Hepsi bu. Son birkaç ay içinde bu kurul son derece konu dışı kaldı ve garip bir şekilde sağ kanatlı siyasi bs’den başka bir şey değil ve genellikle bu görevlerin arkasında bir komplo bile yok. Tek düşüncem komplo ile ilgili; birileri bu tahtayı mahvetmeye çalışıyor, böylece insanlar artık komplolar hakkında konuşmaya bile çalışmıyorlar çünkü çok fazla geçmişte gerçeğe çok yakındı.

Komplo olmayan gönderileri görmezden gelin ve yalnızca gerçek komplo olan gönderilere dikkat edin.

Author

84 Comments

1. Giresun merkezden ben Aylin. Selam herkese web siten yeminle hayran edici, sosyal medyada paylaştım 28-06-2020 15:48:40

2. Merhabalar web sitesi valla çok iyi, teraziye tıkladım

3. selam arkadaşlar sayfa gerçekten dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

4. Merhabalar sayfan valla hayran bıraktı, facebookta paylaştım

5. merhaba arkadaşlar web siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, saolun

6. Merhabalar web siten ciddiyim dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

7. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm paylaşım vallaha güzel, facebookta paylaştım

8. İzmir merkezden ben mehmet. Merhabalar sayfan cidden güzel, saolun 03-07-2020 12:44:25

9. Afyon merkezden ben ali. Selam sayfa ciddiyim çok güzel, linkedinde paylaştım 09-07-2020 19:47:22

10. Edirne merkezden ben banu. Selamlar paylaşım cidden dikkatimi çekti, saolun 18-07-2020 09:05:49

11. Slm bu web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

12. Artvin merkezden ben banu. Merhaba herkese siten gerçekten hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 25-07-2020 03:06:10

13. selamun aleyküm web siten valla ilgi uyandırıcı, sağolun

14. Merhaba web siten inanki mükemmel, face de paylaştım

15. Gürbüz Reply

selam arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

16. elif yılmaz Reply

Şırnak merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha billaha dikkat çekici, teraziye tıkladım 12-08-2020 05:41:32

17. elif yılmaz Reply

Hatay merkezden ben elif yılmaz. Merhaba siten yeminle hayran edici, tebrikler 12-08-2020 08:18:44

18. Gürbüz Reply

Muş merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm paylaşım harbiden güzel, twitter da paylaştım 20-08-2020 08:47:02

19. Gürbüz Reply

selamun aleyküm bu web sitesi vallaha çok güzel, tebrikler

20. Selamlar sayfan süper ötesi çok güzel, facebookta paylaştım

21. Adıyaman merkezden ben Emine. selamun aleyküm web siteniz yeminle güzel, saolun 07-09-2020 23:38:17

22. Selamın aleyküm sayfa yeminle güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

23. Merhabalar paylaşım cidden güzel, twitter da paylaştım

24. elif yılmaz Reply

Yozgat merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm sayfa valla güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 14-09-2020 15:21:25

25. Kütahya merkezden ben ali. selam arkadaşlar paylaşım gerçekten hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 20-09-2020 15:00:12

26. Selamlar bu web sitesi harbiden dikkatimi çekti, sağolun

27. Mrb sayfan yeminle ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

28. Sakarya merkezden ben Emine. Selam herkese web siten gerçekten dikkat çekici, şukuladım 02-10-2020 11:51:06

29. Afyon merkezden ben Aylin. Merhaba siteniz vallaha çok hoşuma gitti, teşekkürler 06-10-2020 16:24:00

30. Adana dan kimler var. Hükümet komplolarla hiçbir ilgisi olmayan siyasi mesajlarla bu tahtayı spam yapıyor, böylece gerçek komplolar hakkında konuşamayız . Selam siteniz cidden çok hoşuma gitti, şukuladım , banu – 150

31. Bu konu : ” Hükümet komplolarla hiçbir ilgisi olmayan siyasi mesajlarla bu tahtayı spam yapıyor, böylece gerçek komplolar hakkında konuşamayız ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz inanılmaz güzel, facebookta paylaştım , ziya – 245

32. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Hükümet komplolarla hiçbir ilgisi olmayan siyasi mesajlarla bu tahtayı spam yapıyor, böylece gerçek komplolar hakkında konuşamayız ” çok güzel. Slm siteniz inanılmaz hayran edici, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 95

33. Gürbüz Reply

Ordu merkezden ben Gürbüz. Selam herkese siten inanki iyi, twitter da paylaştım 09-11-2020 04:49:42

34. Bu konu : ” Hükümet komplolarla hiçbir ilgisi olmayan siyasi mesajlarla bu tahtayı spam yapıyor, böylece gerçek komplolar hakkında konuşamayız ” çok güzel. Selam web siten inanılmaz mükemmel, teşekkürler , ali – 422

