• Walmart

• Costco

• Sam’in kulübü

• Hedef

• Herhangi Bir Kutu Mağazası

• Herhangi bir büyük işletme

• Hıristiyan kiliseleri dışında herhangi bir dini ibadet yeri

• Hükümetin iş yaptığı her yer

• “COVID-19 iddiası” iddiasında bulunan herhangi bir sağlık kuruluşu.

• Bir Demokrat’ın gittiği her yerde başkalarının gitmesine izin verilmez (örneğin kapalı barlar, aile toplantıları, ön çim biçme, vb.). Demokrat ayrıldığında COVID-19 virüsü geri döner.

• Herhangi bir profesyonel spor antrenmanı tesisi (örneğin, profesyonel futbol ve NBA antrenman tesisleri).

• Otomobil Bayileri

• Neredeyse, küçük işletmeler sadece virüssüz ve açık bir kutu mağazasından bloklar olsa ve aynı ürünlerin çoğunu satsalar bile, herhangi bir küçük işletme enfekte bir bölgeye kabul edilir. Virüs bu küçük işletmelerin içinde ve giren herkese saldırmayı bekliyor, sadece Shelley Luther’e sor.

• Plaj, yüzücülere ve sörfçülere bulaşmayı bekleyen COVID-19 istilalarıyla dolu. Kaliforniya’da virüs bazı plajlarda geçici olarak askıya alındı. Bununla birlikte, bir kişi oturur oturmaz, bir intikamla plaja geri döner (örneğin, polis tarafından herkesi karşı karşıya olduğu polis memurunu tehlikeye attığı söylenirken yorgun olduğu için kum üzerine oturmaya cesaret eden 93 yaşındaki adam) at sırtında, sahilde kaka yapan bir aygır sürüyordu, ama bu bir sağlık tehlikesi değil.

• Virüs, kapıdan geçen ilk insanlara bulaşmak için komplo kurduğu için herhangi bir spor salonu CV-19 virüs suşlarıyla doldurulur. Ancak, Arizona’da, kuruluşun kapının üzerinde bir “SPA” işareti varsa, virüs sihirli bir şekilde kaybolur[DH1] herhangi bir profesyonel spor eğitim tesisinde olduğu gibi!

• Yardımlı bakım tesislerinin, virüsün yayılmasını önlemek için dışarıdan gelen kişilerin girmesini engelleyebileceği anlaşılabilir. Ancak, bu insanlar neden birçok eyalette bu tesislere kilitlenmiş ve aile üyelerini görmek için ayrılırlarsa virüs geri dönecek ve yardımlı bakım kurumundan atılacakları söyleniyor? Açıkçası, bu sapkın virüs sadece yalan söylüyor yaşlı insanlara saldırmak için bekleyin hapsetmek.

• Kalabalık bir bayilikte araba satın alabilirim, ama saç kesimi alamıyorum.

• Arizona ve New York’ta bir camide veya bir sinagogda dini bir hizmete katılabilirdim, ancak virüs beni Hıristiyan kilisesinde bekliyor.

• Vali Whitmer beni ön bahçemi biçmekten alıkoyacak Michigan’da, Walmart’a gidip bir biçici alabilirim.

• Çocuklarımız, kalabalık kutu mağazalarında yan yana duran, maske takmayan kalabalık, insanlarda saklanıp oynayabilir, ancak aynı çocuklar kiliseye veya okula gidemezler ve genellikle parkta oynamaları engellenir. Kolorado, Brighton’daki bir Walmart’a 3,2 km uzaklıktaki bir baba, başka hiç kimse olmadan parkta T-top oynadıkları için altı yaşındaki kızın önünde kelepçelendi. Parktaki babaları ve kızları avlamayı beklediği için bu zor bir virüstür.

• Popüler bir talk-show sunucusu annesinin New York’taki cenaze törenine katılamadı, ancak hem federal hem de eyaletteki çeşitli sağlık ajansları, bir varant olmadan evinize gelmelerini ve bilinmeyen bir yere, COVID-19 enfekte olduğundan şüphelenilen kişilerin kendilerini götürmelerini sağlıyor. .

• Ülkemizin birçok yerinde golf oynayabilir ve hatta bir yabancıyla golf arabasını paylaşabilirim, ancak halka açık bir parkta tenis oynayamam. Bunun tarihteki en büyük salgın olduğuna şaşmamalı (İspanyol gribi unutun, Fauci bunun doğru olduğunu söyledi), çünkü virüs o kadar zor ki, katılımcılara hangi eğlence aktivitesine saldıracağını tahmin edemez.

• Sözlerimiz bile virüs tarafından saldırıya uğruyor. Bruce Lee ve Kung-Fu hakkında konuşabilirsiniz, ama “Kung Flu” kelimesini kullanmaya cesaret edemezsiniz. Politik doğru polis sizi gösterecek ve sansürleyecektir.

• Hükümet yetkilileri, mutsuz vatandaşları tehlikeli bir birey olmakla suçlayabilir ve anayasal haklarınızı kullanmaya cesaret ederse sizi hapse tehdit edebilir. Yargıtay’da sivil itaatsizliği savunmayı suç haline getirebilecek bir dava bile var. San Antonio Kent Konseyi, “Çin Grip” ve Kung-FLU ”terimlerini kullanmanın nefret suçu ilan etti.

• İhmal nedeniyle bu yıl 18.000 kanser hastasının öleceği tahmin edilmektedir. TB hastaları benzer oranlarla karşı karşıyadır. Bununla birlikte, herkesi test etmek ve zorunlu olarak aşılamak küreselcilerin arzusudur. Kelimenin tam anlamıyla, kim yaşıyor ve kim ölüyor tamamen Derin Devletin ve onların siyasi kölelerinin takdirindedir.

• Daha sonra silah müsaderesine kişisel gıda müsaderesi gelir. Ve insanların müsaderesi ile sona erecek.

• Author

97 Comments

1. elif yılmaz Reply

Manisa merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 26-05-2020 18:45:00

2. Selamın aleyküm web siten süper ötesi iyi, linkedinde paylaştım

3. Kütahya merkezden ben mehmet. Selam paylaşımın valla hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 07-06-2020 05:43:32

4. merhaba arkadaşlar paylaşım harbiden mükemmel, facebookta paylaştım

5. Kırıkkale merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm paylaşımınız yeminle iyi, şukuladım 18-06-2020 18:43:47

6. merhaba arkadaşlar paylaşım cidden ilgi uyandırıcı, tebrikler

7. merhaba arkadaşlar siten vallaha çok hoşuma gitti, saolun

8. selamun aleyküm sayfa vallaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

9. Eskişehir merkezden ben mehmet. Merhaba sayfa vallaha billaha iyi, sağolun 03-07-2020 16:33:16

10. merhaba arkadaşlar web siteniz cidden hayran bıraktı, saolun

11. elif yılmaz Reply

Ankara merkezden ben elif yılmaz. Mrb sayfa yeminle çok güzel, tebrikler 11-07-2020 06:11:16

12. Selam sayfanız harbiden iyi, sosyal medyada paylaştım

13. elif yılmaz Reply

Selamlar web siten ciddiyim dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

14. Selam web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, teşekkürler

15. Siirt merkezden ben Aylin. Mrb sayfa yeminle dikkat çekici, linkedinde paylaştım 19-07-2020 16:55:46

16. selam arkadaşlar sayfan vallaha hayran edici, linkedinde paylaştım

17. Yalova merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanki mükemmel, teşekkürler 31-07-2020 20:35:07

18. Rize merkezden ben ahmet. Merhaba sayfanız yeminle mükemmel, saolun 02-08-2020 15:24:55

19. Merhaba bu web sitesi inan ki çok güzel, linkedinde paylaştım

20. Burdur merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm paylaşım vallaha mükemmel, sağolun 03-08-2020 17:58:22

21. elif yılmaz Reply

Adana merkezden ben elif yılmaz. Slm paylaşımınız inan ki çok güzel, saolun 06-08-2020 20:58:57

