Bu kitabı oku:

https://mises.org/library/new-liberty-libertarian-manifesto

Bu bir temiz hava soluğu – bir mantık ve barış ideolojisi. Gerçek eşitlik, özel çıkarlar değil. İnsan özgürlüğü, seçim, gönüllülük. Tarihe, ekonomiye, sosyolojiye ve insan davranışına bir bakış.

Bu karmaşadan çıkmanın tek yolu popülist özgürlük hareketi –

Amerikan tarihinin en uzun savaşları,

kurumsal kefalet,

sonsuz enflasyon ve Fed basımı ve savaşları finanse etmek için borç,

okul seçimini ve kalitesini aşındıran,

gençliğin telkin edilmesi,

Plastik pipetler kullandığımız için birbirimize karşı beynimizi yıkarken, kirletmek için ücretsiz geçiş sağlayan özel ilgi alanları,

elitistler sizin için kendilerinin uyması gerekmeyen kurallar yaratır,

Karteller yaratan ve kar amacı gütmeyen cezaevlerinin 13. değişiklik korumalı köle işçiliği için istismar ettiği şiddet içermeyen suçluları hapseden bir uyuşturucu savaşı,

her yıl binlerce ve binlerce vergi dolarınız DC savurganlığı, kurumsal refah, dünya çapında şiddet ve sizi barışçıl işlerinizi yürüttüğünüz için onu yerle bir etmek isteyen isyancılar yerine tutuklamayı tercih eden polise harcıyor.

Her şey, Anayasamızın ne yazık ki izin verdiği ya da engelleyemeyeceği merkezi, yozlaşmış güç yapılarıyla başlar ve biter.

Gelecek özgürlükçü bir parti olmayacak. Sol / Sağ paradigmasını savunmak, barış, hukuk eşitliği, refah, sevgi, düzen ve insan özgürlüğü için ele alan popülist bir özgürlük hareketi olacak.

Yeni düşünme yollarını öğrenmek ve mevcut duruma meydan okumak için zaman ayırmazsanız bu gerçekleşemez. İster kabul edin ister nefret edin, öğrenin.

Author

82 Comments

1. Yozgat merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm sayfanız yeminle dikkat çekici, tebrikler 18-09-2020 21:41:40

2. Artvin merkezden ben Emine. Slm bu web sitesi yeminle çok güzel, tebrikler 19-09-2020 00:38:04

3. Merhaba web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, facebookta paylaştım

4. Hatay merkezden ben gaye. Selam herkese web sitesi vallaha billaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım 27-09-2020 09:02:16

5. Balıkesir merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar web siten cidden çok güzel, teşekkürler 02-10-2020 09:19:04

6. Merhabalar bu web sitesi vallaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

7. Selamlar sayfa harbiden hayran bıraktı, facebookta paylaştım

8. Selamın aleyküm web siten ciddiyim hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

9. selam arkadaşlar web siteniz inan ki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

10. Eskişehir merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm paylaşımınız cidden güzel, sosyal medyada paylaştım 18-10-2020 02:28:53

11. Bu konu : ” Hükümetin aşırı erişiminden, yolsuzluktan, yalanlardan, tekellerden, elitist kokulardan hasta olan güçlerden bıkmış herkes için. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, teşekkürler , emin – 36

12. Yalova dan kimler var. Hükümetin aşırı erişiminden, yolsuzluktan, yalanlardan, tekellerden, elitist kokulardan hasta olan güçlerden bıkmış herkes için. . selamun aleyküm paylaşımın inanki dikkat çekici, teşekkürler , ali – 83

13. Nevşehir dan kimler var. Hükümetin aşırı erişiminden, yolsuzluktan, yalanlardan, tekellerden, elitist kokulardan hasta olan güçlerden bıkmış herkes için. . Mrb siten inanılmaz dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , ali – 333

14. Düzce dan kimler var. Hükümetin aşırı erişiminden, yolsuzluktan, yalanlardan, tekellerden, elitist kokulardan hasta olan güçlerden bıkmış herkes için. . Slm paylaşımınız süper ötesi ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , – 188

