Hükümet yayılmayı durdurmak istemiyor

Olsaydı, insanları% 100 virüs kapmanıza ve yayılmanıza engel olacak maskeler / örtüler takmaya zorlarlardı.

İnsanları içeride kalmaya da zorlarlar ama değiller. Ya virüsün yayılmasını istiyorlar ya da insanların dışarı çıkıp ekonomiye katılmasını istiyorlar.

Şu anda kullanılan maskeler, insanları tam olarak bunu yapmaya teşvik eden yanlış bir rahatlık yaratıyor.

This Post Has 25 Comments

1. Hasan

Bu konu : ” Hükümet yayılmayı durdurmak istemiyor ” çok güzel. Merhabalar siteniz cidden güzel, saolun , Hasan – 428

2. doruk

Zonguldak merkezden ben doruk. Selamın aleyküm siteniz inan ki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 01-02-2021 13:04:09

3. ali

Sivas dan kimler var. Hükümet yayılmayı durdurmak istemiyor . Selam siten harbiden dikkat çekici, twitter da paylaştım , ali – 436

4. hatice

İzmir dan kimler var. Hükümet yayılmayı durdurmak istemiyor . Merhaba herkese web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, tebrikler , hatice – 141

5. ali

Karaman dan kimler var. Hükümet yayılmayı durdurmak istemiyor . Mrb sayfa süper ötesi çok iyi, teraziye tıkladım , ali – 52

6. mehmet

selamun aleyküm paylaşımın gerçekten güzel, tebrikler

7. ali

Merhaba paylaşımın inan ki çok hoşuma gitti, teşekkürler

8. emin

Gaziantep dan kimler var. Hükümet yayılmayı durdurmak istemiyor . selam arkadaşlar paylaşımın cidden mükemmel, sağolun , emin – 164

9. elif yılmaz

Bitlis dan kimler var. Hükümet yayılmayı durdurmak istemiyor . selam arkadaşlar web siten harbiden hayran edici, teşekkürler , elif yılmaz – 471

10. gaye

Slm siten süper ötesi mükemmel, facebookta paylaştım

11. mehmet

İzmir merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm web siteniz inanılmaz hoşuma gitti, twitter da paylaştım 02-02-2021 22:15:12

12. hatice

Bu konu : ” Hükümet yayılmayı durdurmak istemiyor ” çok güzel. Selam siten inanki iyi, sosyal medyada paylaştım , hatice – 4

13. hatice

Selamın aleyküm sayfa vallaha iyi, twitter da paylaştım

14. ali

Erzincan dan kimler var. Hükümet yayılmayı durdurmak istemiyor . merhaba arkadaşlar sayfan vallaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ali – 43

15. mehmet

Kırşehir merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar paylaşımın ciddiyim dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 11-02-2021 15:39:45

16. ali

Merhaba web siteniz inan ki dikkat çekici, face de paylaştım

17. ali

Slm siten yeminle hoşuma gitti, face de paylaştım

18. Hasan

Merhaba herkese web sitesi cidden hayran bıraktı, facebookta paylaştım

19. ahmet

selamun aleyküm sayfa inanılmaz güzel, teşekkürler

20. mehmet

Selamın aleyküm paylaşım yeminle hayran edici, teşekkürler

21. ali

Selamın aleyküm web siten vallaha hayran bıraktı, saolun

22. ali

Afyon merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar paylaşımın yeminle çok iyi, sosyal medyada paylaştım 14-03-2021 01:55:55

23. Hasan

Diyarbakır merkezden ben Hasan. selamun aleyküm sayfanız yeminle güzel, saolun 16-03-2021 15:52:41

24. Emine

Bu konu : ” Hükümet yayılmayı durdurmak istemiyor ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz inanki dikkat çekici, tebrikler , Emine – 309

25. Anonim

Selamın aleyküm web siteniz harbiden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

Bir cevap yazın