35. Diyarbakır merkezden ben hatice. Merhabalar siteniz vallaha billaha hayran edici, teşekkürler 30-11-2020 22:26:23

36. Bu konu : ” Hükümet komplolarla hiçbir ilgisi olmayan siyasi mesajlarla bu tahtayı spam yapıyor, böylece gerçek komplolar hakkında konuşamayız ” çok güzel. Selam paylaşımınız valla hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , doruk – 100

37. Burdur merkezden ben mehmet. Mrb siten inanki mükemmel, teşekkürler 02-12-2020 14:38:30

38. Tokat dan kimler var. Hükümet komplolarla hiçbir ilgisi olmayan siyasi mesajlarla bu tahtayı spam yapıyor, böylece gerçek komplolar hakkında konuşamayız . Selam web sitesi vallaha hayran edici, teraziye tıkladım , mehmet – 384

39. Sivas dan kimler var. Hükümet komplolarla hiçbir ilgisi olmayan siyasi mesajlarla bu tahtayı spam yapıyor, böylece gerçek komplolar hakkında konuşamayız . Selam herkese paylaşım yeminle mükemmel, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 432

40. Gürbüz Reply

Yozgat merkezden ben Gürbüz. Merhabalar web siten inanılmaz mükemmel, sosyal medyada paylaştım 21-12-2020 19:36:23

41. elif yılmaz Reply

Nevşehir dan kimler var. Hükümet komplolarla hiçbir ilgisi olmayan siyasi mesajlarla bu tahtayı spam yapıyor, böylece gerçek komplolar hakkında konuşamayız . merhaba arkadaşlar paylaşım cidden mükemmel, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 58

42. Konya merkezden ben ziya. selamun aleyküm bu web sitesi cidden çok iyi, linkedinde paylaştım 28-12-2020 04:02:14

43. Giresun merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha billaha hayran edici, teraziye tıkladım 31-12-2020 21:45:41

44. Bu konu : ” Hükümet komplolarla hiçbir ilgisi olmayan siyasi mesajlarla bu tahtayı spam yapıyor, böylece gerçek komplolar hakkında konuşamayız ” çok güzel. Selam paylaşım valla mükemmel, facebookta paylaştım , hatice – 138

45. Bu konu : ” Hükümet komplolarla hiçbir ilgisi olmayan siyasi mesajlarla bu tahtayı spam yapıyor, böylece gerçek komplolar hakkında konuşamayız ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi inanki hoşuma gitti, tebrikler , Aylin – 337

46. Tekirdağ dan kimler var. Hükümet komplolarla hiçbir ilgisi olmayan siyasi mesajlarla bu tahtayı spam yapıyor, böylece gerçek komplolar hakkında konuşamayız . Selamın aleyküm web sitesi inanki çok güzel, teşekkürler , doruk – 34

47. Yozgat dan kimler var. Hükümet komplolarla hiçbir ilgisi olmayan siyasi mesajlarla bu tahtayı spam yapıyor, böylece gerçek komplolar hakkında konuşamayız . Merhaba web sitesi inanki hayran edici, tebrikler , – 17

48. Tekirdağ dan kimler var. Hükümet komplolarla hiçbir ilgisi olmayan siyasi mesajlarla bu tahtayı spam yapıyor, böylece gerçek komplolar hakkında konuşamayız . Selam web siten inan ki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 433

49. Iğdır merkezden ben . Merhaba siten ciddiyim çok hoşuma gitti, teşekkürler 16-01-2021 09:48:31

50. Rize merkezden ben memo. Selam herkese paylaşımın vallaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 16-01-2021 17:20:38

51. Selam siteniz inanılmaz güzel, linkedinde paylaştım

52. selamun aleyküm web siten ciddiyim güzel, twitter da paylaştım

53. Bu konu : ” Hükümet komplolarla hiçbir ilgisi olmayan siyasi mesajlarla bu tahtayı spam yapıyor, böylece gerçek komplolar hakkında konuşamayız ” çok güzel. Selam herkese sayfan ciddiyim güzel, sağolun , Hasan – 126

54. Erzurum merkezden ben ali. Merhabalar paylaşım vallaha ilgi uyandırıcı, saolun 22-01-2021 08:52:56

55. Gaziantep merkezden ben banu. Merhabalar paylaşımın vallaha güzel, şukuladım 05-02-2021 22:17:22

56. Çankırı dan kimler var. Hükümet komplolarla hiçbir ilgisi olmayan siyasi mesajlarla bu tahtayı spam yapıyor, böylece gerçek komplolar hakkında konuşamayız . Merhaba herkese web siten ciddiyim hoşuma gitti, facebookta paylaştım , memo – 159

57. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha billaha hayran edici, linkedinde paylaştım

58. Kırşehir merkezden ben doruk. Selamın aleyküm paylaşımınız ciddiyim hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 20-02-2021 10:28:55

59. merhaba arkadaşlar siten süper ötesi güzel, sağolun

60. Bartın dan kimler var. Hükümet komplolarla hiçbir ilgisi olmayan siyasi mesajlarla bu tahtayı spam yapıyor, böylece gerçek komplolar hakkında konuşamayız . selamun aleyküm paylaşımınız cidden hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ziya – 486

61. Gürbüz Reply

Kahramanmaraş merkezden ben Gürbüz. Merhabalar sayfa valla çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 28-02-2021 23:49:37

62. Selam herkese paylaşımın harbiden iyi, twitter da paylaştım

63. Mardin dan kimler var. Hükümet komplolarla hiçbir ilgisi olmayan siyasi mesajlarla bu tahtayı spam yapıyor, böylece gerçek komplolar hakkında konuşamayız . merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha mükemmel, sağolun , memo – 208

64. Bu konu : ” Hükümet komplolarla hiçbir ilgisi olmayan siyasi mesajlarla bu tahtayı spam yapıyor, böylece gerçek komplolar hakkında konuşamayız ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın yeminle çok güzel, saolun , doruk – 215

65. Şırnak dan kimler var. Hükümet komplolarla hiçbir ilgisi olmayan siyasi mesajlarla bu tahtayı spam yapıyor, böylece gerçek komplolar hakkında konuşamayız . selam arkadaşlar web sitesi inanki hoşuma gitti, face de paylaştım , Emine – 112

66. Şanlıurfa dan kimler var. Hükümet komplolarla hiçbir ilgisi olmayan siyasi mesajlarla bu tahtayı spam yapıyor, böylece gerçek komplolar hakkında konuşamayız . selam arkadaşlar bu web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, sağolun , Emine – 204

67. Kayseri merkezden ben Hasan. Selam bu web sitesi süper ötesi güzel, saolun 24-03-2021 19:23:23

68. Gaziantep dan kimler var. Hükümet komplolarla hiçbir ilgisi olmayan siyasi mesajlarla bu tahtayı spam yapıyor, böylece gerçek komplolar hakkında konuşamayız . Merhaba web siten valla güzel, teşekkürler , ali – 413

69. Bu konu : ” Hükümet komplolarla hiçbir ilgisi olmayan siyasi mesajlarla bu tahtayı spam yapıyor, böylece gerçek komplolar hakkında konuşamayız ” çok güzel. Selam sayfan yeminle dikkatimi çekti, teşekkürler , ali – 268

70. Çankırı merkezden ben ali. Slm siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, face de paylaştım 14-04-2021 09:36:40

71. Bu konu : ” Hükümet komplolarla hiçbir ilgisi olmayan siyasi mesajlarla bu tahtayı spam yapıyor, böylece gerçek komplolar hakkında konuşamayız ” çok güzel. Merhaba web siteniz harbiden hoşuma gitti, saolun , emin – 333

72. Bu konu : ” Hükümet komplolarla hiçbir ilgisi olmayan siyasi mesajlarla bu tahtayı spam yapıyor, böylece gerçek komplolar hakkında konuşamayız ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz gerçekten mükemmel, face de paylaştım , gaye – 179

73. Van dan kimler var. Hükümet komplolarla hiçbir ilgisi olmayan siyasi mesajlarla bu tahtayı spam yapıyor, böylece gerçek komplolar hakkında konuşamayız . selamun aleyküm sayfa inanki çok iyi, tebrikler , Hasan – 443

74. Bu konu : ” Hükümet komplolarla hiçbir ilgisi olmayan siyasi mesajlarla bu tahtayı spam yapıyor, böylece gerçek komplolar hakkında konuşamayız ” çok güzel. Merhaba web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, sağolun , hatice – 175

75. Çanakkale merkezden ben ali. Merhabalar web siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 07-05-2021 02:59:52

76. Muğla dan kimler var. Hükümet komplolarla hiçbir ilgisi olmayan siyasi mesajlarla bu tahtayı spam yapıyor, böylece gerçek komplolar hakkında konuşamayız . Selam sayfanız cidden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 342

77. Zonguldak merkezden ben doruk. Slm siten inan ki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 11-05-2021 16:55:16

78. Bilecik dan kimler var. Hükümet komplolarla hiçbir ilgisi olmayan siyasi mesajlarla bu tahtayı spam yapıyor, böylece gerçek komplolar hakkında konuşamayız . Merhaba paylaşım inan ki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 421

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link