Bu Dolandırıcılık beni Akıllı olduğunu düşündüğüm insanların aptal olduğuna ikna etti. İnsanlar o kadar kolay manipüle ediliyor ki bu delilik. Nüfusun çoğunluğu için eleştirel düşünceyi başarıyla öldürdüler. Ve hala eleştirel düşünme becerileriniz varsa, bir Komplo Teorisyeni, Sansürlendi veya sadece Yasaklandı olarak etiketlediniz. Bazen hepsi 3.

Örneğin insanlar, Trump’ın Aşı aşılarından birini aldığını iddia etti. Tamam. Trump, vurulduğunu gösteren bir videoyu neden yayınlamadı? 4 yıllık Trump’tan sonra herkes o adamın bir Medya fahişesi olduğunu biliyor. İlgiyi seviyor. Zaten Çin Virüsü varken Trump neden Aşı yaptırsın? Trump neden bir Aşı yaptırıp bundan büyük bir üretim yapmasın? Mantıklı değil.

Ve başka bir şey, neden insanların Aşılarını Televizyonda aniden izlemeyi umursuyoruz? Ünlüler, Politikacılar ve tüm eski Başkanlar. Tek başına bu gerçek, Örümcek Sense ve Bull Bok Duygularımın çizelgelerden çıldırmasına neden oluyor. Özellikle her iki Siyasi Partiden eski Başkanların bir araya geldiği tek zaman, bir Cenazenin gerçekleştiği zamandır.

Sonra Aşının kendisi. Birini geliştirmek 5 ila 10 yıl sürer. Kısa vadeli yan etkileri biliyoruz ve bunlar ÖLÜMCÜL. UZUN VADELİ YAN ETKİLERİNİ BİLMİYORUZ ve beni korkutan da bu.

Aşı Pasaportları, toplumun saçma Maske kuralına uymasının bir sonucudur. Birden fazla yönetimde bulunan aynı Derin Devlet Operatörü tarafından manipüle edilmemize izin verdik. Fauci. Bir Puppet Master gibi perde arkasındaki ipleri çekiyor. Birincisi, Maskelerin iyi hissettiren bir ölçü olduğunu söyledi. Sonra herkesin giymesi gerektiğini söyledi. Sonra herkesin iki maske takması gerektiğini söyledi. NWO için bu şil, duruşunu o kadar çok değiştirdi ki, dikkatinizi verseniz bile ayak uydurmak zor.

Sonra Aşı Pasaportları. Aşı ilan edildiği gibi işe yarıyorsa, neden TOPLUMU BİRİNİ ALMAK İÇİN ZORLUYORSUNUZ? Bir Konsere, Okula veya Spor etkinliğine gitmek için neden vücuduma yabancı bir madde almam gerekiyor? “Bilime Güveniyorsanız”, artık Büyük Kötü Çin Virüsünden korkmamalısınız. AŞILMA DURUMUM NE OLURSA OLSUN.

Zorunlu aşılar ya da başka türlü alıp satamadığınız, kelimenin tam anlamıyla Canavarın İşareti’dir. Elitlerin kullandığı örnek İsrail’in Yeşil Geçiş Sistemidir. Kopyalamaya çalıştıkları sistemin bu İncil kehanetlerinin doğum yeri olması tesadüf değildir. Yahudilerin bir kez daha köleleştirilmesi, İsrail Ana Devleti’nde bile yalnızca birkaç Nesil aldı. Nazilerin kullandığı Davut Yıldızı yerine, Akıllı Telefonunuz aracılığıyla Spor Salonlarına, Tiyatrolara, Spor Etkinliklerine ve Konserlere erişim sağlamak için erişim anahtarını çıkardıklarında Sağ Elde Canavarın İşareti 666 var.

O ve bu Scamdemic başladığında COVID-19’u Çin Virüsü, Wuhan Gribi, ÇKP Virüsü olarak aramanıza izin verilmedi, yoksa hemen yasaklandınız. Şimdi çoklu mutasyonları “Güney Afrika Varyantı, İngiliz Virüsü” vb. Olarak etiketlemekte sorun yok, Ve kimse gözüne çarpmıyor. Gerçekten de eleştirel düşünme becerilerini yok ettiler.

Elimizde Bigfoot olduğuna dair daha fazla kanıt var, bu Aşılar için yaptığımızdan o kadar etkili ki toplumu ilacını almaya zorlamanız gerekiyor. Ardından StopAsianHate hashtag’i. Çin Komünist Partisinin Trump’ı görevden almak için dünyaya saldırdığını saptırmak, kelimenin tam anlamıyla Çin propagandasıdır. Bu Küresel Plandeminin bir Amerikan Başkanlık Seçim Yılı sırasında başlaması bir tesadüf değil. Çin Sağlık Yetkilileri, Çin Virüsünün İnsandan İnsana Bulaşma yeteneğine sahip olmadığını iddia etti. Bu bir yalan. Laboratuvarlarda Biyolojik Silah için virüs yaratılmasına gerek yoktur. Tek gereken iyi bir yalan ve senin için uyduracak bir organizasyon. Ve Küresel Plandemik Walla, nefret edilen düşmanınızı ofisten çıkarmak ve kukla Başkan Joe Biden’ı kurmak için Amerika’yı vuruyor.

Author

39 Comments

1. Merhaba herkese paylaşım inan ki hayran edici, sağolun

2. Manisa merkezden ben Hasan. Selam herkese web sitesi vallaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım 15-04-2021 11:55:22

3. Merhaba paylaşımınız gerçekten iyi, sosyal medyada paylaştım

4. Konya dan kimler var. Hükümet Topluluğa bir Köprüden paraşüt olmadan atlamasını söylerse, toplumun çoğunluğunun bunu yapacağına inanıyorum. Çünkü “Güvenliğiniz” için. . Selam herkese siteniz inanılmaz çok iyi, linkedinde paylaştım , memo – 252

5. Gürbüz Reply

Bingöl merkezden ben Gürbüz. Slm paylaşımınız harbiden dikkatimi çekti, tebrikler 15-04-2021 12:04:33

6. Merhaba web siten gerçekten çok güzel, facebookta paylaştım

7. Mrb sayfan inanki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

8. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar sayfan gerçekten çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

9. Çankırı merkezden ben . Merhaba siten inanki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 15-04-2021 12:22:57

10. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Hükümet Topluluğa bir Köprüden paraşüt olmadan atlamasını söylerse, toplumun çoğunluğunun bunu yapacağına inanıyorum. Çünkü “Güvenliğiniz” için. ” çok güzel. Selam paylaşım süper ötesi hayran edici, şukuladım , Gürbüz – 401

11. Bu konu : ” Hükümet Topluluğa bir Köprüden paraşüt olmadan atlamasını söylerse, toplumun çoğunluğunun bunu yapacağına inanıyorum. Çünkü “Güvenliğiniz” için. ” çok güzel. Slm sayfanız yeminle hayran edici, twitter da paylaştım , banu – 74

12. Karabük dan kimler var. Hükümet Topluluğa bir Köprüden paraşüt olmadan atlamasını söylerse, toplumun çoğunluğunun bunu yapacağına inanıyorum. Çünkü “Güvenliğiniz” için. . merhaba arkadaşlar paylaşım valla çok güzel, sosyal medyada paylaştım , ali – 133

13. Mrb paylaşımınız vallaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

14. Selamın aleyküm bu web sitesi yeminle iyi, teşekkürler

15. Rize dan kimler var. Hükümet Topluluğa bir Köprüden paraşüt olmadan atlamasını söylerse, toplumun çoğunluğunun bunu yapacağına inanıyorum. Çünkü “Güvenliğiniz” için. . Merhabalar web siten inanki iyi, teraziye tıkladım , doruk – 254

16. Trabzon dan kimler var. Hükümet Topluluğa bir Köprüden paraşüt olmadan atlamasını söylerse, toplumun çoğunluğunun bunu yapacağına inanıyorum. Çünkü “Güvenliğiniz” için. . Selam sayfanız vallaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 308

17. Bu konu : ” Hükümet Topluluğa bir Köprüden paraşüt olmadan atlamasını söylerse, toplumun çoğunluğunun bunu yapacağına inanıyorum. Çünkü “Güvenliğiniz” için. ” çok güzel. Selam herkese sayfan inanılmaz çok güzel, teraziye tıkladım , – 189

18. İstanbul dan kimler var. Hükümet Topluluğa bir Köprüden paraşüt olmadan atlamasını söylerse, toplumun çoğunluğunun bunu yapacağına inanıyorum. Çünkü “Güvenliğiniz” için. . Selam sayfan vallaha billaha dikkat çekici, tebrikler , Aylin – 404

