Öyleyse açık konuşayım, bunu daha genel bir şekilde gönderiyorum ya, bu imkansız olduğunu düşündüğüm bir teori değil ama içtenlikle inandığım şey değil, sadece bahsetmeye değer bir nokta.

Tip 2 bir medeniyet, tip 3 medeniyet olma yolunda diğer yıldızlardan kaynak toplamak isteyen galaksiye doğru genişliyorsa, akıllı yaşamın kontrol edilmeden var olmasına izin vererek galaktik rekabeti riske atmak için muhtemelen sınırlı bir nedeni vardır.

Ancak yeterince aşağı bir medeniyetle karşılaşırlarsa, esasen onu bir kukla devlet haline getirebilirler, evrimine rehberlik edebilir ve üstünlüğünü koruyabilirler. Belki de her on yılda bir milyonlarca UFO tespitinden 1000’de 1’inin meşru olduğunu bildirdiyse, bunun nedeni astlarını kontrol etmeye gelmeleridir.

Dahası, daha önce dünyayı ziyaret etmiş birden fazla ırk olabilir ve hükümetlerimiz dünya dışı tehditlere karşı korunma karşılığında onların isteklerine bilerek itaat etmemizi teklif etti. Phoenix Olayı gibi manzaralar, Soğuk Savaş’taki sıcak noktaların galaktik eşdeğeri olabilirdi. Belki bu sadece hükümetleri kontrol altında tutmak için bir güç gösterisiydi, belki de bazı şartları kabul etmezsek bir şehri yok etmek bir tehditti. Belki de bölgemizde hak iddia eden bir ırkla yarışan bir yarıştı ve biz onların soğuk savaşında sadece bir piyonduk.

Tl; Dr: Herhangi birine inandığımı söylemiyorum, ancak gezegenimizin zaten çok daha büyük bir oyunda bir piyon olduğu ve dünyadaki uzaylı faaliyetlerini ve onu çevreleyen gizliliği açıklayabilir. Ne düşündüğü söyle!

… trooflaw tarafından gönderildi
[comments]

Author

63 Comments

1. Gürbüz Reply

Merhaba siteniz inanki güzel, teraziye tıkladım

2. Gürbüz Reply

Merhabalar paylaşım yeminle hayran bıraktı, teraziye tıkladım

3. elif yılmaz Reply

Şırnak merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese web siteniz süper ötesi çok iyi, şukuladım 12-08-2020 10:49:03

4. Hatay merkezden ben ziya. Slm sayfan inan ki güzel, tebrikler 12-08-2020 23:46:32

5. Kastamonu merkezden ben mehmet. Merhaba paylaşım vallaha dikkatimi çekti, sağolun 16-08-2020 08:57:07

6. Merhaba paylaşımınız gerçekten güzel, şukuladım

7. Bayburt merkezden ben banu. Selamlar paylaşım vallaha billaha dikkatimi çekti, şukuladım 23-08-2020 14:36:37

8. Selam siten yeminle hoşuma gitti, face de paylaştım

9. Manisa merkezden ben mehmet. Mrb bu web sitesi gerçekten mükemmel, saolun 29-08-2020 20:16:52

10. Selam siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

11. Gürbüz Reply

Selam sayfa inanki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

12. Bolu merkezden ben ali. Selam sayfan yeminle ilgi uyandırıcı, teşekkürler 07-09-2020 16:01:22

13. Diyarbakır merkezden ben gaye. Merhaba herkese web sitesi valla güzel, teraziye tıkladım 17-09-2020 13:36:31

14. Slm paylaşımınız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

15. Zonguldak merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm siten inan ki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 02-10-2020 10:19:55

16. Mrb paylaşımınız süper ötesi hayran bıraktı, facebookta paylaştım

17. selamun aleyküm paylaşımınız süper ötesi dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

18. Bu konu : ” Hükümet liderlerimiz üstün bir ırkın kuklası mı? ” çok güzel. selam arkadaşlar siten ciddiyim dikkatimi çekti, sağolun , – 238

19. Bu konu : ” Hükümet liderlerimiz üstün bir ırkın kuklası mı? ” çok güzel. Selamlar paylaşımın ciddiyim mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 130

20. Sakarya dan kimler var. Hükümet liderlerimiz üstün bir ırkın kuklası mı? . selam arkadaşlar sayfanız inanki çok hoşuma gitti, teşekkürler , hatice – 492

21. Sivas dan kimler var. Hükümet liderlerimiz üstün bir ırkın kuklası mı? . Merhaba herkese sayfanız inan ki hayran bıraktı, teraziye tıkladım , hatice – 347

22. Kütahya dan kimler var. Hükümet liderlerimiz üstün bir ırkın kuklası mı? . Merhaba herkese paylaşımınız gerçekten ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ahmet – 227

23. Bingöl merkezden ben doruk. selamun aleyküm sayfanız valla ilgi uyandırıcı, tebrikler 02-12-2020 04:38:13

24. Gürbüz Reply

Giresun dan kimler var. Hükümet liderlerimiz üstün bir ırkın kuklası mı? . Merhaba herkese web siten ciddiyim mükemmel, teşekkürler , Gürbüz – 38

25. Bu konu : ” Hükümet liderlerimiz üstün bir ırkın kuklası mı? ” çok güzel. Selam web siteniz gerçekten hayran bıraktı, saolun , – 420

26. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Hükümet liderlerimiz üstün bir ırkın kuklası mı? ” çok güzel. Merhaba sayfanız inan ki iyi, teşekkürler , Gürbüz – 303

27. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm paylaşım inanılmaz dikkat çekici, linkedinde paylaştım

28. Bu konu : ” Hükümet liderlerimiz üstün bir ırkın kuklası mı? ” çok güzel. Merhabalar web sitesi harbiden güzel, tebrikler , Aylin – 428

29. Gürbüz Reply

Bursa dan kimler var. Hükümet liderlerimiz üstün bir ırkın kuklası mı? . merhaba arkadaşlar siteniz vallaha hoşuma gitti, şukuladım , Gürbüz – 282

30. Amasya dan kimler var. Hükümet liderlerimiz üstün bir ırkın kuklası mı? . selam arkadaşlar paylaşımın vallaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , Hasan – 297

31. Kastamonu dan kimler var. Hükümet liderlerimiz üstün bir ırkın kuklası mı? . Slm web siten yeminle çok iyi, sosyal medyada paylaştım , gaye – 419

32. Merhaba herkese web sitesi yeminle hoşuma gitti, teraziye tıkladım

33. Bu konu : ” Hükümet liderlerimiz üstün bir ırkın kuklası mı? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız ciddiyim mükemmel, twitter da paylaştım , Aylin – 24

34. Malatya dan kimler var. Hükümet liderlerimiz üstün bir ırkın kuklası mı? . merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha mükemmel, sağolun , memo – 474

35. Muğla dan kimler var. Hükümet liderlerimiz üstün bir ırkın kuklası mı? . Selamın aleyküm paylaşım inanılmaz çok iyi, facebookta paylaştım , banu – 431

36. Edirne dan kimler var. Hükümet liderlerimiz üstün bir ırkın kuklası mı? . Merhaba herkese paylaşımınız valla dikkatimi çekti, teşekkürler , – 402

37. elif yılmaz Reply

Selamlar paylaşımınız ciddiyim çok güzel, teşekkürler

38. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Hükümet liderlerimiz üstün bir ırkın kuklası mı? ” çok güzel. selam arkadaşlar siten cidden iyi, teşekkürler , Gürbüz – 134

39. Sakarya merkezden ben mehmet. selamun aleyküm sayfa yeminle mükemmel, teraziye tıkladım 04-02-2021 00:48:41

40. selam arkadaşlar sayfa cidden hoşuma gitti, face de paylaştım

41. Selamlar bu web sitesi ciddiyim dikkat çekici, şukuladım

42. selamun aleyküm siteniz vallaha billaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

43. Merhabalar siteniz vallaha billaha çok iyi, face de paylaştım

44. Selamın aleyküm sayfa ciddiyim ilgi uyandırıcı, teşekkürler

45. elif yılmaz Reply

Çankırı dan kimler var. Hükümet liderlerimiz üstün bir ırkın kuklası mı? . Selam paylaşımınız harbiden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 472

46. Bu konu : ” Hükümet liderlerimiz üstün bir ırkın kuklası mı? ” çok güzel. Selam siten vallaha çok iyi, face de paylaştım , memo – 280

47. selamun aleyküm paylaşımın yeminle iyi, twitter da paylaştım

48. Bu konu : ” Hükümet liderlerimiz üstün bir ırkın kuklası mı? ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız inan ki dikkat çekici, teraziye tıkladım , – 338

49. Bu konu : ” Hükümet liderlerimiz üstün bir ırkın kuklası mı? ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi cidden hayran edici, tebrikler , emin – 435

50. Iğdır dan kimler var. Hükümet liderlerimiz üstün bir ırkın kuklası mı? . Selam herkese web siten inan ki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 308

51. Aydın merkezden ben ziya. Selamın aleyküm web sitesi valla hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 21-04-2021 19:47:42

52. Manisa dan kimler var. Hükümet liderlerimiz üstün bir ırkın kuklası mı? . Merhabalar siteniz yeminle hayran edici, teraziye tıkladım , emin – 484

53. Kastamonu merkezden ben memo. Selam paylaşımınız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, saolun 27-04-2021 03:53:55

54. İzmir dan kimler var. Hükümet liderlerimiz üstün bir ırkın kuklası mı? . Selam siteniz inanki dikkatimi çekti, saolun , banu – 287

55. Isparta merkezden ben Gürbüz. Merhabalar sayfa yeminle hayran edici, sağolun 05-05-2021 01:35:57

56. Kilis merkezden ben . Merhaba paylaşımınız valla hayran bıraktı, teraziye tıkladım 05-05-2021 01:35:58

57. Batman dan kimler var. Hükümet liderlerimiz üstün bir ırkın kuklası mı? . Mrb sayfa harbiden hoşuma gitti, face de paylaştım , Emine – 175

58. Bilecik merkezden ben Hasan. Merhaba herkese paylaşımın valla güzel, saolun 07-05-2021 01:37:11

59. Trabzon merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar paylaşım harbiden hoşuma gitti, teşekkürler 07-05-2021 10:43:47

60. Adana merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar sayfan yeminle güzel, tebrikler 08-05-2021 08:45:56

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link