Sosyal güvenlik kumbarasına yıllardır borçlanıyoruz ve ortaya çıktığından daha az para harcanması nedeniyle kuruma riski var.

Bunu ele almanın bir yolu, farkı telafi etmek için SS sürelerini yükseltmek olacaktır. Bir diğeri faydaları azaltmak / emeklilik yaşını artırmak olacaktır. Üçüncüsü, virüsün yaşlıların yüzde birkaçını yok etmesine ve hayatta kalanların yaşam beklentilerini azaltmasına izin vermek olacaktır.

TED konuşmamıza geldiğiniz için teşekkürler!

Author

82 Comments

1. Kayseri merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha billaha çok güzel, face de paylaştım 28-05-2020 22:47:21

2. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese paylaşımın inanılmaz hayran edici, şukuladım

3. Yalova merkezden ben ahmet. Slm paylaşımın inan ki hayran bıraktı, face de paylaştım 29-05-2020 02:24:07

4. Mrb paylaşımın vallaha billaha dikkatimi çekti, saolun

5. Aksaray merkezden ben doruk. Slm paylaşım vallaha billaha iyi, linkedinde paylaştım 01-06-2020 11:16:52

6. Selamın aleyküm web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

7. Aydın merkezden ben Aylin. Mrb sayfan inanki iyi, sosyal medyada paylaştım 12-06-2020 18:27:48

8. merhaba arkadaşlar web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

9. Eskişehir merkezden ben mehmet. Selamlar bu web sitesi vallaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 23-06-2020 18:51:25

10. Giresun merkezden ben gaye. Mrb siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, teşekkürler 29-06-2020 01:12:33

11. Erzurum merkezden ben Aylin. Slm paylaşım valla iyi, facebookta paylaştım 30-06-2020 23:28:13

12. Niğde merkezden ben banu. selamun aleyküm paylaşımın yeminle çok iyi, şukuladım 01-07-2020 13:23:45

13. Selam sayfan inan ki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

14. Malatya merkezden ben ali. Mrb paylaşım yeminle hayran bıraktı, şukuladım 07-07-2020 07:08:49

15. selamun aleyküm web siteniz valla hayran edici, teşekkürler

16. Merhabalar web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, tebrikler

17. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm web siteniz vallaha dikkatimi çekti, tebrikler

18. elif yılmaz Reply

Selam herkese bu web sitesi vallaha çok güzel, şukuladım

19. Merhaba herkese paylaşımınız inanki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

20. Bayburt merkezden ben doruk. selamun aleyküm web siteniz vallaha çok iyi, sağolun 16-07-2020 16:13:51

21. Hatay merkezden ben Emine. Merhaba herkese siteniz valla mükemmel, teraziye tıkladım 17-07-2020 00:42:10

22. Niğde merkezden ben ziya. Selamın aleyküm paylaşımın inan ki dikkatimi çekti, saolun 25-07-2020 03:24:02

23. elif yılmaz Reply

Niğde merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese siteniz cidden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 02-08-2020 19:51:16

24. elif yılmaz Reply

Ardahan merkezden ben elif yılmaz. Merhaba sayfa gerçekten dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 05-08-2020 18:28:49

25. Adana merkezden ben Aylin. Merhabalar sayfanız süper ötesi çok güzel, face de paylaştım 06-08-2020 20:58:53

26. selam arkadaşlar paylaşımın gerçekten dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

27. selam arkadaşlar sayfa harbiden çok iyi, teşekkürler

28. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha hayran bıraktı, şukuladım

29. selamun aleyküm web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

30. selam arkadaşlar siten ciddiyim mükemmel, teraziye tıkladım

31. selamun aleyküm siteniz gerçekten güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

32. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanki çok güzel, facebookta paylaştım

33. Gürbüz Reply

Merhabalar sayfanız harbiden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