22. selam arkadaşlar siteniz süper ötesi çok güzel, sağolun

23. selamun aleyküm bu web sitesi inan ki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

24. Artvin merkezden ben gaye. Selam herkese siteniz inanki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 24-08-2020 22:24:39

25. Selam herkese bu web sitesi inanki dikkat çekici, facebookta paylaştım

26. merhaba arkadaşlar paylaşımın valla çok güzel, teraziye tıkladım

27. Sivas merkezden ben ahmet. selamun aleyküm siteniz inanılmaz hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 16-09-2020 05:16:02

28. Isparta merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm web siten inan ki dikkat çekici, sağolun 20-09-2020 21:39:27

29. Van merkezden ben mehmet. Merhabalar paylaşımın cidden hayran edici, facebookta paylaştım 20-09-2020 21:51:47

30. Merhabalar paylaşım yeminle dikkat çekici, twitter da paylaştım

31. elif yılmaz Reply

Gaziantep merkezden ben elif yılmaz. Mrb sayfan yeminle hayran bıraktı, facebookta paylaştım 01-10-2020 22:04:24

32. Bolu merkezden ben Emine. Selam paylaşımın cidden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 02-10-2020 11:29:04

33. Selam paylaşımın inanki hayran bıraktı, facebookta paylaştım

34. Denizli merkezden ben ziya. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha billaha güzel, teşekkürler 07-10-2020 22:26:15

35. Mardin merkezden ben banu. Mrb bu web sitesi inanılmaz mükemmel, tebrikler 08-10-2020 17:18:23

36. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Hükümet Yeni Normalde Kazananları ve Kaybedenleri Seçti! Hangi Listedesiniz? ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi inan ki çok güzel, şukuladım , Gürbüz – 250

37. Selamlar paylaşımınız süper ötesi çok güzel, facebookta paylaştım

38. Tekirdağ merkezden ben banu. selam arkadaşlar bu web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, sağolun 20-10-2020 04:47:05

39. Bu konu : ” Hükümet Yeni Normalde Kazananları ve Kaybedenleri Seçti! Hangi Listedesiniz? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın cidden hayran bıraktı, saolun , banu – 167

40. Bu konu : ” Hükümet Yeni Normalde Kazananları ve Kaybedenleri Seçti! Hangi Listedesiniz? ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi valla iyi, linkedinde paylaştım , Aylin – 52

41. Kırıkkale dan kimler var. Hükümet Yeni Normalde Kazananları ve Kaybedenleri Seçti! Hangi Listedesiniz? . merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz çok güzel, sosyal medyada paylaştım , doruk – 20

42. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm bu web sitesi inanılmaz dikkat çekici, tebrikler

43. elif yılmaz Reply

Aydın dan kimler var. Hükümet Yeni Normalde Kazananları ve Kaybedenleri Seçti! Hangi Listedesiniz? . Mrb web siteniz inan ki hoşuma gitti, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 319

44. Selam herkese paylaşımın harbiden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

45. Bayburt merkezden ben ziya. Merhaba sayfa gerçekten hayran bıraktı, face de paylaştım 06-11-2020 05:55:50

46. Ordu dan kimler var. Hükümet Yeni Normalde Kazananları ve Kaybedenleri Seçti! Hangi Listedesiniz? . Selam sayfa valla iyi, facebookta paylaştım , Hasan – 372

47. Kütahya merkezden ben gaye. Selamın aleyküm paylaşım inanki hoşuma gitti, facebookta paylaştım 20-11-2020 01:04:46

48. Ağrı dan kimler var. Hükümet Yeni Normalde Kazananları ve Kaybedenleri Seçti! Hangi Listedesiniz? . Merhabalar sayfa yeminle çok hoşuma gitti, face de paylaştım , memo – 308

49. Bu konu : ” Hükümet Yeni Normalde Kazananları ve Kaybedenleri Seçti! Hangi Listedesiniz? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa gerçekten güzel, teşekkürler , gaye – 273

