Son zamanlarda bunak adamın aşı için kapı kapı dolaşarak yaptığı duyuruları hepimiz gördük. Denedikleri garip uygulama hakkında bazı seçim kelimeleri olan bazı temsilcilerimizi paylaşacağımı düşündüm.

Arizona Başsavcısı Mark Brnovich

Cumhuriyetçi, Biden’a Fox tarafından elde edilen mektupta, “Birçok Arizonalı ile birlikte, Beyaz Saray’ınızın aşılanmamış Amerikalıların iletişim bilgilerini ortaya koyan tıbbi kayıtlara sahip olabileceğini belirtmeniz beni çok endişelendirdi” dedi. Haberler. “Eğer durum buysa, bu ciddi bir mahremiyet ihlalidir ve Arizona’da bu tür izinsiz girişlere müsamaha göstermeyeceğim.”

Temsilci Dan Crenshaw, R-Texas

. “Siz benim ailem değilsiniz. Siz hükümetsiniz. Aşıyı bulun ve insanların seçim özgürlüğüne sahip olmasına izin verin.”

Temsilci Lauren Boebert, R-Colo

“Bu yıl Amerikalıları kapı kapı aşılamak… gelecek yıl kapı kapı silahlara el koymak?”

Yaptıkları her şey gibi bu da bok gibi kokuyor ve hiçbirinde yer almak istemiyorum, merak ediyorum ilk teması kim yapacak?

Author

30 Comments

1. Merhaba herkese sayfan süper ötesi dikkat çekici, twitter da paylaştım

2. Bilecik dan kimler var. Hükümete ve onlar için çalışanlara ne kadar güvenmesem de, bazılarını görmek canlandırıcı. . Selam herkese paylaşımın gerçekten çok güzel, sağolun , doruk – 488

3. Gürbüz Reply

Merhaba herkese paylaşımınız valla hayran edici, facebookta paylaştım

4. Tokat dan kimler var. Hükümete ve onlar için çalışanlara ne kadar güvenmesem de, bazılarını görmek canlandırıcı. . Merhabalar sayfan valla güzel, şukuladım , gaye – 171

5. Merhaba paylaşımınız inanılmaz çok iyi, saolun

6. Bu konu : ” Hükümete ve onlar için çalışanlara ne kadar güvenmesem de, bazılarını görmek canlandırıcı. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım yeminle ilgi uyandırıcı, şukuladım , ali – 491

7. Bu konu : ” Hükümete ve onlar için çalışanlara ne kadar güvenmesem de, bazılarını görmek canlandırıcı. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım ciddiyim hayran bıraktı, twitter da paylaştım , emin – 96

8. Selamın aleyküm paylaşımın süper ötesi hayran bıraktı, saolun

9. Selam siten inanılmaz çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

10. Bu konu : ” Hükümete ve onlar için çalışanlara ne kadar güvenmesem de, bazılarını görmek canlandırıcı. ” çok güzel. Merhabalar sayfan cidden güzel, saolun , memo – 184

11. Bu konu : ” Hükümete ve onlar için çalışanlara ne kadar güvenmesem de, bazılarını görmek canlandırıcı. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan inanki çok güzel, teraziye tıkladım , ziya – 361

12. Aksaray merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm bu web sitesi yeminle dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 19-07-2021 06:23:30

13. Bolu dan kimler var. Hükümete ve onlar için çalışanlara ne kadar güvenmesem de, bazılarını görmek canlandırıcı. . Selam herkese paylaşım inan ki iyi, tebrikler , Hasan – 128

14. Sivas dan kimler var. Hükümete ve onlar için çalışanlara ne kadar güvenmesem de, bazılarını görmek canlandırıcı. . merhaba arkadaşlar paylaşım süper ötesi hayran edici, twitter da paylaştım , Emine – 111

15. elif yılmaz Reply

Uşak merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar bu web sitesi vallaha çok iyi, teşekkürler 25-07-2021 20:30:37

16. Gümüşhane merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm paylaşım inan ki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 27-07-2021 09:55:47

17. elif yılmaz Reply

Nevşehir merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha güzel, tebrikler 31-07-2021 22:06:11

18. Merhaba sayfa gerçekten hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

19. Kars dan kimler var. Hükümete ve onlar için çalışanlara ne kadar güvenmesem de, bazılarını görmek canlandırıcı. . Selam web sitesi ciddiyim çok güzel, şukuladım , emin – 370

20. Selamlar siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, face de paylaştım

21. Merhaba sayfan inanılmaz güzel, twitter da paylaştım

22. Bu konu : ” Hükümete ve onlar için çalışanlara ne kadar güvenmesem de, bazılarını görmek canlandırıcı. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz valla hayran edici, teşekkürler , mehmet – 33

23. Ordu dan kimler var. Hükümete ve onlar için çalışanlara ne kadar güvenmesem de, bazılarını görmek canlandırıcı. . Merhabalar paylaşım inanılmaz mükemmel, twitter da paylaştım , ali – 45

24. Antalya dan kimler var. Hükümete ve onlar için çalışanlara ne kadar güvenmesem de, bazılarını görmek canlandırıcı. . Selam web siten harbiden hayran bıraktı, face de paylaştım , emin – 196

25. Selam herkese sayfan yeminle mükemmel, sosyal medyada paylaştım

26. Çanakkale dan kimler var. Hükümete ve onlar için çalışanlara ne kadar güvenmesem de, bazılarını görmek canlandırıcı. . Merhaba siteniz vallaha iyi, linkedinde paylaştım , hatice – 266

27. selamun aleyküm paylaşım vallaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

28. Trabzon merkezden ben ali. Selamlar web sitesi yeminle dikkatimi çekti, teşekkürler 21-09-2021 13:35:58

29. Hakkari dan kimler var. Hükümete ve onlar için çalışanlara ne kadar güvenmesem de, bazılarını görmek canlandırıcı. . Slm siteniz valla güzel, linkedinde paylaştım , emin – 144

Write A Comment