Sonra haklı olduğunu iddia ederek bahaneler üretiyorlar.

Ne dersek desinler umursamıyorlarmış gibi görünüyor, bu yüzden bu hükümetin bittiğini kabul ederek havlu atma zamanı geldi.

Yeni öz yönetim sistemimizi oluşturmanın zamanı geldi. Genel hukuk kapsamında aşağıdan yukarıya bir konsensüs sistemi öneriyorum.

…MrAnderson888 tarafından gönderildi
[comments]

49 Comments

1. Bu konu : ” Hükümet açıkça insan haklarını ihlal ediyor. ” çok güzel. Mrb paylaşımın vallaha billaha çok hoşuma gitti, sağolun , ali – 345

2. Bilecik merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar sayfa inanki çok güzel, facebookta paylaştım 09-08-2021 06:22:31

3. Muğla merkezden ben ziya. Merhaba herkese siteniz ciddiyim dikkat çekici, şukuladım 09-08-2021 06:26:17

4. Bu konu : ” Hükümet açıkça insan haklarını ihlal ediyor. ” çok güzel. Selam siten yeminle çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Aylin – 173

5. Düzce merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim güzel, sosyal medyada paylaştım 09-08-2021 06:27:22

6. Bu konu : ” Hükümet açıkça insan haklarını ihlal ediyor. ” çok güzel. Selam herkese web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, sağolun , ali – 263

7. Bu konu : ” Hükümet açıkça insan haklarını ihlal ediyor. ” çok güzel. Selam web siteniz cidden hayran bıraktı, tebrikler , mehmet – 15

8. Kırklareli merkezden ben ziya. Selamlar web sitesi vallaha çok iyi, tebrikler 09-08-2021 06:30:11

9. selamun aleyküm siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

10. Artvin merkezden ben banu. Slm bu web sitesi harbiden hayran bıraktı, saolun 09-08-2021 06:31:44

11. elif yılmaz Reply

Aksaray merkezden ben elif yılmaz. Selam siten inan ki güzel, face de paylaştım 09-08-2021 06:33:11

12. selamun aleyküm web siteniz ciddiyim güzel, sağolun

13. Samsun merkezden ben Emine. Selamın aleyküm siteniz süper ötesi güzel, teşekkürler 09-08-2021 06:37:04

14. Merhabalar sayfa vallaha hayran edici, teraziye tıkladım

15. Denizli dan kimler var. Hükümet açıkça insan haklarını ihlal ediyor. . merhaba arkadaşlar paylaşımınız gerçekten hayran edici, linkedinde paylaştım , mehmet – 187

16. Şanlıurfa merkezden ben Aylin. selamun aleyküm paylaşımınız yeminle çok güzel, teşekkürler 09-08-2021 06:39:23

17. İstanbul dan kimler var. Hükümet açıkça insan haklarını ihlal ediyor. . Merhaba web sitesi valla dikkatimi çekti, sağolun , emin – 262

18. Muş dan kimler var. Hükümet açıkça insan haklarını ihlal ediyor. . Merhabalar bu web sitesi gerçekten hoşuma gitti, teşekkürler , mehmet – 354

19. Zonguldak merkezden ben gaye. selam arkadaşlar siteniz vallaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 09-08-2021 06:46:37

20. Selamın aleyküm web sitesi cidden çok güzel, face de paylaştım

21. selamun aleyküm paylaşımın vallaha billaha çok iyi, facebookta paylaştım

22. Bu konu : ” Hükümet açıkça insan haklarını ihlal ediyor. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın inanılmaz hayran edici, tebrikler , ali – 250

23. Gürbüz Reply

Nevşehir merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar paylaşımınız harbiden çok iyi, sağolun 09-08-2021 06:55:13

24. Muğla dan kimler var. Hükümet açıkça insan haklarını ihlal ediyor. . Merhaba paylaşım inanılmaz hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , doruk – 160

25. Bu konu : ” Hükümet açıkça insan haklarını ihlal ediyor. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın vallaha billaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım , Emine – 494

26. Bu konu : ” Hükümet açıkça insan haklarını ihlal ediyor. ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi cidden dikkatimi çekti, tebrikler , ali – 103

27. Mrb paylaşımınız valla hayran bıraktı, facebookta paylaştım

28. Gürbüz Reply

Muğla dan kimler var. Hükümet açıkça insan haklarını ihlal ediyor. . selam arkadaşlar sayfa vallaha billaha hayran edici, face de paylaştım , Gürbüz – 86

29. Aksaray dan kimler var. Hükümet açıkça insan haklarını ihlal ediyor. . Selam herkese siteniz gerçekten dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 417

30. Bu konu : ” Hükümet açıkça insan haklarını ihlal ediyor. ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız yeminle hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , hatice – 269

31. Gürbüz Reply

Erzurum dan kimler var. Hükümet açıkça insan haklarını ihlal ediyor. . selamun aleyküm web siteniz ciddiyim hayran edici, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 21

32. Bu konu : ” Hükümet açıkça insan haklarını ihlal ediyor. ” çok güzel. Selam siteniz valla dikkat çekici, twitter da paylaştım , gaye – 257

33. Bartın merkezden ben gaye. Merhaba web sitesi vallaha hoşuma gitti, şukuladım 09-08-2021 07:02:58

34. Merhabalar paylaşımınız ciddiyim ilgi uyandırıcı, tebrikler

35. elif yılmaz Reply

Siirt merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm bu web sitesi inanki çok iyi, linkedinde paylaştım 09-08-2021 07:20:17

36. Malatya dan kimler var. Hükümet açıkça insan haklarını ihlal ediyor. . selam arkadaşlar siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , ziya – 366

37. Bingöl merkezden ben Aylin. Selamlar web siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, sağolun 09-08-2021 08:38:55

38. Yalova dan kimler var. Hükümet açıkça insan haklarını ihlal ediyor. . selamun aleyküm sayfa inanki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 12

39. Nevşehir dan kimler var. Hükümet açıkça insan haklarını ihlal ediyor. . Mrb sayfan gerçekten dikkatimi çekti, face de paylaştım , memo – 230

40. Adıyaman merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 14-08-2021 00:37:56

41. Selam herkese paylaşım ciddiyim hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

42. Bartın merkezden ben . selam arkadaşlar sayfan inanılmaz çok hoşuma gitti, face de paylaştım 19-08-2021 12:23:12

43. Bu konu : ” Hükümet açıkça insan haklarını ihlal ediyor. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten inanılmaz dikkat çekici, linkedinde paylaştım , Hasan – 299

44. Bu konu : ” Hükümet açıkça insan haklarını ihlal ediyor. ” çok güzel. selamun aleyküm siten inanki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 473

45. selamun aleyküm paylaşımın inan ki dikkatimi çekti, şukuladım

46. Antalya merkezden ben Hasan. Selamlar web siteniz gerçekten dikkat çekici, face de paylaştım 18-09-2021 13:51:02

47. Bu konu : ” Hükümet açıkça insan haklarını ihlal ediyor. ” çok güzel. Merhabalar sayfanız valla çok hoşuma gitti, saolun , ali – 19

Write A Comment