Hükümet liderlerimiz üstün bir ırkın kuklası mı?

Öyleyse açık konuşayım, bunu daha genel bir şekilde gönderiyorum ya, bu imkansız olduğunu düşündüğüm bir teori değil ama içtenlikle inandığım şey değil, sadece bahsetmeye değer bir nokta.

Tip 2 bir medeniyet, tip 3 medeniyet olma yolunda diğer yıldızlardan kaynak toplamak isteyen galaksiye doğru genişliyorsa, akıllı yaşamın kontrol edilmeden var olmasına izin vererek galaktik rekabeti riske atmak için muhtemelen sınırlı bir nedeni vardır.

Ancak yeterince aşağı bir medeniyetle karşılaşırlarsa, esasen onu bir kukla devlet haline getirebilirler, evrimine rehberlik edebilir ve üstünlüğünü koruyabilirler. Belki de her on yılda bir milyonlarca UFO tespitinden 1000’de 1’inin meşru olduğunu bildirdiyse, bunun nedeni astlarını kontrol etmeye gelmeleridir.

Dahası, daha önce dünyayı ziyaret etmiş birden fazla ırk olabilir ve hükümetlerimiz dünya dışı tehditlere karşı korunma karşılığında onların isteklerine bilerek itaat etmemizi teklif etti. Phoenix Olayı gibi manzaralar, Soğuk Savaş’taki sıcak noktaların galaktik eşdeğeri olabilirdi. Belki bu sadece hükümetleri kontrol altında tutmak için bir güç gösterisiydi, belki de bazı şartları kabul etmezsek bir şehri yok etmek bir tehditti. Belki de bölgemizde hak iddia eden bir ırkla yarışan bir yarıştı ve biz onların soğuk savaşında sadece bir piyonduk.

Tl; Dr: Herhangi birine inandığımı söylemiyorum, ancak gezegenimizin zaten çok daha büyük bir oyunda bir piyon olduğu ve dünyadaki uzaylı faaliyetlerini ve onu çevreleyen gizliliği açıklayabilir. Ne düşündüğü söyle!

… trooflaw tarafından gönderildi
[comments]

“Hükümet liderlerimiz üstün bir ırkın kuklası mı?” üzerine 43 yorum

1. Şırnak merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese web siteniz süper ötesi çok iyi, şukuladım 12-08-2020 10:49:03

2. Diyarbakır merkezden ben gaye. Merhaba herkese web sitesi valla güzel, teraziye tıkladım 17-09-2020 13:36:31

3. Zonguldak merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm siten inan ki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 02-10-2020 10:19:55

4. Bu konu : ” Hükümet liderlerimiz üstün bir ırkın kuklası mı? ” çok güzel. selam arkadaşlar siten ciddiyim dikkatimi çekti, sağolun , – 238

5. Bu konu : ” Hükümet liderlerimiz üstün bir ırkın kuklası mı? ” çok güzel. Selamlar paylaşımın ciddiyim mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 130

6. Sakarya dan kimler var. Hükümet liderlerimiz üstün bir ırkın kuklası mı? . selam arkadaşlar sayfanız inanki çok hoşuma gitti, teşekkürler , hatice – 492

7. Sivas dan kimler var. Hükümet liderlerimiz üstün bir ırkın kuklası mı? . Merhaba herkese sayfanız inan ki hayran bıraktı, teraziye tıkladım , hatice – 347

8. Kütahya dan kimler var. Hükümet liderlerimiz üstün bir ırkın kuklası mı? . Merhaba herkese paylaşımınız gerçekten ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ahmet – 227

9. Bingöl merkezden ben doruk. selamun aleyküm sayfanız valla ilgi uyandırıcı, tebrikler 02-12-2020 04:38:13

10. Giresun dan kimler var. Hükümet liderlerimiz üstün bir ırkın kuklası mı? . Merhaba herkese web siten ciddiyim mükemmel, teşekkürler , Gürbüz – 38

11. Bu konu : ” Hükümet liderlerimiz üstün bir ırkın kuklası mı? ” çok güzel. Selam web siteniz gerçekten hayran bıraktı, saolun , – 420

12. Bu konu : ” Hükümet liderlerimiz üstün bir ırkın kuklası mı? ” çok güzel. Merhaba sayfanız inan ki iyi, teşekkürler , Gürbüz – 303

13. Bu konu : ” Hükümet liderlerimiz üstün bir ırkın kuklası mı? ” çok güzel. Merhabalar web sitesi harbiden güzel, tebrikler , Aylin – 428

14. Bursa dan kimler var. Hükümet liderlerimiz üstün bir ırkın kuklası mı? . merhaba arkadaşlar siteniz vallaha hoşuma gitti, şukuladım , Gürbüz – 282

15. Amasya dan kimler var. Hükümet liderlerimiz üstün bir ırkın kuklası mı? . selam arkadaşlar paylaşımın vallaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , Hasan – 297

16. Kastamonu dan kimler var. Hükümet liderlerimiz üstün bir ırkın kuklası mı? . Slm web siten yeminle çok iyi, sosyal medyada paylaştım , gaye – 419

17. Bu konu : ” Hükümet liderlerimiz üstün bir ırkın kuklası mı? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız ciddiyim mükemmel, twitter da paylaştım , Aylin – 24

18. Malatya dan kimler var. Hükümet liderlerimiz üstün bir ırkın kuklası mı? . merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha mükemmel, sağolun , memo – 474

19. Muğla dan kimler var. Hükümet liderlerimiz üstün bir ırkın kuklası mı? . Selamın aleyküm paylaşım inanılmaz çok iyi, facebookta paylaştım , banu – 431

20. Edirne dan kimler var. Hükümet liderlerimiz üstün bir ırkın kuklası mı? . Merhaba herkese paylaşımınız valla dikkatimi çekti, teşekkürler , – 402

21. Bu konu : ” Hükümet liderlerimiz üstün bir ırkın kuklası mı? ” çok güzel. selam arkadaşlar siten cidden iyi, teşekkürler , Gürbüz – 134

22. Sakarya merkezden ben mehmet. selamun aleyküm sayfa yeminle mükemmel, teraziye tıkladım 04-02-2021 00:48:41

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link