15. Tokat merkezden ben Aylin. selamun aleyküm siten süper ötesi çok güzel, face de paylaştım 24-10-2020 22:08:21

16. Bu konu : ” Hükümetin aşırı erişiminden, yolsuzluktan, yalanlardan, tekellerden, elitist kokulardan hasta olan güçlerden bıkmış herkes için. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan süper ötesi çok hoşuma gitti, face de paylaştım , banu – 67

17. Merhaba herkese bu web sitesi gerçekten hoşuma gitti, şukuladım

18. Sivas merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar web sitesi cidden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 29-10-2020 21:55:04

19. Selam herkese sayfanız harbiden hayran bıraktı, şukuladım

20. Selamın aleyküm sayfanız yeminle çok iyi, facebookta paylaştım

21. Van dan kimler var. Hükümetin aşırı erişiminden, yolsuzluktan, yalanlardan, tekellerden, elitist kokulardan hasta olan güçlerden bıkmış herkes için. . Merhaba herkese sayfan yeminle hayran edici, facebookta paylaştım , Aylin – 37

22. Selam paylaşımın yeminle dikkat çekici, facebookta paylaştım

23. Kütahya dan kimler var. Hükümetin aşırı erişiminden, yolsuzluktan, yalanlardan, tekellerden, elitist kokulardan hasta olan güçlerden bıkmış herkes için. . Selam bu web sitesi yeminle çok güzel, sağolun , memo – 393

24. Karabük merkezden ben ahmet. Merhaba herkese siteniz ciddiyim hayran edici, face de paylaştım 24-11-2020 00:14:23

25. Bu konu : ” Hükümetin aşırı erişiminden, yolsuzluktan, yalanlardan, tekellerden, elitist kokulardan hasta olan güçlerden bıkmış herkes için. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız ciddiyim çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 451

26. merhaba arkadaşlar siteniz inan ki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

27. Bu konu : ” Hükümetin aşırı erişiminden, yolsuzluktan, yalanlardan, tekellerden, elitist kokulardan hasta olan güçlerden bıkmış herkes için. ” çok güzel. Merhabalar web siten harbiden güzel, teşekkürler , Hasan – 309

28. Diyarbakır dan kimler var. Hükümetin aşırı erişiminden, yolsuzluktan, yalanlardan, tekellerden, elitist kokulardan hasta olan güçlerden bıkmış herkes için. . Merhaba herkese web siteniz valla iyi, face de paylaştım , memo – 456

29. Kahramanmaraş dan kimler var. Hükümetin aşırı erişiminden, yolsuzluktan, yalanlardan, tekellerden, elitist kokulardan hasta olan güçlerden bıkmış herkes için. . merhaba arkadaşlar siten inanılmaz hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , emin – 10

30. Selam herkese paylaşım vallaha billaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

31. Samsun merkezden ben Hasan. Selamlar web siteniz ciddiyim çok güzel, teşekkürler 15-12-2020 22:44:12

32. Tokat merkezden ben . Selamlar paylaşım vallaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 01-01-2021 16:47:39

33. Bu konu : ” Hükümetin aşırı erişiminden, yolsuzluktan, yalanlardan, tekellerden, elitist kokulardan hasta olan güçlerden bıkmış herkes için. ” çok güzel. Selam sayfa harbiden hayran bıraktı, tebrikler , hatice – 403

34. Bu konu : ” Hükümetin aşırı erişiminden, yolsuzluktan, yalanlardan, tekellerden, elitist kokulardan hasta olan güçlerden bıkmış herkes için. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım süper ötesi çok hoşuma gitti, saolun , Emine – 403

35. Iğdır merkezden ben Aylin. Mrb sayfa harbiden çok güzel, linkedinde paylaştım 11-01-2021 08:05:10

36. Bu konu : ” Hükümetin aşırı erişiminden, yolsuzluktan, yalanlardan, tekellerden, elitist kokulardan hasta olan güçlerden bıkmış herkes için. ” çok güzel. Merhabalar web siteniz vallaha billaha hayran edici, tebrikler , ziya – 242

