İlk olarak dün web siteleri ödememin bugün işleme alınacağını söyledi, web sitesi hiçbir şey benim kim olduğumu bilmediğini söylemedi.

Yine de wtf’nin devam ettiğini anlamaya çalışırken, bu bokun üzerinde tökezledim, https://www.aarp.org/money/taxes/info-2020/stimulus-check-in-deceased-name.html

bu lanet bir delilik. Birçoğunun bunun bedava para olduğunu düşündüğünü biliyorum – çünkü okulda size temel bilgilerin ötesinde önemli bir şey öğretmiyorlar ve parayla ilgili hiçbir şey öğretmiyorlar. ancak bu ücretsiz değil, bazı tahminlere göre her birimiz 1.4k teşvik için 15k ödeyeceğiz, her şirkete nakit yığınları atarken, BILL FUCKING GATES vakfı için 3 milyardan fazla para aldı (tüm parasını verdiğini sanıyordum. ) İsrail alıyor bilmiyorum kaç trilyon, biz 1400 alıyoruz. Başkasına verseler bile, BİZ ÖDEME YAPIYORUZ.

ve tahmin et ne oldu? şimdi “Biden” vergilerinizi artıracağımızı söylüyor, bok yok. göt herifler.

Author

8 Comments

1. Bu konu : ” HÜKÜMET İLE YANLIŞ NEDİR? IRS Diyor ki; “2021’de Ölenler 1400 Dolarlık Teşvik Ödemesine Hak Kazanıyor, Ancak 2020’de Ölenler Değil” ” çok güzel. selamun aleyküm siten inanılmaz mükemmel, şukuladım , gaye – 384

2. Ordu merkezden ben gaye. Merhaba siten cidden çok hoşuma gitti, face de paylaştım 28-03-2021 14:32:45

3. Ordu merkezden ben doruk. Merhaba herkese paylaşımın vallaha billaha çok hoşuma gitti, sağolun 03-04-2021 17:48:07

4. Bingöl dan kimler var. HÜKÜMET İLE YANLIŞ NEDİR? IRS Diyor ki; “2021’de Ölenler 1400 Dolarlık Teşvik Ödemesine Hak Kazanıyor, Ancak 2020’de Ölenler Değil” . selamun aleyküm paylaşım inan ki hoşuma gitti, şukuladım , ali – 286

5. Kilis merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 10-04-2021 02:02:55

6. İzmir merkezden ben banu. Selamın aleyküm web sitesi vallaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 11-04-2021 12:23:48

7. Mrb paylaşımın ciddiyim çok güzel, face de paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link