Hükümet liderlerimiz üstün bir ırkın kuklası mı?

Öyleyse açık konuşayım, bunu daha genel bir şekilde gönderiyorum ya, bu imkansız olduğunu düşündüğüm bir teori değil ama içtenlikle inandığım şey değil, sadece bahsetmeye değer bir nokta.

Tip 2 bir medeniyet, tip 3 medeniyet olma yolunda diğer yıldızlardan kaynak toplamak isteyen galaksiye doğru genişliyorsa, akıllı yaşamın kontrol edilmeden var olmasına izin vererek galaktik rekabeti riske atmak için muhtemelen sınırlı bir nedeni vardır.

Ancak yeterince aşağı bir medeniyetle karşılaşırlarsa, esasen onu bir kukla devlet haline getirebilirler, evrimine rehberlik edebilir ve üstünlüğünü koruyabilirler. Belki de her on yılda bir milyonlarca UFO tespitinden 1000’de 1’inin meşru olduğunu bildirdiyse, bunun nedeni astlarını kontrol etmeye gelmeleridir.

Dahası, daha önce dünyayı ziyaret etmiş birden fazla ırk olabilir ve hükümetlerimiz dünya dışı tehditlere karşı korunma karşılığında onların isteklerine bilerek itaat etmemizi teklif etti. Phoenix Olayı gibi manzaralar, Soğuk Savaş’taki sıcak noktaların galaktik eşdeğeri olabilirdi. Belki bu sadece hükümetleri kontrol altında tutmak için bir güç gösterisiydi, belki de bazı şartları kabul etmezsek bir şehri yok etmek bir tehditti. Belki de bölgemizde hak iddia eden bir ırkla yarışan bir yarıştı ve biz onların soğuk savaşında sadece bir piyonduk.

Tl; Dr: Herhangi birine inandığımı söylemiyorum, ancak gezegenimizin zaten çok daha büyük bir oyunda bir piyon olduğu ve dünyadaki uzaylı faaliyetlerini ve onu çevreleyen gizliliği açıklayabilir. Ne düşündüğü söyle!

… trooflaw tarafından gönderildi
[comments]

“Hükümet liderlerimiz üstün bir ırkın kuklası mı?” üzerine 17 yorum

1. Şırnak merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese web siteniz süper ötesi çok iyi, şukuladım 12-08-2020 10:49:03

2. Diyarbakır merkezden ben gaye. Merhaba herkese web sitesi valla güzel, teraziye tıkladım 17-09-2020 13:36:31

3. Zonguldak merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm siten inan ki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 02-10-2020 10:19:55

Yorum yapın