34. selamun aleyküm sayfa harbiden dikkat çekici, twitter da paylaştım

35. elif yılmaz Reply

Hatay merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar paylaşım ciddiyim güzel, twitter da paylaştım 20-09-2020 16:22:17

36. Selamlar sayfanız gerçekten mükemmel, twitter da paylaştım

37. selam arkadaşlar web siten gerçekten mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

38. elif yılmaz Reply

Slm bu web sitesi süper ötesi hayran edici, teşekkürler

39. merhaba arkadaşlar web siten inanılmaz çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

40. Gürbüz Reply

Merhaba sayfa gerçekten güzel, linkedinde paylaştım

41. Erzincan dan kimler var. Hükümet, sosyal güvenliğe zarar verecek yaşlı insanları öldürmek için COVID yanıtını kasıtlı olarak tıklattıysa? . Slm siten vallaha billaha dikkat çekici, teşekkürler , ahmet – 126

42. Karaman merkezden ben hatice. Merhaba herkese paylaşımınız inanılmaz hoşuma gitti, teşekkürler 04-11-2020 07:35:15

43. elif yılmaz Reply

Aksaray merkezden ben elif yılmaz. Slm bu web sitesi yeminle dikkatimi çekti, sağolun 08-11-2020 08:08:08

44. Van dan kimler var. Hükümet, sosyal güvenliğe zarar verecek yaşlı insanları öldürmek için COVID yanıtını kasıtlı olarak tıklattıysa? . Selamlar web sitesi süper ötesi güzel, sağolun , Emine – 239

45. Gürbüz Reply

Selam herkese web siteniz valla mükemmel, şukuladım

46. Bu konu : ” Hükümet, sosyal güvenliğe zarar verecek yaşlı insanları öldürmek için COVID yanıtını kasıtlı olarak tıklattıysa? ” çok güzel. Merhaba herkese siten vallaha güzel, şukuladım , banu – 336

47. Merhaba web sitesi vallaha dikkatimi çekti, teşekkürler

48. Şırnak dan kimler var. Hükümet, sosyal güvenliğe zarar verecek yaşlı insanları öldürmek için COVID yanıtını kasıtlı olarak tıklattıysa? . Selamın aleyküm siteniz harbiden çok güzel, teşekkürler , memo – 14

49. Bu konu : ” Hükümet, sosyal güvenliğe zarar verecek yaşlı insanları öldürmek için COVID yanıtını kasıtlı olarak tıklattıysa? ” çok güzel. Selam sayfanız vallaha billaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , mehmet – 466

50. Ardahan dan kimler var. Hükümet, sosyal güvenliğe zarar verecek yaşlı insanları öldürmek için COVID yanıtını kasıtlı olarak tıklattıysa? . Selam herkese sayfanız inan ki hoşuma gitti, teşekkürler , ahmet – 100

51. Adana merkezden ben . Slm bu web sitesi yeminle iyi, sosyal medyada paylaştım 13-12-2020 12:33:49

52. Sivas dan kimler var. Hükümet, sosyal güvenliğe zarar verecek yaşlı insanları öldürmek için COVID yanıtını kasıtlı olarak tıklattıysa? . Merhaba herkese sayfa inanılmaz mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 184

53. Selam herkese paylaşım inanki güzel, teraziye tıkladım

54. Gürbüz Reply

Kocaeli merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar paylaşımınız yeminle dikkat çekici, şukuladım 24-12-2020 06:26:19

55. Bu konu : ” Hükümet, sosyal güvenliğe zarar verecek yaşlı insanları öldürmek için COVID yanıtını kasıtlı olarak tıklattıysa? ” çok güzel. Mrb siten inan ki dikkatimi çekti, teşekkürler , ziya – 470

56. Bu konu : ” Hükümet, sosyal güvenliğe zarar verecek yaşlı insanları öldürmek için COVID yanıtını kasıtlı olarak tıklattıysa? ” çok güzel. Slm siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , gaye – 494

