Hükümet ağlarına sızma 2017’de tehdit edildi

2017’de bir sigorta dolandırıcılığı komplosu ile gasp edildim, bir buçuk saat boyunca tehditler beni hükümet ağlarına sızmaktan ve kişisel kimlik bilgilerini çalmaktan ve 60 kişiyi öldüren THC vape ekstrelerindeki E Vitamini için çerçeveledi. ve 2019’da 2000’den fazla kişiyi hastaneye yatırdı.

USB anahtarlık ve taşınabilir USB sürücüler, bu siber güvenlik suçlarını işlemek için kullanılma tehdidi altındaki araçlardır. Bu komploya karışan kişilerin üzerlerine düşeni yaptıktan sonra ülke dışına çıkarılacağı söylendi. Almanya’dan insanların bu komploya katılmak için ABD’ye getirildiğini biliyorum. Karımı bu komplonun bazı kısımlarına dahil edenler, rollerini oynadıktan sonra Fransa, Almanya, İsviçre ve Venezuela’ya ateş açtılar.

Bu konuda FBI’a gitmeye çalıştım ve iki yıl önce olduğu gibi lobide özel güvenlik tarafından durduruldum.

İşte bir video2018’de Littleton Colorado’daki Arapahoe Community College’da tehdit edilen ve takip edilen şey hakkında.

Özellikle tehdit edildim .gov web siteleri engellenebilir / engellenebilirdi ve bu, yerel çöp sahasına veya tıbbi bilgilere bakmak gibi basit şeylerle bile gerçekleşti.

Polise ve FBI’a yapılan telefonlar kesildi ve sonra birinden “Arama mı yaptın?” tam olarak tehdit edildiği gibi, polis ve / veya itfaiyeyi temsil etmek üzere sahtekarlar gönderilir. Sigorta dolandırıcılığıyla ilgili ilk raporumda ortaya çıkan bir sahtekar, 2017’de tehdit edilen diğer üç olayda, farklı bir kasabada tamamen farklı bir polis karakolunu aradığımda ve hatta bir kez şansım olmadığında ortaya çıktı. Polisi aramak için, sabah 2: 30’da telefonum açılır açılmaz oradaydı.

Şantajcı, 2017’de yapmakla tehdit ettiği gibi, 2019’da da kendi polis gücünü kurmaya çalıştı. Bunun nedeni, kanunen suçun yargı alanında bir suç ihbarının yer alması gerektiğidir ve daha sonra soruşturmayı polisi kontrol ederdi, tehdit ettiği buydu. Fiber optik ağa bağlanmış ve tüm bölgesel internet trafiğini yakalayacak bir veri merkezi inşa ediyor. Federal ve Eyalet Acil durum yönetim merkezleri o kasabada bulunuyor. Kendisinin “Araştırmacı Olmayan Özne” olduğunu iddia etti. Infragard üyelik.

19.12.2020 23:15 de gaspçı-haraççı ajanlarından birini dairemin hemen dışındaki verandada buldum, odun ve metal kesiyordu. Oradayken yanan odun kokusu aldım .. Daha sonra verandaya çıktım ve bir parça yanmış odun buldum, kundakçılık sigorta dolandırıcılığı komplosunun belirgin bir tehdidiydi, özellikle gaspçı-haraççı herhangi bir mülkü ateşe vermekle tehdit etti. Satın alıyorum / kiralıyorum veya ‘satın alacağım / kiralayacağım. “

Haziran ve Temmuz 2018’de müteahhitler ve gaspçı için çalışan sahtekar bir asbest müfettişi, evimi satarken nereye taşındığımı sorup durdu, “üniversitenin tam karşısında” dedim ki bu hiç de doğru değildi.

18 daire yandı, Arapahoe Community College’dan “tam karşısı” 24 Ekim 2018 Bunu, aylarca süren büyük bir asbest temizliği izledi.