50. Adıyaman merkezden ben doruk. Merhaba herkese web siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım 26-11-2020 15:07:46

51. Bu konu : ” Hükümet Yeni Normalde Kazananları ve Kaybedenleri Seçti! Hangi Listedesiniz? ” çok güzel. Selam web sitesi harbiden dikkat çekici, sağolun , Aylin – 490

52. Trabzon merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim güzel, saolun 08-12-2020 01:15:52

53. Selamın aleyküm sayfa gerçekten hayran bıraktı, tebrikler

54. Gürbüz Reply

Batman dan kimler var. Hükümet Yeni Normalde Kazananları ve Kaybedenleri Seçti! Hangi Listedesiniz? . Merhaba herkese sayfanız cidden çok hoşuma gitti, tebrikler , Gürbüz – 260

55. Bu konu : ” Hükümet Yeni Normalde Kazananları ve Kaybedenleri Seçti! Hangi Listedesiniz? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın yeminle hoşuma gitti, teşekkürler , banu – 297

56. Bu konu : ” Hükümet Yeni Normalde Kazananları ve Kaybedenleri Seçti! Hangi Listedesiniz? ” çok güzel. Selamlar siteniz ciddiyim hoşuma gitti, facebookta paylaştım , mehmet – 290

57. Bu konu : ” Hükümet Yeni Normalde Kazananları ve Kaybedenleri Seçti! Hangi Listedesiniz? ” çok güzel. Selamlar sayfan inanılmaz dikkatimi çekti, sağolun , ali – 241

58. Bu konu : ” Hükümet Yeni Normalde Kazananları ve Kaybedenleri Seçti! Hangi Listedesiniz? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın inanki çok güzel, saolun , ziya – 173

59. Yozgat merkezden ben Aylin. Slm siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 03-01-2021 12:07:56

60. Karabük dan kimler var. Hükümet Yeni Normalde Kazananları ve Kaybedenleri Seçti! Hangi Listedesiniz? . Selamın aleyküm bu web sitesi yeminle çok iyi, sağolun , Emine – 230

61. Iğdır merkezden ben . merhaba arkadaşlar web siten valla çok hoşuma gitti, sağolun 06-01-2021 06:07:48

62. Gürbüz Reply

Nevşehir dan kimler var. Hükümet Yeni Normalde Kazananları ve Kaybedenleri Seçti! Hangi Listedesiniz? . Selam paylaşımın inan ki çok iyi, twitter da paylaştım , Gürbüz – 68

63. Kırıkkale dan kimler var. Hükümet Yeni Normalde Kazananları ve Kaybedenleri Seçti! Hangi Listedesiniz? . Selamlar web sitesi inanılmaz dikkat çekici, linkedinde paylaştım , mehmet – 148

64. Bingöl dan kimler var. Hükümet Yeni Normalde Kazananları ve Kaybedenleri Seçti! Hangi Listedesiniz? . Merhaba herkese paylaşımınız vallaha billaha çok güzel, twitter da paylaştım , mehmet – 223

65. Kütahya dan kimler var. Hükümet Yeni Normalde Kazananları ve Kaybedenleri Seçti! Hangi Listedesiniz? . Selam herkese bu web sitesi inan ki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 294

66. Trabzon dan kimler var. Hükümet Yeni Normalde Kazananları ve Kaybedenleri Seçti! Hangi Listedesiniz? . Mrb paylaşım yeminle ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , mehmet – 234

67. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Hükümet Yeni Normalde Kazananları ve Kaybedenleri Seçti! Hangi Listedesiniz? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa inanki dikkat çekici, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 119

68. Bu konu : ” Hükümet Yeni Normalde Kazananları ve Kaybedenleri Seçti! Hangi Listedesiniz? ” çok güzel. Mrb paylaşım ciddiyim çok hoşuma gitti, teşekkürler , ahmet – 473

69. Zonguldak merkezden ben memo. Merhaba web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, face de paylaştım 10-03-2021 05:20:19

