Kategoriler
Genel

Hükümet komplolarla hiçbir ilgisi olmayan siyasi mesajlarla bu tahtayı spam yapıyor, böylece gerçek komplolar hakkında konuşamayız

Hepsi bu. Son birkaç ay içinde bu kurul son derece konu dışı kaldı ve garip bir şekilde sağ kanatlı siyasi bs’den başka bir şey değil ve genellikle bu görevlerin arkasında bir komplo bile yok. Tek düşüncem komplo ile ilgili; birileri bu tahtayı mahvetmeye çalışıyor, böylece insanlar artık komplolar hakkında konuşmaya bile çalışmıyorlar çünkü çok fazla geçmişte gerçeğe çok yakındı.

Komplo olmayan gönderileri görmezden gelin ve yalnızca gerçek komplo olan gönderilere dikkat edin.

“Hükümet komplolarla hiçbir ilgisi olmayan siyasi mesajlarla bu tahtayı spam yapıyor, böylece gerçek komplolar hakkında konuşamayız” için 27 yanıt

Giresun merkezden ben Aylin. Selam herkese web siten yeminle hayran edici, sosyal medyada paylaştım 28-06-2020 15:48:40

Artvin merkezden ben banu. Merhaba herkese siten gerçekten hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 25-07-2020 03:06:10

Şırnak merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha billaha dikkat çekici, teraziye tıkladım 12-08-2020 05:41:32

Muş merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm paylaşım harbiden güzel, twitter da paylaştım 20-08-2020 08:47:02

Adıyaman merkezden ben Emine. selamun aleyküm web siteniz yeminle güzel, saolun 07-09-2020 23:38:17

Yozgat merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm sayfa valla güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 14-09-2020 15:21:25

Kütahya merkezden ben ali. selam arkadaşlar paylaşım gerçekten hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 20-09-2020 15:00:12

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir