Kategoriler
Genel

Hükümet toplumu yok etmedi.

Hiçbir toplum bunu kendileri yapmadı.

Hiç kimse Microsoft ürünlerini satın almaya ve milyarderleri zengin yapmaya zorlanmadı.

Hiç kimse Hollywood filmlerini izlemeye ve propaganda makinesini beslemeye devam eden oyunculara ve yapımcılara fon sağlamak zorunda kalmadı.

Kimse haberlerde anlatılan her şeye inanmaya zorlanmadı.

11 Eylül’den sonra kimse Müslümanlardan nefret etmek zorunda kalmadı ve hip hop’un yükselişinden sonra siyah insanlar suçlularını markalamak zorunda kalmadılar.

Hiç kimse aynı aile ilişkisini kabul etmek zorunda kalmadı ve geleneksel aile birimi kaybolduğunda ayakta durmaya zorlanmadı.

Hiç kimse cinsiyet değiştirmek isteyen erkek ve kadınların normal olduğunu iddia etmek zorunda kalmadı.

Hiç kimse komşularından nefret etmeye ve gizlice sahip olduklarını kıskanmaya zorlanmadı.

Kimse uyuşturucu almaya zorlanmadı ve ikisi de büyümeye ve satmaya zorlanmadı.

Kimse bize uyuşturucu almamızı ve birbirimizi öldürmemizi söyleyen (ve hala yapan) müzik sanatçılarını dinlemek zorunda kalmadı.

Hiç kimse tımar çeteleri ve taciz çocukları yaratmaya zorlanmadı. Hükümetin bunu gerçekleştirip gerçekleştirmediğini görüyorsunuz, o zaman bu bizim dostlarımız ve iş arkadaşlarımız olurdu ve tanrı kendi aile üyelerimizi yasakladı.

Hiç kimse dinden vazgeçmek zorunda kalmadı ve yavaş yavaş tanrıya olan inancını kaybetmedi.

Kimse bizi hükümete güvenmeye ve temelleri ya da tarım ve kendini sürdürmeyi unutmaya zorlamadı.

Hasar yapılır. Toplum zaten kirlendi, eğer şimdi bir devrim olsaydı, sonuç yaygın anarşi olurdu, insanlar kendi aralarında savaşacaklardı. Benim açımdan kanıtlamak için, burada birçoğu hala beslendikleri beyin yıkamaya inanıyorlar, aynı cinsiyet ilişkilerinin normal olduğuna inanıyorlar, ‘muh ünlülerine’ inanıyorlar. Bir nihilistik varoluşu kabul ediyorlar, aslında bence insanların bu sübvansiyona gelmesinin ana nedeni bu, çünkü distopik bir gerçeklikte yaşama fikrinden hoşlanıyorlar. İlk başta da yaptım.

Kötülük hem hükümette hem de toplumda, birbirlerine izin veriyorlar. Sorun insanlar, dönem. Bize hak ettiğimiz huzur ve adaleti sadece tanrı verebilir. Görünüşe göre yakında işler başlayacak. Sabırlı olun ve iyinin hala insanlarda olduğuna ve henüz ölmediğine inanın.

“Hükümet toplumu yok etmedi.” için 21 yanıt

Samsun merkezden ben mehmet. Merhabalar web siten inanılmaz mükemmel, linkedinde paylaştım 07-04-2020 17:22:14

Edirne merkezden ben ahmet. Merhabalar paylaşım inan ki dikkat çekici, twitter da paylaştım 22-04-2020 20:34:00

Mersin merkezden ben gaye. Merhaba herkese web siten valla çok hoşuma gitti, sağolun 01-05-2020 13:26:40

Edirne merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanki hayran bıraktı, facebookta paylaştım 02-05-2020 06:03:04

Ağrı merkezden ben ahmet. Merhabalar paylaşımın inanki çok güzel, şukuladım 12-05-2020 00:15:02

Gümüşhane merkezden ben gaye. Selamın aleyküm paylaşım vallaha dikkatimi çekti, teşekkürler 14-05-2020 08:52:36

Mardin merkezden ben ziya. Merhaba siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, teşekkürler 19-05-2020 03:06:57

Gaziantep merkezden ben ali. selamun aleyküm siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 20-05-2020 10:26:08

Van merkezden ben Emine. Selamın aleyküm web siten cidden dikkat çekici, linkedinde paylaştım 07-06-2020 03:28:39

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir