Hükümetin aşırı erişiminden, yolsuzluktan, yalanlardan, tekellerden, elitist kokulardan hasta olan güçlerden bıkmış herkes için.

Bu kitabı oku:

https://mises.org/library/new-liberty-libertarian-manifesto

Bu bir temiz hava soluğu – bir mantık ve barış ideolojisi. Gerçek eşitlik, özel çıkarlar değil. İnsan özgürlüğü, seçim, gönüllülük. Tarihe, ekonomiye, sosyolojiye ve insan davranışına bir bakış.

Bu karmaşadan çıkmanın tek yolu popülist özgürlük hareketi –

Amerikan tarihinin en uzun savaşları,

kurumsal kefalet,

sonsuz enflasyon ve Fed basımı ve savaşları finanse etmek için borç,

okul seçimini ve kalitesini aşındıran,

gençliğin telkin edilmesi,

Plastik pipetler kullandığımız için birbirimize karşı beynimizi yıkarken, kirletmek için ücretsiz geçiş sağlayan özel ilgi alanları,

elitistler sizin için kendilerinin uyması gerekmeyen kurallar yaratır,

Karteller yaratan ve kar amacı gütmeyen cezaevlerinin 13. değişiklik korumalı köle işçiliği için istismar ettiği şiddet içermeyen suçluları hapseden bir uyuşturucu savaşı,

her yıl binlerce ve binlerce vergi dolarınız DC savurganlığı, kurumsal refah, dünya çapında şiddet ve sizi barışçıl işlerinizi yürüttüğünüz için onu yerle bir etmek isteyen isyancılar yerine tutuklamayı tercih eden polise harcıyor.

Her şey, Anayasamızın ne yazık ki izin verdiği ya da engelleyemeyeceği merkezi, yozlaşmış güç yapılarıyla başlar ve biter.

Gelecek özgürlükçü bir parti olmayacak. Sol / Sağ paradigmasını savunmak, barış, hukuk eşitliği, refah, sevgi, düzen ve insan özgürlüğü için ele alan popülist bir özgürlük hareketi olacak.

Yeni düşünme yollarını öğrenmek ve mevcut duruma meydan okumak için zaman ayırmazsanız bu gerçekleşemez. İster kabul edin ister nefret edin, öğrenin.

“Hükümetin aşırı erişiminden, yolsuzluktan, yalanlardan, tekellerden, elitist kokulardan hasta olan güçlerden bıkmış herkes için.” üzerine 13 yorum

1. Yozgat merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm sayfanız yeminle dikkat çekici, tebrikler 18-09-2020 21:41:40

2. Hatay merkezden ben gaye. Selam herkese web sitesi vallaha billaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım 27-09-2020 09:02:16

3. Balıkesir merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar web siten cidden çok güzel, teşekkürler 02-10-2020 09:19:04

4. Eskişehir merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm paylaşımınız cidden güzel, sosyal medyada paylaştım 18-10-2020 02:28:53

5. Bu konu : ” Hükümetin aşırı erişiminden, yolsuzluktan, yalanlardan, tekellerden, elitist kokulardan hasta olan güçlerden bıkmış herkes için. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, teşekkürler , emin – 36

6. Yalova dan kimler var. Hükümetin aşırı erişiminden, yolsuzluktan, yalanlardan, tekellerden, elitist kokulardan hasta olan güçlerden bıkmış herkes için. . selamun aleyküm paylaşımın inanki dikkat çekici, teşekkürler , ali – 83

Yorum yapın