Hükümetin aşırı erişiminden, yolsuzluktan, yalanlardan, tekellerden, elitist kokulardan hasta olan güçlerden bıkmış herkes için.

Bu kitabı oku:

https://mises.org/library/new-liberty-libertarian-manifesto

Bu bir temiz hava soluğu – bir mantık ve barış ideolojisi. Gerçek eşitlik, özel çıkarlar değil. İnsan özgürlüğü, seçim, gönüllülük. Tarihe, ekonomiye, sosyolojiye ve insan davranışına bir bakış.

Bu karmaşadan çıkmanın tek yolu popülist özgürlük hareketi –

Amerikan tarihinin en uzun savaşları,

kurumsal kefalet,

sonsuz enflasyon ve Fed basımı ve savaşları finanse etmek için borç,

okul seçimini ve kalitesini aşındıran,

gençliğin telkin edilmesi,

Plastik pipetler kullandığımız için birbirimize karşı beynimizi yıkarken, kirletmek için ücretsiz geçiş sağlayan özel ilgi alanları,

elitistler sizin için kendilerinin uyması gerekmeyen kurallar yaratır,

Karteller yaratan ve kar amacı gütmeyen cezaevlerinin 13. değişiklik korumalı köle işçiliği için istismar ettiği şiddet içermeyen suçluları hapseden bir uyuşturucu savaşı,

her yıl binlerce ve binlerce vergi dolarınız DC savurganlığı, kurumsal refah, dünya çapında şiddet ve sizi barışçıl işlerinizi yürüttüğünüz için onu yerle bir etmek isteyen isyancılar yerine tutuklamayı tercih eden polise harcıyor.

Her şey, Anayasamızın ne yazık ki izin verdiği ya da engelleyemeyeceği merkezi, yozlaşmış güç yapılarıyla başlar ve biter.

Gelecek özgürlükçü bir parti olmayacak. Sol / Sağ paradigmasını savunmak, barış, hukuk eşitliği, refah, sevgi, düzen ve insan özgürlüğü için ele alan popülist bir özgürlük hareketi olacak.

Yeni düşünme yollarını öğrenmek ve mevcut duruma meydan okumak için zaman ayırmazsanız bu gerçekleşemez. İster kabul edin ister nefret edin, öğrenin.

“Hükümetin aşırı erişiminden, yolsuzluktan, yalanlardan, tekellerden, elitist kokulardan hasta olan güçlerden bıkmış herkes için.” üzerine 51 yorum

1. Yozgat merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm sayfanız yeminle dikkat çekici, tebrikler 18-09-2020 21:41:40

2. Hatay merkezden ben gaye. Selam herkese web sitesi vallaha billaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım 27-09-2020 09:02:16

3. Balıkesir merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar web siten cidden çok güzel, teşekkürler 02-10-2020 09:19:04

4. Eskişehir merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm paylaşımınız cidden güzel, sosyal medyada paylaştım 18-10-2020 02:28:53

5. Bu konu : ” Hükümetin aşırı erişiminden, yolsuzluktan, yalanlardan, tekellerden, elitist kokulardan hasta olan güçlerden bıkmış herkes için. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, teşekkürler , emin – 36

6. Yalova dan kimler var. Hükümetin aşırı erişiminden, yolsuzluktan, yalanlardan, tekellerden, elitist kokulardan hasta olan güçlerden bıkmış herkes için. . selamun aleyküm paylaşımın inanki dikkat çekici, teşekkürler , ali – 83

7. Nevşehir dan kimler var. Hükümetin aşırı erişiminden, yolsuzluktan, yalanlardan, tekellerden, elitist kokulardan hasta olan güçlerden bıkmış herkes için. . Mrb siten inanılmaz dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , ali – 333

8. Düzce dan kimler var. Hükümetin aşırı erişiminden, yolsuzluktan, yalanlardan, tekellerden, elitist kokulardan hasta olan güçlerden bıkmış herkes için. . Slm paylaşımınız süper ötesi ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , – 188

9. Tokat merkezden ben Aylin. selamun aleyküm siten süper ötesi çok güzel, face de paylaştım 24-10-2020 22:08:21

10. Bu konu : ” Hükümetin aşırı erişiminden, yolsuzluktan, yalanlardan, tekellerden, elitist kokulardan hasta olan güçlerden bıkmış herkes için. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan süper ötesi çok hoşuma gitti, face de paylaştım , banu – 67

11. Sivas merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar web sitesi cidden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 29-10-2020 21:55:04

12. Van dan kimler var. Hükümetin aşırı erişiminden, yolsuzluktan, yalanlardan, tekellerden, elitist kokulardan hasta olan güçlerden bıkmış herkes için. . Merhaba herkese sayfan yeminle hayran edici, facebookta paylaştım , Aylin – 37

13. Kütahya dan kimler var. Hükümetin aşırı erişiminden, yolsuzluktan, yalanlardan, tekellerden, elitist kokulardan hasta olan güçlerden bıkmış herkes için. . Selam bu web sitesi yeminle çok güzel, sağolun , memo – 393

14. Karabük merkezden ben ahmet. Merhaba herkese siteniz ciddiyim hayran edici, face de paylaştım 24-11-2020 00:14:23

15. Bu konu : ” Hükümetin aşırı erişiminden, yolsuzluktan, yalanlardan, tekellerden, elitist kokulardan hasta olan güçlerden bıkmış herkes için. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız ciddiyim çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 451

16. Bu konu : ” Hükümetin aşırı erişiminden, yolsuzluktan, yalanlardan, tekellerden, elitist kokulardan hasta olan güçlerden bıkmış herkes için. ” çok güzel. Merhabalar web siten harbiden güzel, teşekkürler , Hasan – 309

17. Diyarbakır dan kimler var. Hükümetin aşırı erişiminden, yolsuzluktan, yalanlardan, tekellerden, elitist kokulardan hasta olan güçlerden bıkmış herkes için. . Merhaba herkese web siteniz valla iyi, face de paylaştım , memo – 456

18. Kahramanmaraş dan kimler var. Hükümetin aşırı erişiminden, yolsuzluktan, yalanlardan, tekellerden, elitist kokulardan hasta olan güçlerden bıkmış herkes için. . merhaba arkadaşlar siten inanılmaz hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , emin – 10

19. Tokat merkezden ben . Selamlar paylaşım vallaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 01-01-2021 16:47:39

20. Bu konu : ” Hükümetin aşırı erişiminden, yolsuzluktan, yalanlardan, tekellerden, elitist kokulardan hasta olan güçlerden bıkmış herkes için. ” çok güzel. Selam sayfa harbiden hayran bıraktı, tebrikler , hatice – 403

21. Bu konu : ” Hükümetin aşırı erişiminden, yolsuzluktan, yalanlardan, tekellerden, elitist kokulardan hasta olan güçlerden bıkmış herkes için. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım süper ötesi çok hoşuma gitti, saolun , Emine – 403

22. Iğdır merkezden ben Aylin. Mrb sayfa harbiden çok güzel, linkedinde paylaştım 11-01-2021 08:05:10

23. Bu konu : ” Hükümetin aşırı erişiminden, yolsuzluktan, yalanlardan, tekellerden, elitist kokulardan hasta olan güçlerden bıkmış herkes için. ” çok güzel. Merhabalar web siteniz vallaha billaha hayran edici, tebrikler , ziya – 242

24. İzmir merkezden ben . Selam paylaşımın süper ötesi ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 13-01-2021 15:02:42

25. Adana dan kimler var. Hükümetin aşırı erişiminden, yolsuzluktan, yalanlardan, tekellerden, elitist kokulardan hasta olan güçlerden bıkmış herkes için. . selam arkadaşlar sayfanız vallaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , memo – 139

26. Bu konu : ” Hükümetin aşırı erişiminden, yolsuzluktan, yalanlardan, tekellerden, elitist kokulardan hasta olan güçlerden bıkmış herkes için. ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi cidden iyi, tebrikler , hatice – 101

27. Erzincan dan kimler var. Hükümetin aşırı erişiminden, yolsuzluktan, yalanlardan, tekellerden, elitist kokulardan hasta olan güçlerden bıkmış herkes için. . Merhabalar paylaşım gerçekten hayran bıraktı, saolun , memo – 294

28. Bu konu : ” Hükümetin aşırı erişiminden, yolsuzluktan, yalanlardan, tekellerden, elitist kokulardan hasta olan güçlerden bıkmış herkes için. ” çok güzel. Merhaba paylaşımın vallaha billaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ali – 464

29. Muğla dan kimler var. Hükümetin aşırı erişiminden, yolsuzluktan, yalanlardan, tekellerden, elitist kokulardan hasta olan güçlerden bıkmış herkes için. . Slm paylaşımın valla güzel, linkedinde paylaştım , ziya – 326

30. Siirt dan kimler var. Hükümetin aşırı erişiminden, yolsuzluktan, yalanlardan, tekellerden, elitist kokulardan hasta olan güçlerden bıkmış herkes için. . Selam bu web sitesi gerçekten hayran edici, şukuladım , hatice – 139

31. Yalova dan kimler var. Hükümetin aşırı erişiminden, yolsuzluktan, yalanlardan, tekellerden, elitist kokulardan hasta olan güçlerden bıkmış herkes için. . merhaba arkadaşlar paylaşım süper ötesi hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Emine – 21

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link