19. Bu konu : ” Hükümet Topluluğa bir Köprüden paraşüt olmadan atlamasını söylerse, toplumun çoğunluğunun bunu yapacağına inanıyorum. Çünkü “Güvenliğiniz” için. ” çok güzel. selamun aleyküm web siten cidden çok güzel, face de paylaştım , ziya – 281

20. selamun aleyküm siten harbiden hayran edici, facebookta paylaştım

21. Bu konu : ” Hükümet Topluluğa bir Köprüden paraşüt olmadan atlamasını söylerse, toplumun çoğunluğunun bunu yapacağına inanıyorum. Çünkü “Güvenliğiniz” için. ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz cidden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 274

22. selam arkadaşlar web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, sağolun

23. Bu konu : ” Hükümet Topluluğa bir Köprüden paraşüt olmadan atlamasını söylerse, toplumun çoğunluğunun bunu yapacağına inanıyorum. Çünkü “Güvenliğiniz” için. ” çok güzel. Selam web siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , doruk – 186

24. Hatay merkezden ben Emine. Slm siten cidden hayran edici, teraziye tıkladım 15-05-2021 18:50:33

25. Bitlis merkezden ben ziya. Slm siteniz ciddiyim hoşuma gitti, sağolun 24-05-2021 01:21:50

26. Slm web sitesi inanki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

27. Selam bu web sitesi gerçekten hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

28. Yalova dan kimler var. Hükümet Topluluğa bir Köprüden paraşüt olmadan atlamasını söylerse, toplumun çoğunluğunun bunu yapacağına inanıyorum. Çünkü “Güvenliğiniz” için. . Selamın aleyküm sayfanız inanılmaz hayran edici, sağolun , ahmet – 309

29. Tekirdağ dan kimler var. Hükümet Topluluğa bir Köprüden paraşüt olmadan atlamasını söylerse, toplumun çoğunluğunun bunu yapacağına inanıyorum. Çünkü “Güvenliğiniz” için. . selamun aleyküm sayfanız süper ötesi mükemmel, facebookta paylaştım , Emine – 356

30. Kilis dan kimler var. Hükümet Topluluğa bir Köprüden paraşüt olmadan atlamasını söylerse, toplumun çoğunluğunun bunu yapacağına inanıyorum. Çünkü “Güvenliğiniz” için. . Selam herkese sayfanız harbiden güzel, saolun , doruk – 209

31. Ankara merkezden ben Emine. Slm web siten vallaha billaha hayran bıraktı, teşekkürler 04-06-2021 20:10:49

32. elif yılmaz Reply

Amasya dan kimler var. Hükümet Topluluğa bir Köprüden paraşüt olmadan atlamasını söylerse, toplumun çoğunluğunun bunu yapacağına inanıyorum. Çünkü “Güvenliğiniz” için. . merhaba arkadaşlar paylaşımın cidden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 39

33. Siirt dan kimler var. Hükümet Topluluğa bir Köprüden paraşüt olmadan atlamasını söylerse, toplumun çoğunluğunun bunu yapacağına inanıyorum. Çünkü “Güvenliğiniz” için. . selam arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, teşekkürler , Aylin – 223

34. Bu konu : ” Hükümet Topluluğa bir Köprüden paraşüt olmadan atlamasını söylerse, toplumun çoğunluğunun bunu yapacağına inanıyorum. Çünkü “Güvenliğiniz” için. ” çok güzel. Merhabalar web siteniz yeminle dikkat çekici, teraziye tıkladım , memo – 352

35. Merhaba bu web sitesi yeminle çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

36. Bu konu : ” Hükümet Topluluğa bir Köprüden paraşüt olmadan atlamasını söylerse, toplumun çoğunluğunun bunu yapacağına inanıyorum. Çünkü “Güvenliğiniz” için. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız inanki dikkat çekici, sağolun , ahmet – 227

37. Muş dan kimler var. Hükümet Topluluğa bir Köprüden paraşüt olmadan atlamasını söylerse, toplumun çoğunluğunun bunu yapacağına inanıyorum. Çünkü “Güvenliğiniz” için. . merhaba arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim hayran edici, teraziye tıkladım , – 260

38. Diyarbakır merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha çok iyi, face de paylaştım 31-07-2021 09:09:27

39. Çorum merkezden ben doruk. Selam paylaşım gerçekten hoşuma gitti, teşekkürler 01-08-2021 13:56:43

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link