37. İzmir merkezden ben . Selam paylaşımın süper ötesi ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 13-01-2021 15:02:42

38. Adana dan kimler var. Hükümetin aşırı erişiminden, yolsuzluktan, yalanlardan, tekellerden, elitist kokulardan hasta olan güçlerden bıkmış herkes için. . selam arkadaşlar sayfanız vallaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , memo – 139

39. Bu konu : ” Hükümetin aşırı erişiminden, yolsuzluktan, yalanlardan, tekellerden, elitist kokulardan hasta olan güçlerden bıkmış herkes için. ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi cidden iyi, tebrikler , hatice – 101

40. Erzincan dan kimler var. Hükümetin aşırı erişiminden, yolsuzluktan, yalanlardan, tekellerden, elitist kokulardan hasta olan güçlerden bıkmış herkes için. . Merhabalar paylaşım gerçekten hayran bıraktı, saolun , memo – 294

41. Bu konu : ” Hükümetin aşırı erişiminden, yolsuzluktan, yalanlardan, tekellerden, elitist kokulardan hasta olan güçlerden bıkmış herkes için. ” çok güzel. Merhaba paylaşımın vallaha billaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ali – 464

42. Selam herkese siteniz vallaha çok hoşuma gitti, şukuladım

43. Siirt merkezden ben banu. Selamın aleyküm sayfanız vallaha iyi, sağolun 16-02-2021 23:44:46

44. Muğla dan kimler var. Hükümetin aşırı erişiminden, yolsuzluktan, yalanlardan, tekellerden, elitist kokulardan hasta olan güçlerden bıkmış herkes için. . Slm paylaşımın valla güzel, linkedinde paylaştım , ziya – 326

45. Siirt dan kimler var. Hükümetin aşırı erişiminden, yolsuzluktan, yalanlardan, tekellerden, elitist kokulardan hasta olan güçlerden bıkmış herkes için. . Selam bu web sitesi gerçekten hayran edici, şukuladım , hatice – 139

46. Yalova dan kimler var. Hükümetin aşırı erişiminden, yolsuzluktan, yalanlardan, tekellerden, elitist kokulardan hasta olan güçlerden bıkmış herkes için. . merhaba arkadaşlar paylaşım süper ötesi hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Emine – 21

47. Bu konu : ” Hükümetin aşırı erişiminden, yolsuzluktan, yalanlardan, tekellerden, elitist kokulardan hasta olan güçlerden bıkmış herkes için. ” çok güzel. Selam herkese sayfanız inanılmaz dikkatimi çekti, face de paylaştım , memo – 180

48. Malatya dan kimler var. Hükümetin aşırı erişiminden, yolsuzluktan, yalanlardan, tekellerden, elitist kokulardan hasta olan güçlerden bıkmış herkes için. . Selam sayfanız ciddiyim ilgi uyandırıcı, saolun , ali – 202

49. Hatay dan kimler var. Hükümetin aşırı erişiminden, yolsuzluktan, yalanlardan, tekellerden, elitist kokulardan hasta olan güçlerden bıkmış herkes için. . Selam sayfanız gerçekten hayran bıraktı, şukuladım , memo – 219

50. Bu konu : ” Hükümetin aşırı erişiminden, yolsuzluktan, yalanlardan, tekellerden, elitist kokulardan hasta olan güçlerden bıkmış herkes için. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın yeminle dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , gaye – 368

51. Ağrı merkezden ben Hasan. selamun aleyküm siteniz inanılmaz hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 01-04-2021 11:40:59

52. Van dan kimler var. Hükümetin aşırı erişiminden, yolsuzluktan, yalanlardan, tekellerden, elitist kokulardan hasta olan güçlerden bıkmış herkes için. . Selam herkese paylaşımınız inanılmaz hoşuma gitti, saolun , ali – 101

