Kategoriler
Genel

Hükümet Yeni Normalde Kazananları ve Kaybedenleri Seçti! Hangi Listedesiniz?

• Walmart

• Costco

• Sam’in kulübü

• Hedef

• Herhangi Bir Kutu Mağazası

• Herhangi bir büyük işletme

• Hıristiyan kiliseleri dışında herhangi bir dini ibadet yeri

• Hükümetin iş yaptığı her yer

• “COVID-19 iddiası” iddiasında bulunan herhangi bir sağlık kuruluşu.

• Bir Demokrat’ın gittiği her yerde başkalarının gitmesine izin verilmez (örneğin kapalı barlar, aile toplantıları, ön çim biçme, vb.). Demokrat ayrıldığında COVID-19 virüsü geri döner.

• Herhangi bir profesyonel spor antrenmanı tesisi (örneğin, profesyonel futbol ve NBA antrenman tesisleri).

• Otomobil Bayileri

• Neredeyse, küçük işletmeler sadece virüssüz ve açık bir kutu mağazasından bloklar olsa ve aynı ürünlerin çoğunu satsalar bile, herhangi bir küçük işletme enfekte bir bölgeye kabul edilir. Virüs bu küçük işletmelerin içinde ve giren herkese saldırmayı bekliyor, sadece Shelley Luther’e sor.

• Plaj, yüzücülere ve sörfçülere bulaşmayı bekleyen COVID-19 istilalarıyla dolu. Kaliforniya’da virüs bazı plajlarda geçici olarak askıya alındı. Bununla birlikte, bir kişi oturur oturmaz, bir intikamla plaja geri döner (örneğin, polis tarafından herkesi karşı karşıya olduğu polis memurunu tehlikeye attığı söylenirken yorgun olduğu için kum üzerine oturmaya cesaret eden 93 yaşındaki adam) at sırtında, sahilde kaka yapan bir aygır sürüyordu, ama bu bir sağlık tehlikesi değil.

• Virüs, kapıdan geçen ilk insanlara bulaşmak için komplo kurduğu için herhangi bir spor salonu CV-19 virüs suşlarıyla doldurulur. Ancak, Arizona’da, kuruluşun kapının üzerinde bir “SPA” işareti varsa, virüs sihirli bir şekilde kaybolur[DH1] herhangi bir profesyonel spor eğitim tesisinde olduğu gibi!

• Yardımlı bakım tesislerinin, virüsün yayılmasını önlemek için dışarıdan gelen kişilerin girmesini engelleyebileceği anlaşılabilir. Ancak, bu insanlar neden birçok eyalette bu tesislere kilitlenmiş ve aile üyelerini görmek için ayrılırlarsa virüs geri dönecek ve yardımlı bakım kurumundan atılacakları söyleniyor? Açıkçası, bu sapkın virüs sadece yalan söylüyor yaşlı insanlara saldırmak için bekleyin hapsetmek.

• Kalabalık bir bayilikte araba satın alabilirim, ama saç kesimi alamıyorum.

• Arizona ve New York’ta bir camide veya bir sinagogda dini bir hizmete katılabilirdim, ancak virüs beni Hıristiyan kilisesinde bekliyor.

• Vali Whitmer beni ön bahçemi biçmekten alıkoyacak Michigan’da, Walmart’a gidip bir biçici alabilirim.

• Çocuklarımız, kalabalık kutu mağazalarında yan yana duran, maske takmayan kalabalık, insanlarda saklanıp oynayabilir, ancak aynı çocuklar kiliseye veya okula gidemezler ve genellikle parkta oynamaları engellenir. Kolorado, Brighton’daki bir Walmart’a 3,2 km uzaklıktaki bir baba, başka hiç kimse olmadan parkta T-top oynadıkları için altı yaşındaki kızın önünde kelepçelendi. Parktaki babaları ve kızları avlamayı beklediği için bu zor bir virüstür.

• Popüler bir talk-show sunucusu annesinin New York’taki cenaze törenine katılamadı, ancak hem federal hem de eyaletteki çeşitli sağlık ajansları, bir varant olmadan evinize gelmelerini ve bilinmeyen bir yere, COVID-19 enfekte olduğundan şüphelenilen kişilerin kendilerini götürmelerini sağlıyor. .

• Ülkemizin birçok yerinde golf oynayabilir ve hatta bir yabancıyla golf arabasını paylaşabilirim, ancak halka açık bir parkta tenis oynayamam. Bunun tarihteki en büyük salgın olduğuna şaşmamalı (İspanyol gribi unutun, Fauci bunun doğru olduğunu söyledi), çünkü virüs o kadar zor ki, katılımcılara hangi eğlence aktivitesine saldıracağını tahmin edemez.

• Sözlerimiz bile virüs tarafından saldırıya uğruyor. Bruce Lee ve Kung-Fu hakkında konuşabilirsiniz, ama “Kung Flu” kelimesini kullanmaya cesaret edemezsiniz. Politik doğru polis sizi gösterecek ve sansürleyecektir.

• Hükümet yetkilileri, mutsuz vatandaşları tehlikeli bir birey olmakla suçlayabilir ve anayasal haklarınızı kullanmaya cesaret ederse sizi hapse tehdit edebilir. Yargıtay’da sivil itaatsizliği savunmayı suç haline getirebilecek bir dava bile var. San Antonio Kent Konseyi, “Çin Grip” ve Kung-FLU ”terimlerini kullanmanın nefret suçu ilan etti.

• İhmal nedeniyle bu yıl 18.000 kanser hastasının öleceği tahmin edilmektedir. TB hastaları benzer oranlarla karşı karşıyadır. Bununla birlikte, herkesi test etmek ve zorunlu olarak aşılamak küreselcilerin arzusudur. Kelimenin tam anlamıyla, kim yaşıyor ve kim ölüyor tamamen Derin Devletin ve onların siyasi kölelerinin takdirindedir.

• Daha sonra silah müsaderesine kişisel gıda müsaderesi gelir. Ve insanların müsaderesi ile sona erecek.

• “Hükümet Yeni Normalde Kazananları ve Kaybedenleri Seçti! Hangi Listedesiniz?” için 31 yanıt

Manisa merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 26-05-2020 18:45:00

Kütahya merkezden ben mehmet. Selam paylaşımın valla hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 07-06-2020 05:43:32

Kırıkkale merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm paylaşımınız yeminle iyi, şukuladım 18-06-2020 18:43:47

Yalova merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanki mükemmel, teşekkürler 31-07-2020 20:35:07

Adana merkezden ben elif yılmaz. Slm paylaşımınız inan ki çok güzel, saolun 06-08-2020 20:58:57

Artvin merkezden ben gaye. Selam herkese siteniz inanki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 24-08-2020 22:24:39

Sivas merkezden ben ahmet. selamun aleyküm siteniz inanılmaz hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 16-09-2020 05:16:02

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir