Basının işlevi, hükümete, eksikliklerin nerelerde süründüğünü, yolsuzluğun nerede yerleştiğini, nerede ciddi hataların yapıldığını, uygun olmayan kişilerin nerede yanlış pozisyonlarda bulunduğunu ve Alman devriminin ruhuna aykırı işlenen ihlallerin nerede olduğunu bildirmek olmalıdır . Ne kadar iyi organize edilmiş olursa olsun, anonim veya gizli bir haber servisi asla basının bu sorumluluğunun yerini alamaz. … Eğer diğer ülkeler özgürlüğün Almanya’da öldüğünü iddia ederse, o zaman açıklamalarımın açıklığı onlara Alman hükümeti hakkında talimat vermelidir. ulusun yakıcı sorularının tartışılmasına izin verebilir. Ancak bu tartışmaya girme hakkını kazananlar, kendilerini Nasyonal Sosyalizmin ve onun çabalarının kayıtsız şartsız hizmetine sunmuş ve sadakatlerini ispatlamış olanlardır. …

https://en.wikipedia.org/wiki/Marburg_speech#Reaction

Author

25 Comments

1. Aydın dan kimler var. “Hükümet [must be] eski atasözü dikkate alan ‘sadece zayıflar eleştiriye uğramaz’ “- Almanya’nın Nasyonal Sosyalizme karşı son kamuya açık konuşmasından bir alıntı . Slm web siten yeminle ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , mehmet – 293

2. merhaba arkadaşlar paylaşımınız cidden çok iyi, saolun

3. Eskişehir dan kimler var. “Hükümet [must be] eski atasözü dikkate alan ‘sadece zayıflar eleştiriye uğramaz’ “- Almanya’nın Nasyonal Sosyalizme karşı son kamuya açık konuşmasından bir alıntı . Merhaba bu web sitesi inanki güzel, teraziye tıkladım , emin – 136

4. Bu konu : ” “Hükümet [must be] eski atasözü dikkate alan ‘sadece zayıflar eleştiriye uğramaz’ “- Almanya’nın Nasyonal Sosyalizme karşı son kamuya açık konuşmasından bir alıntı ” çok güzel. Mrb web siteniz inanılmaz çok güzel, twitter da paylaştım , Emine – 12

5. elif yılmaz Reply

Çanakkale dan kimler var. “Hükümet [must be] eski atasözü dikkate alan ‘sadece zayıflar eleştiriye uğramaz’ “- Almanya’nın Nasyonal Sosyalizme karşı son kamuya açık konuşmasından bir alıntı . Merhaba paylaşım süper ötesi hayran bıraktı, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 384

6. Bu konu : ” “Hükümet [must be] eski atasözü dikkate alan ‘sadece zayıflar eleştiriye uğramaz’ “- Almanya’nın Nasyonal Sosyalizme karşı son kamuya açık konuşmasından bir alıntı ” çok güzel. Selam web sitesi gerçekten iyi, sağolun , memo – 55

7. Siirt merkezden ben ahmet. Merhaba bu web sitesi yeminle güzel, şukuladım 29-01-2021 18:57:11

8. Karaman dan kimler var. “Hükümet [must be] eski atasözü dikkate alan ‘sadece zayıflar eleştiriye uğramaz’ “- Almanya’nın Nasyonal Sosyalizme karşı son kamuya açık konuşmasından bir alıntı . Merhabalar web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, face de paylaştım , hatice – 478

9. Şanlıurfa merkezden ben Aylin. Selam bu web sitesi ciddiyim hayran edici, linkedinde paylaştım 09-02-2021 03:15:07

10. elif yılmaz Reply

Sivas dan kimler var. “Hükümet [must be] eski atasözü dikkate alan ‘sadece zayıflar eleştiriye uğramaz’ “- Almanya’nın Nasyonal Sosyalizme karşı son kamuya açık konuşmasından bir alıntı . Merhaba paylaşım süper ötesi çok güzel, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 411

11. Kırklareli dan kimler var. “Hükümet [must be] eski atasözü dikkate alan ‘sadece zayıflar eleştiriye uğramaz’ “- Almanya’nın Nasyonal Sosyalizme karşı son kamuya açık konuşmasından bir alıntı . Slm sayfanız vallaha billaha mükemmel, linkedinde paylaştım , – 232

12. Çanakkale dan kimler var. “Hükümet [must be] eski atasözü dikkate alan ‘sadece zayıflar eleştiriye uğramaz’ “- Almanya’nın Nasyonal Sosyalizme karşı son kamuya açık konuşmasından bir alıntı . Selamın aleyküm sayfan harbiden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 323

13. Elazığ dan kimler var. “Hükümet [must be] eski atasözü dikkate alan ‘sadece zayıflar eleştiriye uğramaz’ “- Almanya’nın Nasyonal Sosyalizme karşı son kamuya açık konuşmasından bir alıntı . Slm paylaşım vallaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 59

14. Gürbüz Reply

Aksaray dan kimler var. “Hükümet [must be] eski atasözü dikkate alan ‘sadece zayıflar eleştiriye uğramaz’ “- Almanya’nın Nasyonal Sosyalizme karşı son kamuya açık konuşmasından bir alıntı . Selamlar web siten süper ötesi dikkat çekici, şukuladım , Gürbüz – 274

15. Bingöl dan kimler var. “Hükümet [must be] eski atasözü dikkate alan ‘sadece zayıflar eleştiriye uğramaz’ “- Almanya’nın Nasyonal Sosyalizme karşı son kamuya açık konuşmasından bir alıntı . merhaba arkadaşlar siten gerçekten çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , memo – 205

16. Konya dan kimler var. “Hükümet [must be] eski atasözü dikkate alan ‘sadece zayıflar eleştiriye uğramaz’ “- Almanya’nın Nasyonal Sosyalizme karşı son kamuya açık konuşmasından bir alıntı . Slm sayfanız vallaha billaha güzel, teraziye tıkladım , Aylin – 119

17. Çankırı dan kimler var. “Hükümet [must be] eski atasözü dikkate alan ‘sadece zayıflar eleştiriye uğramaz’ “- Almanya’nın Nasyonal Sosyalizme karşı son kamuya açık konuşmasından bir alıntı . Slm bu web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Aylin – 91

18. Tunceli dan kimler var. “Hükümet [must be] eski atasözü dikkate alan ‘sadece zayıflar eleştiriye uğramaz’ “- Almanya’nın Nasyonal Sosyalizme karşı son kamuya açık konuşmasından bir alıntı . Merhaba siteniz inan ki güzel, saolun , ziya – 191

19. Mardin merkezden ben banu. Merhabalar bu web sitesi harbiden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 25-03-2021 04:11:15

20. elif yılmaz Reply

Aksaray merkezden ben elif yılmaz. Selamlar sayfa vallaha billaha dikkatimi çekti, şukuladım 29-03-2021 08:36:41

21. elif yılmaz Reply

Selam herkese siteniz ciddiyim çok güzel, twitter da paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link