020 10:37:09

Kütahya merkezden ben gaye. Merhaba herkese siteniz harbiden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 11-03-2020 03:25:09

Ağrı merkezden ben gaye. Merhaba paylaşım gerçekten hoşuma gitti, saolun 19-03-2020 03:56:25

Aksaray merkezden ben gaye. Selamlar siteniz yeminle mükemmel, twitter da paylaştım 21-03-2020 11:49:22

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir