11 Eylül’den sonra Müslümanlar nefret suçları ve sürekli zayıf basın tarafından şiddetle hedef alındı. ABD hükümeti ve MSM’nin, daha sonra Irak ve Afganistan’a katılımımızı haklı çıkarmak için Müslüman topluma karşı ırkçı düşmanlığı körüklediğine inanıyorum. ABD hükümeti, Ortadoğu’da işlenen zulümlere karşı halkın tepkisini önlemek için kasıtlı olarak Müslümanları insanlıktan çıkardı.

Çin ile gelecekteki askeri müdahaleyi haklı çıkarmak için Asya karşıtı duyarlılıktaki artışın ABD hükümeti tarafından benzer şekilde propaganda edildiğine inanıyorum. Halkın desteğini toplamak için, ABD hükümeti önce kendi halkını şeytanlaştırmalıdır. (Amerika’da doğmuş ve vatandaşlığa alınmış vatandaş olsalar bile).

2001’de Müslümanlardı. 2021’de, Asya topluluğu. Gelecekler için şartlandırılıyoruz ve bu hiç hoş değil. Tahmin ettiğim şeyin bir zaman çizelgesini ekledim.

Zaman çizelgesi:

1. Çin ekonomik büyümede ABD’yi geride bırakmaya devam ediyor ve askeri yeteneklerini genişletmeye başlıyor

2. Çin kendi kendine yeterli hale gelir ve uluslararası ticaret / barış anlaşmalarından tamamen çekilir.

3. Çin sınırını genişletiyor ve askeri yetenekleri birleştirerek Kuzey Kore ile bir ittifak oluşturuyor.

4. Çin, Uyger Kamplarını çalışma kamplarına dönüştürüyor. Vatandaşların bağını sıkılaştırır ve daha fazla genişlemeye hazırlanır (Güney Kore, Japonya)

5. Dünya hakimiyetinden korkan yabancı ülkeler Çin’i insan hakları ihlalleriyle suçluyor. ABD ve diğer ülkeler, Çin’in büyümesini ve etkisini sınırlamak için birlikte ortaklık yapıyor.

6. Çin, Kore, Japonya, Rusya, Ukrayna ve diğer sosyalist ülkeler Batı ile savaşıyor. Batı yenildi ve bir küresel komünizm sistemi başlatıldı. Eşitlik, adalet ve katı cezalar sistemi.

Yan not: Çin’de olanlar için Çinli Amerikalıları suçlamayın. % 100 onların hatası değil. ABD vatandaşları

Author

10 Comments

1. selamun aleyküm siten inanki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

2. Bu konu : ” Hükümet, Askeri Katılımı Haklı Kılmak İçin Diğer Irkları İnsanlıktan Çıkarıyor ” çok güzel. Selamlar paylaşım gerçekten mükemmel, sağolun , – 343

3. Mrb web sitesi gerçekten dikkat çekici, tebrikler

4. Gürbüz Reply

İstanbul dan kimler var. Hükümet, Askeri Katılımı Haklı Kılmak İçin Diğer Irkları İnsanlıktan Çıkarıyor . Merhabalar web siteniz valla çok iyi, saolun , Gürbüz – 156

5. Gaziantep dan kimler var. Hükümet, Askeri Katılımı Haklı Kılmak İçin Diğer Irkları İnsanlıktan Çıkarıyor . Slm sayfanız inan ki mükemmel, twitter da paylaştım , banu – 4

6. Bu konu : ” Hükümet, Askeri Katılımı Haklı Kılmak İçin Diğer Irkları İnsanlıktan Çıkarıyor ” çok güzel. Selamlar siteniz cidden mükemmel, teşekkürler , ali – 232

7. Düzce merkezden ben mehmet. Merhabalar paylaşımın vallaha billaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 07-04-2021 20:40:58

8. Kahramanmaraş dan kimler var. Hükümet, Askeri Katılımı Haklı Kılmak İçin Diğer Irkları İnsanlıktan Çıkarıyor . Merhaba herkese web sitesi valla çok iyi, şukuladım , hatice – 398

9. Rize dan kimler var. Hükümet, Askeri Katılımı Haklı Kılmak İçin Diğer Irkları İnsanlıktan Çıkarıyor . Selam herkese web sitesi vallaha dikkat çekici, sağolun , Gürbüz – 170

10. Samsun merkezden ben ziya. Selam web siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 19-04-2021 08:40:16

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link