Ya hepimiz yeterince sahip olduğumuz konusunda hemfikir ve isyan etmeye karar verseydik? Birlikte. Sokaktaki protestoculara katılın ve ülkemizin kontrolünü ele alın. Hadi Fransa’nın yaptığını yapalım ve ipleri elinde tutan zenginlerin kafasını keselim. Servetlerini evsizliği ve açlığı gidermek için kullanın. Hiçbir şey yapmamak zorunda kaldığımız adaletsizlikten bıktım. Bence eski usul yöntemini değiştirmeyi talep etmeye başlamalıyız.

… TitanicsAnInsideJob tarafından gönderildi
[comments]

Author

70 Comments

1. Selam bu web sitesi valla dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

2. Gürbüz Reply

Ankara merkezden ben Gürbüz. Merhaba sayfanız inanki hayran edici, teraziye tıkladım 24-09-2020 10:38:37

3. Bingöl merkezden ben gaye. Slm siten vallaha billaha mükemmel, twitter da paylaştım 02-10-2020 09:09:53

4. Sivas merkezden ben mehmet. selamun aleyküm web siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 04-10-2020 21:23:12

5. Tunceli merkezden ben hatice. Merhaba herkese web siten inan ki hayran bıraktı, sağolun 15-10-2020 17:56:33

6. Slm web siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, tebrikler

7. Bu konu : ” Hükümeti devirmeyi mi düşündünüz? ” çok güzel. Selam web siteniz vallaha billaha hayran edici, facebookta paylaştım , gaye – 199

8. Bu konu : ” Hükümeti devirmeyi mi düşündünüz? ” çok güzel. Mrb sayfan valla dikkat çekici, saolun , ali – 315

9. Nevşehir merkezden ben gaye. Mrb web sitesi valla çok güzel, teşekkürler 27-10-2020 03:30:40

10. Bolu merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım 01-11-2020 09:50:02

11. Sivas dan kimler var. Hükümeti devirmeyi mi düşündünüz? . Selamlar web sitesi inanki hoşuma gitti, saolun , hatice – 201

12. elif yılmaz Reply

Edirne dan kimler var. Hükümeti devirmeyi mi düşündünüz? . Selamlar sayfanız vallaha hoşuma gitti, şukuladım , elif yılmaz – 424

13. selamun aleyküm siteniz vallaha billaha çok güzel, şukuladım

14. Kırşehir merkezden ben banu. Selam herkese paylaşım yeminle iyi, şukuladım 10-11-2020 17:11:39

15. Erzurum dan kimler var. Hükümeti devirmeyi mi düşündünüz? . Merhaba herkese siten inanılmaz hayran bıraktı, teraziye tıkladım , – 454

16. elif yılmaz Reply

Slm paylaşımın harbiden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

17. Bayburt dan kimler var. Hükümeti devirmeyi mi düşündünüz? . Selam sayfa vallaha billaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Aylin – 366

18. Bu konu : ” Hükümeti devirmeyi mi düşündünüz? ” çok güzel. Merhabalar siteniz gerçekten hayran bıraktı, facebookta paylaştım , emin – 276

19. elif yılmaz Reply

Bitlis dan kimler var. Hükümeti devirmeyi mi düşündünüz? . Slm siteniz gerçekten hoşuma gitti, teşekkürler , elif yılmaz – 425

20. Samsun dan kimler var. Hükümeti devirmeyi mi düşündünüz? . Selam herkese sayfanız inanılmaz hayran edici, face de paylaştım , memo – 84

21. Van merkezden ben Emine. selam arkadaşlar siten cidden dikkatimi çekti, tebrikler 11-12-2020 09:36:19

22. Yozgat dan kimler var. Hükümeti devirmeyi mi düşündünüz? . Merhaba herkese paylaşımın yeminle çok güzel, saolun , doruk – 196

23. Bu konu : ” Hükümeti devirmeyi mi düşündünüz? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız inanılmaz çok hoşuma gitti, teşekkürler , Emine – 15

24. Merhaba sayfanız inan ki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

25. Zonguldak merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm paylaşım inan ki hayran edici, teraziye tıkladım 24-12-2020 10:53:50

26. Selam web siteniz inan ki hayran edici, teraziye tıkladım

27. selam arkadaşlar sayfan vallaha billaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

28. Bu konu : ” Hükümeti devirmeyi mi düşündünüz? ” çok güzel. Merhaba siteniz gerçekten iyi, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 111

29. Ağrı dan kimler var. Hükümeti devirmeyi mi düşündünüz? . merhaba arkadaşlar web siten valla dikkat çekici, sağolun , Aylin – 414