Gaspçı-haraççıların asbesti kirleten müteahhitleri, Windemere Daireleri mutfak masamıza oturup sorduk, taşınmaya baktık. Oradaki yangın tek bir birimde toplanmıştı, gaspçı-haraççı tehdit edeceği için, Yine de bina kınandı haraççının söylediği gibi asbest için. Yangın, 17 Ocak 2017’de Gaspçı-Haraççı’nın tehdidi altında olduğu gibi, büyük bir asbest temizliği ile takip edildi. Haraç memuru, itfaiye şefi arkadaşının yangının tam olarak rapor edildiği gibi bir kaza olduğunu söyleyeceğini söyledi ve kendisi teftiş sırasında asbest içeren itfaiyeci kıyafetleri parçalarını binanın etrafına savurarak binayı asbestle kirletebilir. Tepenin aşağısındaki yeni asfaltlanmış ARC mağazasının otoparkına park etmiş asbest temizleme ekipleri, bu da meydana gelme tehdidi altındaydı. Haraççı ve müteahhitleri, asbest imha işinin ağırlıkla ödendiğini, bu nedenle kirlenmiş asfalt parçalarının kolay para olduğunu tekrarladılar.

5873 S. Prince St, Kolejin karşısında ‘sağ’ 10 Ağustos 2019 Reddit’e gönderilen resimler ile görüyorum.

Bu üç yangın, asbestle kirlenmiş haraççı müteahhitlerine evi sattıktan sonra taşındığım yerin yarım mil yakınındaydı. Bunun biraz konu dışı olduğunu biliyorum ama:

1. haraççı evimi asbestle kirletmekle tehdit etti

2. haraççı tek bir birim yangını tehdit etti ve bu da tüm binanın asbest nedeniyle kınanmasına neden oldu

3. haraççı, kiralayacağım / satın alacağım mülk için kundakçılıkla tehdit ediyor

4. haraççı THC özlerinde E vitamini nedeniyle ölen insanları tehdit ediyor

5. haraççı hükümet ağlarının izinsiz girişini tehdit ediyor

Bunların her biri gerçekleşti ve bu 17 Ocak 2017’de yapılan 100’den fazla tehdidin sadece 5’i.

Muhtemelen bizi öldürecek, bizi evsiz yapacak veya daha fazla suç için suçlayacaklar diye düşündüm, Arapahoe İlçesi Şerifi, FBI ve Colorado Eyalet Başsavcısı dışında birinin bilmesi gerekir. Bu konuda hiçbir şey yapamayacağını biliyorum, ama görünüşe göre onlar da yapmayacak.

“Hükümet ağlarına sızma 2017’de tehdit edildi” üzerine 21 yorum

1. Amasya dan kimler var. Hükümet ağlarına sızma 2017’de tehdit edildi . selam arkadaşlar sayfanız inan ki mükemmel, sosyal medyada paylaştım , gaye – 281

2. Çorum dan kimler var. Hükümet ağlarına sızma 2017’de tehdit edildi . merhaba arkadaşlar paylaşım cidden çok güzel, şukuladım , ali – 32

3. Şırnak dan kimler var. Hükümet ağlarına sızma 2017’de tehdit edildi . Selamlar web siten inanılmaz çok iyi, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 149

4. Bu konu : ” Hükümet ağlarına sızma 2017’de tehdit edildi ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim dikkat çekici, teraziye tıkladım , emin – 371

5. Bu konu : ” Hükümet ağlarına sızma 2017’de tehdit edildi ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inan ki hoşuma gitti, sağolun , emin – 145

6. Adıyaman merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar paylaşım inanılmaz çok güzel, sağolun 11-01-2021 18:03:02

7. Zonguldak dan kimler var. Hükümet ağlarına sızma 2017’de tehdit edildi . merhaba arkadaşlar sayfan valla güzel, sosyal medyada paylaştım , ali – 362

8. Aksaray merkezden ben banu. Merhabalar sayfanız inanki dikkat çekici, teşekkürler 12-01-2021 19:26:19

9. Bu konu : ” Hükümet ağlarına sızma 2017’de tehdit edildi ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , hatice – 180

10. Trabzon dan kimler var. Hükümet ağlarına sızma 2017’de tehdit edildi . Selamlar siten ciddiyim çok hoşuma gitti, sağolun , Aylin – 126

11. Erzincan dan kimler var. Hükümet ağlarına sızma 2017’de tehdit edildi . Mrb paylaşım inanılmaz çok hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 191

12. Denizli dan kimler var. Hükümet ağlarına sızma 2017’de tehdit edildi . selamun aleyküm paylaşımınız süper ötesi iyi, sağolun , Gürbüz – 441

13. Karaman dan kimler var. Hükümet ağlarına sızma 2017’de tehdit edildi . Selamlar bu web sitesi inanki hayran bıraktı, saolun , Gürbüz – 133

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link