O noktaya kadar bile Pentagon geliştirdi covid-algılayıcı-mikroçip deri altına yerleştirilecek …

Açıkçası bu, dünyayı tamamen ele geçirmek için Covid kullanan küçük bir grup insan değil mi?

Ama hey sana ufak bir sorum var tuhaf, kontrol manyağı, bootlickers. Var herhangi bir şey kuruluş bu sizi ayağa kaldırır ve yeter artık yeter demenizi sağlar mı? Bu yozlaşmış ruhunuzda hiç saygınlığınız var mı?

Hiç mi?

Author

22 Comments

1. Samsun merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 13-04-2021 10:14:40

2. Selam herkese paylaşım süper ötesi çok hoşuma gitti, saolun

3. Bu konu : ” Hükümet ve kurumsal medya neden Covid’e havadan Ebola gibi davranıyor? ” çok güzel. Selamlar siten yeminle çok iyi, sosyal medyada paylaştım , doruk – 347

4. Bu konu : ” Hükümet ve kurumsal medya neden Covid’e havadan Ebola gibi davranıyor? ” çok güzel. Merhabalar siteniz valla dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , doruk – 158

5. Slm paylaşımınız inanki dikkat çekici, facebookta paylaştım

6. Karabük merkezden ben hatice. Merhaba herkese paylaşım valla dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 05-05-2021 20:53:36

7. Tunceli merkezden ben Aylin. Selamlar sayfanız süper ötesi hayran edici, linkedinde paylaştım 06-05-2021 22:29:43

8. Mardin merkezden ben . Selamın aleyküm bu web sitesi süper ötesi güzel, face de paylaştım 20-05-2021 12:38:39

9. Merhaba web siten inan ki güzel, face de paylaştım

10. Mrb bu web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

11. Niğde merkezden ben emin. selamun aleyküm sayfanız gerçekten dikkatimi çekti, face de paylaştım 26-05-2021 09:48:52

12. Tokat dan kimler var. Hükümet ve kurumsal medya neden Covid’e havadan Ebola gibi davranıyor? . Selam herkese web siten cidden çok iyi, sosyal medyada paylaştım , hatice – 425

13. Muğla dan kimler var. Hükümet ve kurumsal medya neden Covid’e havadan Ebola gibi davranıyor? . Selam herkese paylaşımınız inan ki hayran edici, linkedinde paylaştım , – 312

14. Denizli merkezden ben gaye. selamun aleyküm siten valla dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 22-06-2021 08:32:30

15. Kayseri dan kimler var. Hükümet ve kurumsal medya neden Covid’e havadan Ebola gibi davranıyor? . selam arkadaşlar paylaşımınız valla mükemmel, teraziye tıkladım , hatice – 368

16. Bu konu : ” Hükümet ve kurumsal medya neden Covid’e havadan Ebola gibi davranıyor? ” çok güzel. Merhaba sayfan harbiden hayran edici, teraziye tıkladım , ahmet – 353

17. Bu konu : ” Hükümet ve kurumsal medya neden Covid’e havadan Ebola gibi davranıyor? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın inanılmaz mükemmel, teşekkürler , ali – 472

18. Selamlar bu web sitesi vallaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

19. Zonguldak dan kimler var. Hükümet ve kurumsal medya neden Covid’e havadan Ebola gibi davranıyor? . Mrb web siten süper ötesi iyi, linkedinde paylaştım , memo – 68

20. Bu konu : ” Hükümet ve kurumsal medya neden Covid’e havadan Ebola gibi davranıyor? ” çok güzel. Selamın aleyküm siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, tebrikler , gaye – 4

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link