Hükümet politikası gerektiğinde bilim tarafından mı yönlendirilir?

Öyle olduğunu sanmıyorum ve işte bunu kanıtlayan bir şey.

David Nutt, Birleşik Krallık hükümeti tarafından uyuşturucular hakkında tavsiyelerde bulunmak için istihdam edilen bir bilim adamıydı. Yaptığı araştırma fikir birliğini desteklemeyince görevden alındı.

Ot içen insanlar, ilaç şirketlerinin gönüllerinin en iyisi olduğuna inanıyor mu? Kuruluş, binlerce yıldır etkili bir şekilde kullanılmasına rağmen, esrarın tıbbi bir yararı olduğuna inanmayı çok yakın zamana kadar reddetti ve o zaman bile, kukuletalı haydutlardan kurtulmanız ve bir miktar bulursanız kovuşturma riskine girmeniz gerekiyor.

Bu bir aşı karşıtı gönderi, bir ön ilaç gönderisi veya buna benzer bir şey değil. Bu konularda dengeli bir görüşe sahip olsalardı hükümet organlarına daha çok güvenirdim.

“Hükümet politikası gerektiğinde bilim tarafından mı yönlendirilir?” üzerine 28 yorum

1. Ardahan dan kimler var. Hükümet politikası gerektiğinde bilim tarafından mı yönlendirilir? . Mrb paylaşımın harbiden mükemmel, saolun , gaye – 430

2. Ordu dan kimler var. Hükümet politikası gerektiğinde bilim tarafından mı yönlendirilir? . selam arkadaşlar sayfanız cidden dikkatimi çekti, sağolun , gaye – 358

3. Bu konu : ” Hükümet politikası gerektiğinde bilim tarafından mı yönlendirilir? ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz gerçekten hoşuma gitti, sağolun , memo – 189

4. Zonguldak dan kimler var. Hükümet politikası gerektiğinde bilim tarafından mı yönlendirilir? . Selamın aleyküm sayfan valla ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , doruk – 478

5. Manisa merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar web sitesi inan ki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 13-12-2020 12:13:20

6. Bu konu : ” Hükümet politikası gerektiğinde bilim tarafından mı yönlendirilir? ” çok güzel. Selam herkese sayfan yeminle dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 23

7. Bu konu : ” Hükümet politikası gerektiğinde bilim tarafından mı yönlendirilir? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa harbiden çok iyi, face de paylaştım , Aylin – 187

8. Bu konu : ” Hükümet politikası gerektiğinde bilim tarafından mı yönlendirilir? ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz süper ötesi hoşuma gitti, sağolun , memo – 145

9. Çankırı merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm web siteniz valla çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 25-12-2020 07:04:57

10. Elazığ merkezden ben Hasan. selamun aleyküm sayfanız inanki çok güzel, twitter da paylaştım 28-12-2020 08:58:01

11. Bu konu : ” Hükümet politikası gerektiğinde bilim tarafından mı yönlendirilir? ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz vallaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım , memo – 288

12. Bu konu : ” Hükümet politikası gerektiğinde bilim tarafından mı yönlendirilir? ” çok güzel. Selam herkese web siten cidden çok iyi, sağolun , gaye – 218

13. Bursa merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar sayfa ciddiyim çok iyi, linkedinde paylaştım 10-01-2021 17:01:14

14. Gümüşhane dan kimler var. Hükümet politikası gerektiğinde bilim tarafından mı yönlendirilir? . Merhabalar sayfa inanılmaz iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 31

15. Şırnak dan kimler var. Hükümet politikası gerektiğinde bilim tarafından mı yönlendirilir? . Merhaba web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, sağolun , – 83

16. Bu konu : ” Hükümet politikası gerektiğinde bilim tarafından mı yönlendirilir? ” çok güzel. Mrb siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 413

17. Bu konu : ” Hükümet politikası gerektiğinde bilim tarafından mı yönlendirilir? ” çok güzel. Slm siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, sağolun , Emine – 370

18. Bu konu : ” Hükümet politikası gerektiğinde bilim tarafından mı yönlendirilir? ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz gerçekten dikkatimi çekti, teşekkürler , doruk – 144

19. Bu konu : ” Hükümet politikası gerektiğinde bilim tarafından mı yönlendirilir? ” çok güzel. Selam herkese web siten süper ötesi çok iyi, twitter da paylaştım , banu – 241

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link