Hükümet komplolarla hiçbir ilgisi olmayan siyasi mesajlarla bu tahtayı spam yapıyor, böylece gerçek komplolar hakkında konuşamayız

Hepsi bu. Son birkaç ay içinde bu kurul son derece konu dışı kaldı ve garip bir şekilde sağ kanatlı siyasi bs’den başka bir şey değil ve genellikle bu görevlerin arkasında bir komplo bile yok. Tek düşüncem komplo ile ilgili; birileri bu tahtayı mahvetmeye çalışıyor, böylece insanlar artık komplolar hakkında konuşmaya bile çalışmıyorlar çünkü çok fazla geçmişte gerçeğe çok yakındı.

Komplo olmayan gönderileri görmezden gelin ve yalnızca gerçek komplo olan gönderilere dikkat edin.

“Hükümet komplolarla hiçbir ilgisi olmayan siyasi mesajlarla bu tahtayı spam yapıyor, böylece gerçek komplolar hakkında konuşamayız” üzerine 56 yorum

1. Giresun merkezden ben Aylin. Selam herkese web siten yeminle hayran edici, sosyal medyada paylaştım 28-06-2020 15:48:40

2. Artvin merkezden ben banu. Merhaba herkese siten gerçekten hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 25-07-2020 03:06:10

3. Şırnak merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha billaha dikkat çekici, teraziye tıkladım 12-08-2020 05:41:32

4. Muş merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm paylaşım harbiden güzel, twitter da paylaştım 20-08-2020 08:47:02

5. Yozgat merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm sayfa valla güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 14-09-2020 15:21:25

6. Kütahya merkezden ben ali. selam arkadaşlar paylaşım gerçekten hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 20-09-2020 15:00:12

7. Sakarya merkezden ben Emine. Selam herkese web siten gerçekten dikkat çekici, şukuladım 02-10-2020 11:51:06

8. Afyon merkezden ben Aylin. Merhaba siteniz vallaha çok hoşuma gitti, teşekkürler 06-10-2020 16:24:00

9. Adana dan kimler var. Hükümet komplolarla hiçbir ilgisi olmayan siyasi mesajlarla bu tahtayı spam yapıyor, böylece gerçek komplolar hakkında konuşamayız . Selam siteniz cidden çok hoşuma gitti, şukuladım , banu – 150

10. Bu konu : ” Hükümet komplolarla hiçbir ilgisi olmayan siyasi mesajlarla bu tahtayı spam yapıyor, böylece gerçek komplolar hakkında konuşamayız ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz inanılmaz güzel, facebookta paylaştım , ziya – 245

11. Bu konu : ” Hükümet komplolarla hiçbir ilgisi olmayan siyasi mesajlarla bu tahtayı spam yapıyor, böylece gerçek komplolar hakkında konuşamayız ” çok güzel. Slm siteniz inanılmaz hayran edici, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 95

12. Ordu merkezden ben Gürbüz. Selam herkese siten inanki iyi, twitter da paylaştım 09-11-2020 04:49:42

13. Bu konu : ” Hükümet komplolarla hiçbir ilgisi olmayan siyasi mesajlarla bu tahtayı spam yapıyor, böylece gerçek komplolar hakkında konuşamayız ” çok güzel. Selam web siten inanılmaz mükemmel, teşekkürler , ali – 422

14. Diyarbakır merkezden ben hatice. Merhabalar siteniz vallaha billaha hayran edici, teşekkürler 30-11-2020 22:26:23

15. Bu konu : ” Hükümet komplolarla hiçbir ilgisi olmayan siyasi mesajlarla bu tahtayı spam yapıyor, böylece gerçek komplolar hakkında konuşamayız ” çok güzel. Selam paylaşımınız valla hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , doruk – 100

16. Tokat dan kimler var. Hükümet komplolarla hiçbir ilgisi olmayan siyasi mesajlarla bu tahtayı spam yapıyor, böylece gerçek komplolar hakkında konuşamayız . Selam web sitesi vallaha hayran edici, teraziye tıkladım , mehmet – 384

17. Sivas dan kimler var. Hükümet komplolarla hiçbir ilgisi olmayan siyasi mesajlarla bu tahtayı spam yapıyor, böylece gerçek komplolar hakkında konuşamayız . Selam herkese paylaşım yeminle mükemmel, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 432

18. Yozgat merkezden ben Gürbüz. Merhabalar web siten inanılmaz mükemmel, sosyal medyada paylaştım 21-12-2020 19:36:23

19. Nevşehir dan kimler var. Hükümet komplolarla hiçbir ilgisi olmayan siyasi mesajlarla bu tahtayı spam yapıyor, böylece gerçek komplolar hakkında konuşamayız . merhaba arkadaşlar paylaşım cidden mükemmel, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 58

20. Konya merkezden ben ziya. selamun aleyküm bu web sitesi cidden çok iyi, linkedinde paylaştım 28-12-2020 04:02:14

21. Giresun merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha billaha hayran edici, teraziye tıkladım 31-12-2020 21:45:41

22. Bu konu : ” Hükümet komplolarla hiçbir ilgisi olmayan siyasi mesajlarla bu tahtayı spam yapıyor, böylece gerçek komplolar hakkında konuşamayız ” çok güzel. Selam paylaşım valla mükemmel, facebookta paylaştım , hatice – 138

23. Bu konu : ” Hükümet komplolarla hiçbir ilgisi olmayan siyasi mesajlarla bu tahtayı spam yapıyor, böylece gerçek komplolar hakkında konuşamayız ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi inanki hoşuma gitti, tebrikler , Aylin – 337

24. Tekirdağ dan kimler var. Hükümet komplolarla hiçbir ilgisi olmayan siyasi mesajlarla bu tahtayı spam yapıyor, böylece gerçek komplolar hakkında konuşamayız . Selamın aleyküm web sitesi inanki çok güzel, teşekkürler , doruk – 34

25. Yozgat dan kimler var. Hükümet komplolarla hiçbir ilgisi olmayan siyasi mesajlarla bu tahtayı spam yapıyor, böylece gerçek komplolar hakkında konuşamayız . Merhaba web sitesi inanki hayran edici, tebrikler , – 17

26. Tekirdağ dan kimler var. Hükümet komplolarla hiçbir ilgisi olmayan siyasi mesajlarla bu tahtayı spam yapıyor, böylece gerçek komplolar hakkında konuşamayız . Selam web siten inan ki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 433

27. Iğdır merkezden ben . Merhaba siten ciddiyim çok hoşuma gitti, teşekkürler 16-01-2021 09:48:31

28. Rize merkezden ben memo. Selam herkese paylaşımın vallaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 16-01-2021 17:20:38

29. Bu konu : ” Hükümet komplolarla hiçbir ilgisi olmayan siyasi mesajlarla bu tahtayı spam yapıyor, böylece gerçek komplolar hakkında konuşamayız ” çok güzel. Selam herkese sayfan ciddiyim güzel, sağolun , Hasan – 126

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link