Hükümetin bunu nasıl zorunlu kılmadığına dikkat edin, sadece insanlar COVID’den ölebilsin diye zorluyorlar ve insanlara aşı olmalarını söyledikleri için hiçbir sorumluluk alamıyorlar. İnsanların aşılanmamalarını söyleyen hükümet tarafından yönetilmediğini iddia ettikleri o kadar çok medya olduğuna dikkat edin. Hükümet, bağımsız Pfizer çıktığında yasaklamayarak hayat kurtarmayı destekliyormuş gibi görünmek istiyor, ancak bu sadece bir numara. Yozlaşmış FDA bunu onaylamadı, bu da muhtemelen insanların COVID’den ölmesini istedikleri anlamına geliyor.

25 Comments

1. Merhaba sayfanız harbiden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

2. Mardin merkezden ben ali. Selamlar sayfa yeminle hayran bıraktı, saolun 16-08-2021 03:17:11

3. Gürbüz Reply

Kırşehir dan kimler var. Hükümet aşıyı zorunlu kılmıyor, gerçekten destekleselerdi yapardı ama istiyorlardı. . Selam herkese sayfan inanılmaz mükemmel, sağolun , Gürbüz – 28

4. İstanbul dan kimler var. Hükümet aşıyı zorunlu kılmıyor, gerçekten destekleselerdi yapardı ama istiyorlardı. . selamun aleyküm web siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, face de paylaştım , – 489

5. Bu konu : ” Hükümet aşıyı zorunlu kılmıyor, gerçekten destekleselerdi yapardı ama istiyorlardı. ” çok güzel. Selam herkese web siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, sağolun , ziya – 64

6. Bu konu : ” Hükümet aşıyı zorunlu kılmıyor, gerçekten destekleselerdi yapardı ama istiyorlardı. ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz gerçekten dikkat çekici, linkedinde paylaştım , ali – 432

7. Bu konu : ” Hükümet aşıyı zorunlu kılmıyor, gerçekten destekleselerdi yapardı ama istiyorlardı. ” çok güzel. Mrb web siteniz gerçekten hayran edici, linkedinde paylaştım , doruk – 466

8. Bu konu : ” Hükümet aşıyı zorunlu kılmıyor, gerçekten destekleselerdi yapardı ama istiyorlardı. ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, tebrikler , Emine – 145

9. Şırnak merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar bu web sitesi harbiden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 23-08-2021 15:43:57

10. Bu konu : ” Hükümet aşıyı zorunlu kılmıyor, gerçekten destekleselerdi yapardı ama istiyorlardı. ” çok güzel. Mrb paylaşımın valla dikkat çekici, linkedinde paylaştım , hatice – 383

11. Bu konu : ” Hükümet aşıyı zorunlu kılmıyor, gerçekten destekleselerdi yapardı ama istiyorlardı. ” çok güzel. Selam herkese web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, saolun , gaye – 315

12. Bursa merkezden ben hatice. Selam herkese siteniz ciddiyim mükemmel, linkedinde paylaştım 26-08-2021 20:31:11

13. Iğdır merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm siten cidden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 29-08-2021 05:37:41

14. Denizli merkezden ben Emine. Selamlar web siten harbiden ilgi uyandırıcı, şukuladım 29-08-2021 09:55:40

15. Bu konu : ” Hükümet aşıyı zorunlu kılmıyor, gerçekten destekleselerdi yapardı ama istiyorlardı. ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi cidden mükemmel, sağolun , mehmet – 284

16. Kırşehir merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar sayfan harbiden hayran edici, sosyal medyada paylaştım 04-09-2021 14:49:01

17. Bu konu : ” Hükümet aşıyı zorunlu kılmıyor, gerçekten destekleselerdi yapardı ama istiyorlardı. ” çok güzel. Selam web sitesi inanılmaz dikkat çekici, saolun , Hasan – 75

18. Bu konu : ” Hükümet aşıyı zorunlu kılmıyor, gerçekten destekleselerdi yapardı ama istiyorlardı. ” çok güzel. Mrb siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, sağolun , Gürbüz – 138

19. Erzincan merkezden ben . Merhaba web siteniz inanılmaz mükemmel, twitter da paylaştım 10-09-2021 12:17:56

20. Adıyaman merkezden ben hatice. Selam paylaşım süper ötesi hayran bıraktı, twitter da paylaştım 10-09-2021 20:56:20

21. Bu konu : ” Hükümet aşıyı zorunlu kılmıyor, gerçekten destekleselerdi yapardı ama istiyorlardı. ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, şukuladım , Emine – 13

22. Gaziantep merkezden ben emin. Slm sayfa inan ki dikkatimi çekti, tebrikler 20-09-2021 15:33:13

23. Slm paylaşımınız harbiden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

24. Şanlıurfa merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha çok iyi, facebookta paylaştım 26-09-2021 07:02:12

25. elif yılmaz Reply

Erzincan dan kimler var. Hükümet aşıyı zorunlu kılmıyor, gerçekten destekleselerdi yapardı ama istiyorlardı. . Merhabalar web sitesi yeminle çok iyi, teşekkürler , elif yılmaz – 472

Write A Comment