Hükümeti devirmeyi mi düşündünüz?

Ya hepimiz yeterince sahip olduğumuz konusunda hemfikir ve isyan etmeye karar verseydik? Birlikte. Sokaktaki protestoculara katılın ve ülkemizin kontrolünü ele alın. Hadi Fransa’nın yaptığını yapalım ve ipleri elinde tutan zenginlerin kafasını keselim. Servetlerini evsizliği ve açlığı gidermek için kullanın. Hiçbir şey yapmamak zorunda kaldığımız adaletsizlikten bıktım. Bence eski usul yöntemini değiştirmeyi talep etmeye başlamalıyız.

… TitanicsAnInsideJob tarafından gönderildi
[comments]

“Hükümeti devirmeyi mi düşündünüz?” üzerine 41 yorum

1. Ankara merkezden ben Gürbüz. Merhaba sayfanız inanki hayran edici, teraziye tıkladım 24-09-2020 10:38:37

2. Bingöl merkezden ben gaye. Slm siten vallaha billaha mükemmel, twitter da paylaştım 02-10-2020 09:09:53

3. Sivas merkezden ben mehmet. selamun aleyküm web siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 04-10-2020 21:23:12

4. Tunceli merkezden ben hatice. Merhaba herkese web siten inan ki hayran bıraktı, sağolun 15-10-2020 17:56:33

5. Bu konu : ” Hükümeti devirmeyi mi düşündünüz? ” çok güzel. Selam web siteniz vallaha billaha hayran edici, facebookta paylaştım , gaye – 199

6. Bu konu : ” Hükümeti devirmeyi mi düşündünüz? ” çok güzel. Mrb sayfan valla dikkat çekici, saolun , ali – 315

7. Bolu merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım 01-11-2020 09:50:02

8. Sivas dan kimler var. Hükümeti devirmeyi mi düşündünüz? . Selamlar web sitesi inanki hoşuma gitti, saolun , hatice – 201

9. Edirne dan kimler var. Hükümeti devirmeyi mi düşündünüz? . Selamlar sayfanız vallaha hoşuma gitti, şukuladım , elif yılmaz – 424

10. Erzurum dan kimler var. Hükümeti devirmeyi mi düşündünüz? . Merhaba herkese siten inanılmaz hayran bıraktı, teraziye tıkladım , – 454

11. Bayburt dan kimler var. Hükümeti devirmeyi mi düşündünüz? . Selam sayfa vallaha billaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Aylin – 366

12. Bu konu : ” Hükümeti devirmeyi mi düşündünüz? ” çok güzel. Merhabalar siteniz gerçekten hayran bıraktı, facebookta paylaştım , emin – 276

13. Bitlis dan kimler var. Hükümeti devirmeyi mi düşündünüz? . Slm siteniz gerçekten hoşuma gitti, teşekkürler , elif yılmaz – 425

14. Samsun dan kimler var. Hükümeti devirmeyi mi düşündünüz? . Selam herkese sayfanız inanılmaz hayran edici, face de paylaştım , memo – 84

15. Yozgat dan kimler var. Hükümeti devirmeyi mi düşündünüz? . Merhaba herkese paylaşımın yeminle çok güzel, saolun , doruk – 196

16. Bu konu : ” Hükümeti devirmeyi mi düşündünüz? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız inanılmaz çok hoşuma gitti, teşekkürler , Emine – 15

17. Zonguldak merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm paylaşım inan ki hayran edici, teraziye tıkladım 24-12-2020 10:53:50

18. Bu konu : ” Hükümeti devirmeyi mi düşündünüz? ” çok güzel. Merhaba siteniz gerçekten iyi, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 111

19. Ağrı dan kimler var. Hükümeti devirmeyi mi düşündünüz? . merhaba arkadaşlar web siten valla dikkat çekici, sağolun , Aylin – 414

20. Mersin dan kimler var. Hükümeti devirmeyi mi düşündünüz? . Merhabalar bu web sitesi yeminle çok güzel, sağolun , emin – 35

21. Bu konu : ” Hükümeti devirmeyi mi düşündünüz? ” çok güzel. Merhaba sayfan harbiden hayran edici, tebrikler , gaye – 49

22. Sinop dan kimler var. Hükümeti devirmeyi mi düşündünüz? . Selam herkese siten yeminle iyi, saolun , banu – 471

23. Amasya merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar paylaşımın cidden mükemmel, sosyal medyada paylaştım 08-02-2021 19:48:21

24. Bu konu : ” Hükümeti devirmeyi mi düşündünüz? ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz cidden hayran edici, tebrikler , Gürbüz – 400

25. Gümüşhane dan kimler var. Hükümeti devirmeyi mi düşündünüz? . Merhaba sayfanız valla çok hoşuma gitti, saolun , Emine – 152

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link