Hükümete George Soros’u ve BLM / Antifa ile olan ilişkisini araştırması için dilekçe vermemiz gerekiyor.

Bu bok çok ileri gidiyor ve şimdi daha fazla çatışma yaratmak için “vatansever” kılığına girmiş Antifa’ya sahibiz. Bu beni çok kızdırıyor çünkü MSM’nin yangını körüklemesi ile birlikte artık çok bozuk. Demek istediğim, bizim doğruluk denetçilerimiz, “rapor eden” medyamız, hükümetimize onun aptalları sızmış durumda. Çok dalga geçecek, evet, ama bu yeterince dikkat çekerse, onu ele almaları gerekecek. Kanıtımız olduğunu biliyorsun, zengin pisliği kendi zengin pisliğimizden daha iyi kim alabilir? Merica

“Hükümete George Soros’u ve BLM / Antifa ile olan ilişkisini araştırması için dilekçe vermemiz gerekiyor.” üzerine 12 yorum

1. Muş merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar siteniz ciddiyim hoşuma gitti, tebrikler 26-08-2020 18:49:03

2. Batman merkezden ben doruk. Selam herkese siteniz inanki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 16-09-2020 04:32:50

3. Çankırı merkezden ben Gürbüz. Merhabalar web siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, teşekkürler 28-09-2020 06:42:36

4. Şanlıurfa merkezden ben Emine. Selam siten vallaha billaha hayran bıraktı, şukuladım 02-10-2020 09:59:24

5. Karabük dan kimler var. Hükümete George Soros’u ve BLM / Antifa ile olan ilişkisini araştırması için dilekçe vermemiz gerekiyor. . selam arkadaşlar web siteniz valla hayran bıraktı, teraziye tıkladım , doruk – 164

Yorum yapın