Hissettiklerini herhangi bir şey olarak tanımlayan ve cinsel organlarını nereye yapıştıracaklarının söylenmesinden hoşlanmayan insanların, İncil’in onlarla aynı fikirde olmaması veya belirli bir grup insanla aynı fikirde olmaması nedeniyle duygularının incindiğini hayal edebiliyorum. Bu azınlığa karşı hiçbir şeyim yok ama kendi bağımsızlığımı ve çocuklarımın ahlaklarını neye göre hizaladıklarını dikte etmemeleri gerektiğine eminim.

10 yıl önce bu, söylenmesi gerekmediğine dair yapılacak en mantıklı açıklamaydı ama eminim çoğu insan “Ahlak” standartlarının bu noktada büyük ölçüde değişim içinde olduğu konusunda hemfikirdir. Görünüşe göre kitaplar yakında çocuklarınızı eğlendirmenin tek “güvenli” yolu olabilir.

Ayrıca unutmayın ki komünistler Hristiyanları sevmezler çünkü iktidarda kalabilmek için canınızı alacak bir adam tarafından değil, başkaları için canını verecek bir adam tarafından yönetilen bir krallığa inanırlar.

33 Comments

1. Bu konu : ” Hristiyanların (veya doğal büyüme ile uyumlu herhangi bir grubun) hükümeti TETİKLEMEDEN ne kadar önce ” çok güzel. Selam herkese web siteniz inan ki dikkatimi çekti, face de paylaştım , Aylin – 409

2. Diyarbakır dan kimler var. Hristiyanların (veya doğal büyüme ile uyumlu herhangi bir grubun) hükümeti TETİKLEMEDEN ne kadar önce . Selam siten inan ki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , – 135

3. Bu konu : ” Hristiyanların (veya doğal büyüme ile uyumlu herhangi bir grubun) hükümeti TETİKLEMEDEN ne kadar önce ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi yeminle iyi, tebrikler , banu – 75

4. Eskişehir merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha dikkat çekici, facebookta paylaştım 06-07-2021 07:17:47

5. Aksaray dan kimler var. Hristiyanların (veya doğal büyüme ile uyumlu herhangi bir grubun) hükümeti TETİKLEMEDEN ne kadar önce . Selam siten vallaha dikkatimi çekti, şukuladım , doruk – 45

6. Burdur merkezden ben hatice. Merhaba herkese web siten inanki çok hoşuma gitti, saolun 06-07-2021 07:36:05

7. Muş dan kimler var. Hristiyanların (veya doğal büyüme ile uyumlu herhangi bir grubun) hükümeti TETİKLEMEDEN ne kadar önce . Selamlar sayfanız cidden ilgi uyandırıcı, saolun , – 40

8. Kütahya dan kimler var. Hristiyanların (veya doğal büyüme ile uyumlu herhangi bir grubun) hükümeti TETİKLEMEDEN ne kadar önce . selamun aleyküm sayfan harbiden dikkatimi çekti, şukuladım , Aylin – 102

9. selamun aleyküm siteniz vallaha dikkat çekici, tebrikler

10. Rize merkezden ben . Selam siten gerçekten hoşuma gitti, sağolun 11-07-2021 23:37:41

11. Kocaeli dan kimler var. Hristiyanların (veya doğal büyüme ile uyumlu herhangi bir grubun) hükümeti TETİKLEMEDEN ne kadar önce . Merhaba herkese paylaşımın vallaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , ahmet – 412

12. Kırşehir dan kimler var. Hristiyanların (veya doğal büyüme ile uyumlu herhangi bir grubun) hükümeti TETİKLEMEDEN ne kadar önce . Merhabalar web siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , Aylin – 377

13. merhaba arkadaşlar paylaşım süper ötesi hoşuma gitti, teşekkürler

14. Kahramanmaraş merkezden ben gaye. Merhaba web siten cidden hoşuma gitti, face de paylaştım 30-07-2021 06:38:27

15. Kars dan kimler var. Hristiyanların (veya doğal büyüme ile uyumlu herhangi bir grubun) hükümeti TETİKLEMEDEN ne kadar önce . Selam siten vallaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , banu – 393

16. Bu konu : ” Hristiyanların (veya doğal büyüme ile uyumlu herhangi bir grubun) hükümeti TETİKLEMEDEN ne kadar önce ” çok güzel. Merhabalar siteniz cidden ilgi uyandırıcı, şukuladım , Aylin – 157

17. Selamlar paylaşım yeminle mükemmel, teraziye tıkladım

18. Gürbüz Reply

Bitlis dan kimler var. Hristiyanların (veya doğal büyüme ile uyumlu herhangi bir grubun) hükümeti TETİKLEMEDEN ne kadar önce . merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanki hayran edici, şukuladım , Gürbüz – 188

19. Selamın aleyküm paylaşımın inanılmaz çok güzel, facebookta paylaştım

20. Merhaba siten süper ötesi hoşuma gitti, twitter da paylaştım

21. Gaziantep merkezden ben gaye. selamun aleyküm paylaşım vallaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 26-08-2021 08:11:02

22. Aydın dan kimler var. Hristiyanların (veya doğal büyüme ile uyumlu herhangi bir grubun) hükümeti TETİKLEMEDEN ne kadar önce . merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , hatice – 99

23. Selamlar sayfa harbiden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

24. Ağrı dan kimler var. Hristiyanların (veya doğal büyüme ile uyumlu herhangi bir grubun) hükümeti TETİKLEMEDEN ne kadar önce . Slm sayfanız ciddiyim hayran edici, twitter da paylaştım , banu – 334

25. Siirt dan kimler var. Hristiyanların (veya doğal büyüme ile uyumlu herhangi bir grubun) hükümeti TETİKLEMEDEN ne kadar önce . Selamın aleyküm sayfanız yeminle iyi, sosyal medyada paylaştım , gaye – 110

26. Aksaray merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm siten yeminle dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 31-08-2021 19:41:20

27. Karabük dan kimler var. Hristiyanların (veya doğal büyüme ile uyumlu herhangi bir grubun) hükümeti TETİKLEMEDEN ne kadar önce . selamun aleyküm web siten gerçekten hayran bıraktı, sağolun , ahmet – 372

28. Artvin dan kimler var. Hristiyanların (veya doğal büyüme ile uyumlu herhangi bir grubun) hükümeti TETİKLEMEDEN ne kadar önce . selam arkadaşlar sayfan harbiden iyi, saolun , Aylin – 474

29. Bursa dan kimler var. Hristiyanların (veya doğal büyüme ile uyumlu herhangi bir grubun) hükümeti TETİKLEMEDEN ne kadar önce . Slm sayfan valla dikkat çekici, twitter da paylaştım , ziya – 491

30. Balıkesir dan kimler var. Hristiyanların (veya doğal büyüme ile uyumlu herhangi bir grubun) hükümeti TETİKLEMEDEN ne kadar önce . Selamın aleyküm sayfan yeminle hoşuma gitti, sağolun , Aylin – 343

Write A Comment