53. Edirne merkezden ben ahmet. Selam herkese siten yeminle iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 15-04-2021 03:56:20

54. Amasya merkezden ben ahmet. Merhaba herkese sayfanız cidden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 22-04-2021 06:38:23

55. Tunceli merkezden ben mehmet. Merhabalar paylaşımınız süper ötesi hayran edici, şukuladım 03-05-2021 05:52:05

56. Bu konu : ” Hükümetin aşırı erişiminden, yolsuzluktan, yalanlardan, tekellerden, elitist kokulardan hasta olan güçlerden bıkmış herkes için. ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz gerçekten hayran edici, şukuladım , mehmet – 186

57. Artvin merkezden ben mehmet. Merhabalar bu web sitesi vallaha billaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 07-05-2021 09:04:30

58. Diyarbakır dan kimler var. Hükümetin aşırı erişiminden, yolsuzluktan, yalanlardan, tekellerden, elitist kokulardan hasta olan güçlerden bıkmış herkes için. . Selamın aleyküm paylaşımın inanılmaz ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , Emine – 461

59. Gürbüz Reply

Amasya dan kimler var. Hükümetin aşırı erişiminden, yolsuzluktan, yalanlardan, tekellerden, elitist kokulardan hasta olan güçlerden bıkmış herkes için. . Slm paylaşım cidden çok güzel, tebrikler , Gürbüz – 447

60. selamun aleyküm sayfan valla mükemmel, sosyal medyada paylaştım

61. Gaziantep merkezden ben ali. Selam herkese sayfanız harbiden çok iyi, sosyal medyada paylaştım 15-06-2021 02:30:40

62. Bu konu : ” Hükümetin aşırı erişiminden, yolsuzluktan, yalanlardan, tekellerden, elitist kokulardan hasta olan güçlerden bıkmış herkes için. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın inanılmaz iyi, teşekkürler , emin – 405

63. selam arkadaşlar sayfanız harbiden hoşuma gitti, teraziye tıkladım

64. Aydın dan kimler var. Hükümetin aşırı erişiminden, yolsuzluktan, yalanlardan, tekellerden, elitist kokulardan hasta olan güçlerden bıkmış herkes için. . merhaba arkadaşlar sayfan vallaha billaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Emine – 470

65. Bu konu : ” Hükümetin aşırı erişiminden, yolsuzluktan, yalanlardan, tekellerden, elitist kokulardan hasta olan güçlerden bıkmış herkes için. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız inan ki hayran edici, teşekkürler , ali – 414

66. Ordu merkezden ben ziya. Slm web sitesi vallaha billaha güzel, teraziye tıkladım 04-07-2021 23:39:36

67. Çorum merkezden ben memo. Selamlar paylaşımınız valla hayran edici, teraziye tıkladım 10-07-2021 00:10:05

68. Selam web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

69. Bu konu : ” Hükümetin aşırı erişiminden, yolsuzluktan, yalanlardan, tekellerden, elitist kokulardan hasta olan güçlerden bıkmış herkes için. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın vallaha billaha dikkat çekici, sağolun , Aylin – 288

70. Batman merkezden ben . Selamlar paylaşımınız gerçekten güzel, teraziye tıkladım 17-07-2021 03:43:38

71. Batman dan kimler var. Hükümetin aşırı erişiminden, yolsuzluktan, yalanlardan, tekellerden, elitist kokulardan hasta olan güçlerden bıkmış herkes için. . Merhaba herkese siten yeminle güzel, face de paylaştım , gaye – 324

72. Van merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar sayfanız valla çok iyi, facebookta paylaştım 22-07-2021 20:59:54

73. Batman merkezden ben ali. Selamlar sayfa vallaha güzel, sağolun 24-07-2021 01:24:16

74. Isparta dan kimler var. Hükümetin aşırı erişiminden, yolsuzluktan, yalanlardan, tekellerden, elitist kokulardan hasta olan güçlerden bıkmış herkes için. . Merhabalar web sitesi vallaha çok güzel, teraziye tıkladım , memo – 22

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link