30. Mersin dan kimler var. Hükümeti devirmeyi mi düşündünüz? . Merhabalar bu web sitesi yeminle çok güzel, sağolun , emin – 35

31. Bu konu : ” Hükümeti devirmeyi mi düşündünüz? ” çok güzel. Merhaba sayfan harbiden hayran edici, tebrikler , gaye – 49

32. Sinop dan kimler var. Hükümeti devirmeyi mi düşündünüz? . Selam herkese siten yeminle iyi, saolun , banu – 471

33. Selam siten harbiden hayran edici, sosyal medyada paylaştım

34. Amasya merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar paylaşımın cidden mükemmel, sosyal medyada paylaştım 08-02-2021 19:48:21

35. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Hükümeti devirmeyi mi düşündünüz? ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz cidden hayran edici, tebrikler , Gürbüz – 400

36. Gümüşhane dan kimler var. Hükümeti devirmeyi mi düşündünüz? . Merhaba sayfanız valla çok hoşuma gitti, saolun , Emine – 152

37. elif yılmaz Reply

Selamlar bu web sitesi vallaha dikkat çekici, twitter da paylaştım

38. merhaba arkadaşlar web sitesi inanki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

39. Hakkari dan kimler var. Hükümeti devirmeyi mi düşündünüz? . Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım , memo – 419

40. Ordu merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm web siten inanılmaz çok hoşuma gitti, tebrikler 06-03-2021 21:14:42

41. Bu konu : ” Hükümeti devirmeyi mi düşündünüz? ” çok güzel. Mrb web siteniz vallaha iyi, twitter da paylaştım , Aylin – 312

42. Selamın aleyküm web siten gerçekten güzel, facebookta paylaştım

43. Tunceli merkezden ben Emine. selamun aleyküm bu web sitesi vallaha dikkat çekici, teşekkürler 31-03-2021 00:21:06

44. Zonguldak dan kimler var. Hükümeti devirmeyi mi düşündünüz? . Selamın aleyküm web siten gerçekten çok hoşuma gitti, face de paylaştım , mehmet – 389

45. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha çok iyi, saolun

46. Ankara dan kimler var. Hükümeti devirmeyi mi düşündünüz? . Selamın aleyküm paylaşımınız ciddiyim hayran bıraktı, şukuladım , ahmet – 473

47. Gaziantep merkezden ben emin. Slm web sitesi vallaha billaha çok güzel, teşekkürler 14-04-2021 17:13:58

48. Merhabalar siteniz inanki hoşuma gitti, twitter da paylaştım

49. Gümüşhane merkezden ben ahmet. Slm sayfa valla hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 03-05-2021 07:59:06

50. Gürbüz Reply

Bartın merkezden ben Gürbüz. Mrb web siteniz gerçekten hoşuma gitti, face de paylaştım 06-05-2021 09:39:05

51. Bu konu : ” Hükümeti devirmeyi mi düşündünüz? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan inanki iyi, tebrikler , ahmet – 166

52. Ardahan dan kimler var. Hükümeti devirmeyi mi düşündünüz? . merhaba arkadaşlar sayfa gerçekten çok güzel, linkedinde paylaştım , gaye – 165

53. Iğdır merkezden ben doruk. selam arkadaşlar paylaşım valla güzel, linkedinde paylaştım 27-05-2021 11:06:00

54. elif yılmaz Reply

Mardin dan kimler var. Hükümeti devirmeyi mi düşündünüz? . Merhaba sayfan gerçekten hayran edici, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 375

55. Bu konu : ” Hükümeti devirmeyi mi düşündünüz? ” çok güzel. Slm bu web sitesi ciddiyim çok iyi, facebookta paylaştım , Aylin – 80

56. Bu konu : ” Hükümeti devirmeyi mi düşündünüz? ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi valla güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 30

57. Karaman merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese paylaşımın inanılmaz dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 21-06-2021 08:15:39

58. Selam sayfa süper ötesi dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

59. elif yılmaz Reply

Slm paylaşım gerçekten hayran edici, facebookta paylaştım

60. Merhaba herkese sayfanız ciddiyim iyi, linkedinde paylaştım

61. selamun aleyküm paylaşımın cidden çok iyi, facebookta paylaştım

62. Merhabalar siten yeminle mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

63. Kilis merkezden ben ahmet. Merhaba herkese sayfanız inanılmaz çok hoşuma gitti, teşekkürler 23-06-2021 22:50:55

64. Gaziantep dan kimler var. Hükümeti devirmeyi mi düşündünüz? . Selam siten inanılmaz hayran edici, tebrikler , ahmet – 216

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link