Huh ilginç …

Bir süredir bu alt gruptaydı ve genellikle insanlar protestoların arkasındaki bazı derin komplo planlarını anlatmak için ısırıyorlar. Ama şimdi Mitch McConnell’in yaygın bir sahtekarlık olmadığını ve başkenti kucaklayan koz destekçilerinin olduğunu belirtiyorsunuz. İçeride bir kadın vuruldu. “Barışçıl” protestocular, silahları ve tek başına silahsız bir siyah subayı kovalayan bir kalabalık ve bu denizaltı sessiz mi? Bunun artık bir komplo denizaltı olmadığı çok açık. Bravo çocuklar, sonunda ufalanmış gibi görünüyor.

“Huh ilginç …” üzerine 14 yorum

1. Tekirdağ merkezden ben . Merhaba sayfanız ciddiyim dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 07-01-2021 03:23:44

2. Sinop merkezden ben emin. Merhaba herkese siteniz harbiden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 07-01-2021 07:00:00

3. Iğdır merkezden ben banu. Merhabalar paylaşımınız yeminle mükemmel, sağolun 07-01-2021 23:29:51

4. Tunceli dan kimler var. Huh ilginç … . merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha billaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 416

5. Erzurum merkezden ben Hasan. Merhaba herkese paylaşımın vallaha billaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım 11-01-2021 18:25:41

6. Rize dan kimler var. Huh ilginç … . Selamlar sayfanız inanki çok güzel, twitter da paylaştım , Gürbüz – 24

7. Bu konu : ” Huh ilginç … ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın yeminle çok güzel, linkedinde paylaştım , ziya – 34

8. Antalya dan kimler var. Huh ilginç … . Merhaba herkese paylaşım vallaha ilgi uyandırıcı, şukuladım , memo – 62

9. Sivas merkezden ben . merhaba arkadaşlar web siten vallaha çok güzel, şukuladım 08-02-2021 18:16:39

10. Bu konu : ” Huh ilginç … ” çok güzel. Selamlar paylaşım süper ötesi dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , mehmet – 100

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link