70. Gürbüz Reply

Selamlar sayfan inanılmaz mükemmel, facebookta paylaştım

71. Afyon merkezden ben Emine. Selamın aleyküm sayfan vallaha billaha çok iyi, facebookta paylaştım 21-03-2021 22:46:33

72. Yozgat merkezden ben ahmet. Mrb web siten gerçekten güzel, tebrikler 24-03-2021 19:50:22

73. Bu konu : ” Hükümet Yeni Normalde Kazananları ve Kaybedenleri Seçti! Hangi Listedesiniz? ” çok güzel. Slm web siteniz cidden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 186

74. Bu konu : ” Hükümet Yeni Normalde Kazananları ve Kaybedenleri Seçti! Hangi Listedesiniz? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız ciddiyim dikkat çekici, facebookta paylaştım , banu – 30

75. Şanlıurfa dan kimler var. Hükümet Yeni Normalde Kazananları ve Kaybedenleri Seçti! Hangi Listedesiniz? . Selam herkese paylaşım ciddiyim hayran bıraktı, teraziye tıkladım , gaye – 329

76. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Hükümet Yeni Normalde Kazananları ve Kaybedenleri Seçti! Hangi Listedesiniz? ” çok güzel. Merhaba sayfanız gerçekten hoşuma gitti, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 44

77. Bu konu : ” Hükümet Yeni Normalde Kazananları ve Kaybedenleri Seçti! Hangi Listedesiniz? ” çok güzel. Selamlar paylaşımın inanki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , hatice – 475

78. Bartın merkezden ben gaye. Selam siten süper ötesi güzel, facebookta paylaştım 21-04-2021 00:40:53

79. Iğdır dan kimler var. Hükümet Yeni Normalde Kazananları ve Kaybedenleri Seçti! Hangi Listedesiniz? . selam arkadaşlar web siteniz harbiden çok güzel, teşekkürler , hatice – 440

80. Ankara merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfa inan ki hoşuma gitti, teşekkürler 22-04-2021 05:02:12

81. Mrb web siteniz cidden dikkat çekici, teşekkürler

82. Trabzon dan kimler var. Hükümet Yeni Normalde Kazananları ve Kaybedenleri Seçti! Hangi Listedesiniz? . Selam herkese bu web sitesi inanılmaz iyi, sağolun , emin – 493

83. Giresun dan kimler var. Hükümet Yeni Normalde Kazananları ve Kaybedenleri Seçti! Hangi Listedesiniz? . selamun aleyküm web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, teşekkürler , ali – 395

84. Bu konu : ” Hükümet Yeni Normalde Kazananları ve Kaybedenleri Seçti! Hangi Listedesiniz? ” çok güzel. Selamlar paylaşımın inanki dikkat çekici, facebookta paylaştım , emin – 77

85. Isparta dan kimler var. Hükümet Yeni Normalde Kazananları ve Kaybedenleri Seçti! Hangi Listedesiniz? . Selam herkese paylaşımın inanılmaz güzel, teşekkürler , – 152

86. Bursa merkezden ben emin. Slm paylaşımın inanki ilgi uyandırıcı, tebrikler 21-05-2021 02:57:37

87. Niğde dan kimler var. Hükümet Yeni Normalde Kazananları ve Kaybedenleri Seçti! Hangi Listedesiniz? . Selam herkese web siteniz inanki hayran edici, şukuladım , doruk – 444

88. Bu konu : ” Hükümet Yeni Normalde Kazananları ve Kaybedenleri Seçti! Hangi Listedesiniz? ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi inanki hayran edici, teraziye tıkladım , Aylin – 129

89. Burdur merkezden ben emin. Mrb siten cidden çok iyi, teşekkürler 05-06-2021 12:21:23

90. Bu konu : ” Hükümet Yeni Normalde Kazananları ve Kaybedenleri Seçti! Hangi Listedesiniz? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın vallaha billaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 376

91. elif yılmaz Reply

Bitlis merkezden ben elif yılmaz. Mrb web sitesi yeminle hayran bıraktı, tebrikler 15-06-2021 01:01:30

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link