57. Bu konu : ” Hükümet, sosyal güvenliğe zarar verecek yaşlı insanları öldürmek için COVID yanıtını kasıtlı olarak tıklattıysa? ” çok güzel. Mrb web siten valla iyi, tebrikler , Hasan – 430

58. Merhabalar web siteniz cidden hayran edici, linkedinde paylaştım

59. Sakarya dan kimler var. Hükümet, sosyal güvenliğe zarar verecek yaşlı insanları öldürmek için COVID yanıtını kasıtlı olarak tıklattıysa? . selamun aleyküm sayfanız inanki mükemmel, sağolun , mehmet – 160

60. Bu konu : ” Hükümet, sosyal güvenliğe zarar verecek yaşlı insanları öldürmek için COVID yanıtını kasıtlı olarak tıklattıysa? ” çok güzel. selamun aleyküm siten ciddiyim çok iyi, şukuladım , ahmet – 243

61. Elazığ merkezden ben Aylin. Selam herkese bu web sitesi inanılmaz çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 13-02-2021 21:08:04

62. selam arkadaşlar web sitesi gerçekten hayran bıraktı, facebookta paylaştım

63. Ankara dan kimler var. Hükümet, sosyal güvenliğe zarar verecek yaşlı insanları öldürmek için COVID yanıtını kasıtlı olarak tıklattıysa? . Merhaba sayfanız ciddiyim ilgi uyandırıcı, teşekkürler , Emine – 488

64. Şanlıurfa dan kimler var. Hükümet, sosyal güvenliğe zarar verecek yaşlı insanları öldürmek için COVID yanıtını kasıtlı olarak tıklattıysa? . Merhabalar siteniz vallaha güzel, sağolun , Hasan – 290

65. Bu konu : ” Hükümet, sosyal güvenliğe zarar verecek yaşlı insanları öldürmek için COVID yanıtını kasıtlı olarak tıklattıysa? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız inanki hayran edici, teşekkürler , mehmet – 427

66. Sivas merkezden ben memo. Selamlar siten inanılmaz güzel, teşekkürler 05-04-2021 16:11:59

67. Bu konu : ” Hükümet, sosyal güvenliğe zarar verecek yaşlı insanları öldürmek için COVID yanıtını kasıtlı olarak tıklattıysa? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın inanki çok iyi, saolun , ziya – 50

68. Gürbüz Reply

Antalya merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar paylaşımın harbiden hayran bıraktı, teşekkürler 08-04-2021 21:48:58

69. Bu konu : ” Hükümet, sosyal güvenliğe zarar verecek yaşlı insanları öldürmek için COVID yanıtını kasıtlı olarak tıklattıysa? ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi yeminle mükemmel, facebookta paylaştım , ali – 355

70. selamun aleyküm web siten inan ki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

71. Sivas merkezden ben hatice. Selamın aleyküm paylaşım inanki mükemmel, facebookta paylaştım 25-04-2021 21:42:41

72. Kastamonu dan kimler var. Hükümet, sosyal güvenliğe zarar verecek yaşlı insanları öldürmek için COVID yanıtını kasıtlı olarak tıklattıysa? . Slm paylaşımın inanılmaz güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 413

73. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Hükümet, sosyal güvenliğe zarar verecek yaşlı insanları öldürmek için COVID yanıtını kasıtlı olarak tıklattıysa? ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi gerçekten mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 276

74. Selam herkese siten vallaha dikkatimi çekti, tebrikler

75. Slm bu web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

76. Şırnak dan kimler var. Hükümet, sosyal güvenliğe zarar verecek yaşlı insanları öldürmek için COVID yanıtını kasıtlı olarak tıklattıysa? . Selamın aleyküm siteniz harbiden hayran bıraktı, facebookta paylaştım , Emine – 346

77. Merhabalar paylaşım vallaha billaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

78. elif yılmaz Reply

Yozgat merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese web siten gerçekten dikkat çekici, sağolun 05-06-2021 23:23:49

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link