Kişisel deneyimlerimize göre, İncil çalışma sınıfımıza giren ve tüm kötü insanların cennete gittiğini söyleyen bir adam vardı, tanıdığım en sadist kişi. Hıristiyanları eleştiren bu insanların çoğu, insanları taciz etmekle ilgili hastalıklı, sapkın fantezilere sahip ve hiçbir yerde ebedi bir ölümden sonra hayat olacağı fikrinden nefret ediyor.

Ben kendim agnostikim, ancak normal insanlar, insanlara fiziksel olarak saldırmak isteyen toplantılara girmiyor çünkü sohbet ediyorlar ve bir fincan çay içiyorlar.

Author

35 Comments

1. Tunceli merkezden ben memo. Merhaba sayfa valla güzel, teşekkürler 09-03-2021 10:32:40

2. Çanakkale dan kimler var. Hristiyanlardan nefret eden çoğu insanın en sapkın olduğunu görmek ilginç. . Selam sayfan inanki hayran edici, saolun , doruk – 447

3. Erzincan dan kimler var. Hristiyanlardan nefret eden çoğu insanın en sapkın olduğunu görmek ilginç. . merhaba arkadaşlar web siteniz valla hayran edici, teraziye tıkladım , ziya – 11

4. Düzce merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar bu web sitesi harbiden çok güzel, teraziye tıkladım 13-03-2021 23:41:02

5. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inan ki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

6. Merhaba herkese paylaşımınız valla iyi, sosyal medyada paylaştım

7. Selamın aleyküm sayfan vallaha çok güzel, teraziye tıkladım

8. Bu konu : ” Hristiyanlardan nefret eden çoğu insanın en sapkın olduğunu görmek ilginç. ” çok güzel. Merhabalar web siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , ziya – 415

9. Ordu merkezden ben Aylin. Slm siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 26-03-2021 12:01:25

10. Gümüşhane dan kimler var. Hristiyanlardan nefret eden çoğu insanın en sapkın olduğunu görmek ilginç. . selamun aleyküm bu web sitesi süper ötesi iyi, tebrikler , gaye – 35

11. selam arkadaşlar web siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, tebrikler

12. Erzurum merkezden ben Hasan. Mrb sayfan harbiden hoşuma gitti, tebrikler 15-04-2021 23:26:03

13. Bu konu : ” Hristiyanlardan nefret eden çoğu insanın en sapkın olduğunu görmek ilginç. ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi valla çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , gaye – 38

14. selamun aleyküm sayfanız yeminle güzel, şukuladım

15. Artvin dan kimler var. Hristiyanlardan nefret eden çoğu insanın en sapkın olduğunu görmek ilginç. . merhaba arkadaşlar siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , ali – 68

16. Bu konu : ” Hristiyanlardan nefret eden çoğu insanın en sapkın olduğunu görmek ilginç. ” çok güzel. Merhaba herkese siten vallaha billaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 52

17. Ardahan merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar paylaşım ciddiyim dikkatimi çekti, sağolun 04-05-2021 19:25:19

18. Bilecik dan kimler var. Hristiyanlardan nefret eden çoğu insanın en sapkın olduğunu görmek ilginç. . Merhaba herkese bu web sitesi harbiden iyi, saolun , mehmet – 163

19. Muğla dan kimler var. Hristiyanlardan nefret eden çoğu insanın en sapkın olduğunu görmek ilginç. . selamun aleyküm web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, tebrikler , gaye – 110

20. Erzurum dan kimler var. Hristiyanlardan nefret eden çoğu insanın en sapkın olduğunu görmek ilginç. . Slm paylaşımın valla dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 494

21. Amasya merkezden ben emin. Merhabalar siten valla ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 25-05-2021 09:40:08

22. Artvin dan kimler var. Hristiyanlardan nefret eden çoğu insanın en sapkın olduğunu görmek ilginç. . Selamın aleyküm siten ciddiyim hayran edici, saolun , – 94

23. Bu konu : ” Hristiyanlardan nefret eden çoğu insanın en sapkın olduğunu görmek ilginç. ” çok güzel. Selamlar sayfan inan ki güzel, şukuladım , ali – 385

24. Merhaba siten inanki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

25. Bu konu : ” Hristiyanlardan nefret eden çoğu insanın en sapkın olduğunu görmek ilginç. ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz ciddiyim dikkat çekici, teşekkürler , memo – 204

26. Bartın dan kimler var. Hristiyanlardan nefret eden çoğu insanın en sapkın olduğunu görmek ilginç. . Selamlar paylaşımınız vallaha billaha dikkatimi çekti, face de paylaştım , ali – 84

27. Denizli dan kimler var. Hristiyanlardan nefret eden çoğu insanın en sapkın olduğunu görmek ilginç. . merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha hayran edici, twitter da paylaştım , Emine – 62

28. Merhaba web siten süper ötesi dikkat çekici, face de paylaştım

29. Kocaeli dan kimler var. Hristiyanlardan nefret eden çoğu insanın en sapkın olduğunu görmek ilginç. . merhaba arkadaşlar siten valla ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 447

30. Mersin dan kimler var. Hristiyanlardan nefret eden çoğu insanın en sapkın olduğunu görmek ilginç. . Selam herkese sayfanız ciddiyim güzel, şukuladım , doruk – 358

31. Bu konu : ” Hristiyanlardan nefret eden çoğu insanın en sapkın olduğunu görmek ilginç. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa cidden iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 183

32. Tekirdağ merkezden ben hatice. Selam siten inan ki hayran bıraktı, şukuladım 28-07-2021 10:42:43

33. Bu konu : ” Hristiyanlardan nefret eden çoğu insanın en sapkın olduğunu görmek ilginç. ” çok güzel. Merhabalar web siten inanılmaz dikkat çekici, saolun , Aylin – 112

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link