Herkese selam.

Burada kaydettiğimi düşündüğüm bir gönderi ya da yorum vardı ve temelde, bir tür hükümet yetkilisinin bir tür yanlış yapmaktan dolayı haberlerde yer aldığı kaynaklarla gerçekten yoğun ayrıntılı bağlantılar (yüzlerce vardı) ile harika bir noktaya geldi. . Redditor’un yaptığı nokta, ne tür bir mesleğin bu tür bir sicile sahip olduğuydu … redditör, öğretmenlere ya da başka herhangi bir mesleğe bu kadar boktan şeylerle katlanmayacağımız gibi bir şey söylüyordu … büyüleyici bir listeydi ve bunu izleyen herhangi bir siteyi bilen biri varsa, belki de paylaşabilirdi.

Teşekkür!

Author

19 Comments

1. Kahramanmaraş merkezden ben hatice. Selamın aleyküm sayfan süper ötesi güzel, sağolun 02-02-2021 07:09:50

2. Bu konu : ” Hükümet yetkilileri ve bir tür sebepten tutuklanma geçmişleri hakkında bazı verilerin bulunmasına yardımcı olun. ” çok güzel. Merhabalar paylaşım inan ki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , hatice – 201

3. Kilis merkezden ben Emine. Merhaba web siteniz valla çok güzel, sağolun 02-02-2021 07:37:48

4. Çorum dan kimler var. Hükümet yetkilileri ve bir tür sebepten tutuklanma geçmişleri hakkında bazı verilerin bulunmasına yardımcı olun. . merhaba arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim çok iyi, twitter da paylaştım , ali – 163

5. Iğdır dan kimler var. Hükümet yetkilileri ve bir tür sebepten tutuklanma geçmişleri hakkında bazı verilerin bulunmasına yardımcı olun. . selam arkadaşlar sayfan inanılmaz çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Emine – 175

6. Afyon dan kimler var. Hükümet yetkilileri ve bir tür sebepten tutuklanma geçmişleri hakkında bazı verilerin bulunmasına yardımcı olun. . Merhaba herkese sayfan inanılmaz iyi, şukuladım , ali – 139

7. Trabzon dan kimler var. Hükümet yetkilileri ve bir tür sebepten tutuklanma geçmişleri hakkında bazı verilerin bulunmasına yardımcı olun. . Slm sayfanız yeminle hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 129

8. Aksaray merkezden ben ali. Mrb web sitesi gerçekten dikkat çekici, saolun 23-02-2021 02:35:37

9. Bu konu : ” Hükümet yetkilileri ve bir tür sebepten tutuklanma geçmişleri hakkında bazı verilerin bulunmasına yardımcı olun. ” çok güzel. Merhaba herkese siten süper ötesi mükemmel, teraziye tıkladım , ziya – 317

10. Şırnak dan kimler var. Hükümet yetkilileri ve bir tür sebepten tutuklanma geçmişleri hakkında bazı verilerin bulunmasına yardımcı olun. . Slm web siteniz vallaha billaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım , ziya – 379

11. Selam web siteniz inanılmaz iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

12. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Hükümet yetkilileri ve bir tür sebepten tutuklanma geçmişleri hakkında bazı verilerin bulunmasına yardımcı olun. ” çok güzel. Mrb paylaşım inanılmaz çok hoşuma gitti, şukuladım , elif yılmaz – 327

13. Edirne merkezden ben hatice. selamun aleyküm web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, teşekkürler 17-03-2021 10:10:15

14. Bu konu : ” Hükümet yetkilileri ve bir tür sebepten tutuklanma geçmişleri hakkında bazı verilerin bulunmasına yardımcı olun. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz inanılmaz hoşuma gitti, tebrikler , – 439

15. selam arkadaşlar web siteniz vallaha hayran edici, linkedinde paylaştım

16. Bu konu : ” Hükümet yetkilileri ve bir tür sebepten tutuklanma geçmişleri hakkında bazı verilerin bulunmasına yardımcı olun. ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, sağolun , ahmet – 1

17. Kastamonu merkezden ben memo. Merhaba herkese siteniz yeminle dikkatimi çekti, sağolun 09-04-2021 17:02:47

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link