Kişisel deneyimlerimize göre, İncil çalışma sınıfımıza giren ve tüm kötü insanların cennete gittiğini söyleyen bir adam vardı, tanıdığım en sadist kişi. Hıristiyanları eleştiren bu insanların çoğu, insanları taciz etmekle ilgili hastalıklı, sapkın fantezilere sahip ve hiçbir yerde ebedi bir ölümden sonra hayat olacağı fikrinden nefret ediyor.

Ben kendim agnostikim, ancak normal insanlar, insanlara fiziksel olarak saldırmak isteyen toplantılara girmiyor çünkü sohbet ediyorlar ve bir fincan çay içiyorlar.

Author

13 Comments

1. Tunceli merkezden ben memo. Merhaba sayfa valla güzel, teşekkürler 09-03-2021 10:32:40

2. Çanakkale dan kimler var. Hristiyanlardan nefret eden çoğu insanın en sapkın olduğunu görmek ilginç. . Selam sayfan inanki hayran edici, saolun , doruk – 447

3. Erzincan dan kimler var. Hristiyanlardan nefret eden çoğu insanın en sapkın olduğunu görmek ilginç. . merhaba arkadaşlar web siteniz valla hayran edici, teraziye tıkladım , ziya – 11

4. Düzce merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar bu web sitesi harbiden çok güzel, teraziye tıkladım 13-03-2021 23:41:02

5. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inan ki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

6. Merhaba herkese paylaşımınız valla iyi, sosyal medyada paylaştım

7. Selamın aleyküm sayfan vallaha çok güzel, teraziye tıkladım

8. Bu konu : ” Hristiyanlardan nefret eden çoğu insanın en sapkın olduğunu görmek ilginç. ” çok güzel. Merhabalar web siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , ziya – 415

9. Ordu merkezden ben Aylin. Slm siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 26-03-2021 12:01:25

10. Gümüşhane dan kimler var. Hristiyanlardan nefret eden çoğu insanın en sapkın olduğunu görmek ilginç. . selamun aleyküm bu web sitesi süper ötesi iyi, tebrikler , gaye – 35

11. selam arkadaşlar web siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, tebrikler

12. Erzurum merkezden ben Hasan. Mrb sayfan harbiden hoşuma gitti, tebrikler 15-04-2021 23:26:03

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link