Bunun doğru olduğunu biliyorlar, ancak Tayvan’ı ele geçirmek için harekete geçerlerse Çin ile savaş patlak verene kadar hükümete bağlı medya aracılığıyla bu bilgiyi tam olarak aktarmaya başlamayacaklar. İnsanları kızdırmak ve savaş başladığında askere alınmak için kaydolmak için kullanılacak. Savaş başladığında, TikTock, bir Çin uygulaması olan sahibi ByteDance tarafından Amerikan yıkımına yol açacak videoları yaymak için kullanılacaktır (TikTock kullanan birçok gencin bu eğilimini fark ettiğim için, bunun şu anda gerçekleştiğini iddia edebilirim). ayrıca ABD’den nefret ediyorum). Çin ayrıca yaklaşmakta olan kaçınılmaz borsa çöküşü sırasında ABD ile savaşa başlayabilir. Çin, bu fırsatı, ABD doları yerine dünya rezerv para birimi olarak dijital Yuan’ı kurmak ve kurmak için kullanmak isteyecektir.

23 Comments

1. Bu konu : ” Hükümetimiz Wuhan Laboratuvar Sızıntısı Teorisinin doğru olduğunu biliyor ama… ” çok güzel. Merhabalar sayfa cidden dikkatimi çekti, saolun , Emine – 165

2. Bu konu : ” Hükümetimiz Wuhan Laboratuvar Sızıntısı Teorisinin doğru olduğunu biliyor ama… ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz ciddiyim çok iyi, teşekkürler , ahmet – 414

3. Edirne dan kimler var. Hükümetimiz Wuhan Laboratuvar Sızıntısı Teorisinin doğru olduğunu biliyor ama… . selamun aleyküm paylaşımınız süper ötesi mükemmel, twitter da paylaştım , doruk – 46

4. elif yılmaz Reply

Merhabalar sayfanız cidden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

5. Hatay merkezden ben ziya. Merhaba paylaşım vallaha iyi, sağolun 23-07-2021 15:14:53

6. selam arkadaşlar sayfa vallaha mükemmel, tebrikler

7. Selam herkese paylaşımınız vallaha güzel, twitter da paylaştım

8. Şanlıurfa merkezden ben ahmet. selamun aleyküm bu web sitesi ciddiyim mükemmel, facebookta paylaştım 26-07-2021 06:22:44

9. Bu konu : ” Hükümetimiz Wuhan Laboratuvar Sızıntısı Teorisinin doğru olduğunu biliyor ama… ” çok güzel. Selam herkese web siteniz vallaha billaha mükemmel, saolun , – 258

10. Kayseri dan kimler var. Hükümetimiz Wuhan Laboratuvar Sızıntısı Teorisinin doğru olduğunu biliyor ama… . Mrb sayfa ciddiyim çok iyi, facebookta paylaştım , ali – 155

11. Giresun dan kimler var. Hükümetimiz Wuhan Laboratuvar Sızıntısı Teorisinin doğru olduğunu biliyor ama… . Merhaba siten vallaha dikkat çekici, sağolun , Aylin – 13

12. Kocaeli dan kimler var. Hükümetimiz Wuhan Laboratuvar Sızıntısı Teorisinin doğru olduğunu biliyor ama… . Slm paylaşımın yeminle hayran edici, teraziye tıkladım , doruk – 176

13. Bu konu : ” Hükümetimiz Wuhan Laboratuvar Sızıntısı Teorisinin doğru olduğunu biliyor ama… ” çok güzel. Selam web siten yeminle dikkatimi çekti, tebrikler , memo – 350

14. Şanlıurfa dan kimler var. Hükümetimiz Wuhan Laboratuvar Sızıntısı Teorisinin doğru olduğunu biliyor ama… . Merhaba web siten vallaha billaha hayran bıraktı, saolun , ali – 388

15. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Hükümetimiz Wuhan Laboratuvar Sızıntısı Teorisinin doğru olduğunu biliyor ama… ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, şukuladım , Gürbüz – 122

16. Gümüşhane merkezden ben ahmet. selamun aleyküm sayfa gerçekten güzel, facebookta paylaştım 24-08-2021 04:28:27

17. Manisa merkezden ben ahmet. selamun aleyküm bu web sitesi yeminle hoşuma gitti, teşekkürler 26-08-2021 20:31:20

18. Ordu merkezden ben ali. Slm web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 01-09-2021 16:35:44

19. Bu konu : ” Hükümetimiz Wuhan Laboratuvar Sızıntısı Teorisinin doğru olduğunu biliyor ama… ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi vallaha billaha mükemmel, teşekkürler , ali – 358

20. Kırıkkale merkezden ben ziya. Selamın aleyküm sayfa cidden hoşuma gitti, saolun 09-09-2021 16:20:07

21. Yalova dan kimler var. Hükümetimiz Wuhan Laboratuvar Sızıntısı Teorisinin doğru olduğunu biliyor ama… . merhaba arkadaşlar siteniz gerçekten dikkat çekici, teşekkürler , Hasan – 361

Write A Comment