Tüm sosyal medyada, herkesi “sosyal mesafe değil” için şekillendirmekten başka bir şey yoktur. Bununla Paskalya’yı yakın aile ile geçirmek demek istiyorum. Taşınan bir çocuk yaşlı ebeveynlerini görmek için dışarı çıktığında insanlar polise rapor veriyorlar ya da bir arkadaşınız başka birinin bahçe işleri yapmasına yardım ediyor. Meraklı komşular tarafından 2 veya 3 kişilik toplantılara polis sağdan sağa ve merkeze çağrılıyor. Arkadaşım onun araba lastikleri kesilmiş ve onun araba bakım ev işçisi olduğunu bilmiyordu bir komşu tarafından “dışarı çıkmak cesaret” için vandalized.

Biraz alaycıyım, ama bu gerçekten her şeyin kötü otoriter doğasıyla sarılmış. Bana bir otorite figürünün söylediği için insanların başkalarını ölüme teslim etmek istedikleri okul deneyini hatırlatıyor. Vatandaşlar SS’ye Yahudileri bildirirken Nazi Almanya’sını hatırlatıyorsa, otorite onlara daha iyi olması gerektiğini söyledi.

Biraz korkutuyor ve hükümet bunun senin iyiliğin için olduğunu söylüyor ve birbirimizi bir sürü hayvan gibi açıyoruz.

Hatta daha büyük bir şey olduğunu, hükümetin otoriter polis devletlerine karşı meydana gelen milislerin nasıl parçalanacağı konusundaki tepkimizi test ettiğini bile söyleyebilirsiniz.

Author

96 Comments

1. Selam herkese paylaşım vallaha billaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım

2. Uşak merkezden ben ali. Selam paylaşımın harbiden güzel, linkedinde paylaştım 21-04-2020 07:14:14

3. merhaba arkadaşlar bu web sitesi cidden dikkatimi çekti, face de paylaştım

4. Afyon merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar web siten vallaha güzel, saolun 27-04-2020 22:53:38

5. Merhaba herkese sayfan inanılmaz hayran edici, linkedinde paylaştım

6. Tekirdağ merkezden ben Gürbüz. Merhaba paylaşımınız gerçekten iyi, linkedinde paylaştım 05-05-2020 08:09:04

7. selam arkadaşlar web sitesi vallaha billaha güzel, şukuladım

8. Iğdır merkezden ben doruk. Selamın aleyküm paylaşım süper ötesi iyi, saolun 14-05-2020 08:43:49

9. Kırşehir merkezden ben Aylin. Selam herkese sayfa vallaha billaha mükemmel, twitter da paylaştım 14-05-2020 14:49:45

10. Burdur merkezden ben ahmet. Merhaba web siteniz inanki hayran edici, teşekkürler 21-05-2020 09:59:16

11. Ordu merkezden ben Gürbüz. Selam herkese paylaşım harbiden iyi, face de paylaştım 21-05-2020 15:37:04

12. Slm sayfanız inanılmaz hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

13. selam arkadaşlar sayfan inanki çok iyi, face de paylaştım

14. Burdur merkezden ben doruk. Merhabalar siten harbiden güzel, sağolun 07-06-2020 14:33:12

15. Merhabalar paylaşım süper ötesi çok hoşuma gitti, sağolun

16. Isparta merkezden ben banu. selamun aleyküm siteniz harbiden çok iyi, teşekkürler 13-06-2020 01:18:57

17. Kahramanmaraş merkezden ben ali. Selamlar paylaşım vallaha güzel, facebookta paylaştım 02-07-2020 14:55:15

18. Merhaba siten valla dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

19. Bolu merkezden ben ali. Selamın aleyküm web sitesi vallaha iyi, teşekkürler 18-07-2020 15:51:01

20. Niğde merkezden ben doruk. Selam sayfan gerçekten hayran bıraktı, saolun 18-07-2020 21:01:20

21. Aksaray merkezden ben banu. Selam sayfan vallaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım 05-08-2020 02:25:01

22. selam arkadaşlar web siteniz inanılmaz çok iyi, face de paylaştım

23. Merhaba web siteniz inan ki çok güzel, facebookta paylaştım

24. Niğde merkezden ben mehmet. Slm paylaşım inan ki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 12-08-2020 20:23:44

25. selamun aleyküm paylaşımınız ciddiyim hayran edici, sağolun

26. Yozgat merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 22-08-2020 06:17:04

27. Bursa merkezden ben gaye. Selamlar paylaşımınız cidden dikkat çekici, şukuladım 23-08-2020 19:31:21

28. Mrb web siteniz harbiden çok güzel, linkedinde paylaştım

29. Mardin merkezden ben ziya. Selamın aleyküm sayfan vallaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 01-09-2020 11:08:45

30. Adıyaman merkezden ben banu. Selam herkese siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım 06-09-2020 10:45:35

31. Selam herkese web sitesi gerçekten hayran edici, sağolun

32. Çorum merkezden ben ahmet. selamun aleyküm paylaşım süper ötesi çok güzel, tebrikler 09-09-2020 21:08:31

33. Gürbüz Reply

Selam herkese web siteniz yeminle hayran bıraktı, teşekkürler

34. Merhaba sayfan vallaha güzel, sosyal medyada paylaştım

35. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar web sitesi inanılmaz güzel, saolun

36. selamun aleyküm web siteniz inan ki hoşuma gitti, sağolun

37. Selamın aleyküm bu web sitesi gerçekten hoşuma gitti, saolun

38. Adıyaman merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar web siten inanki hayran bıraktı, saolun 09-10-2020 07:03:07

39. Hakkari dan kimler var. Hükümetin birbirimizi ne kadar çabuk açabilmemiz şaşırtıcı . selam arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi çok iyi, şukuladım , banu – 46

40. Kütahya merkezden ben . selamun aleyküm web sitesi vallaha mükemmel, twitter da paylaştım 22-10-2020 04:49:53

41. Kilis dan kimler var. Hükümetin birbirimizi ne kadar çabuk açabilmemiz şaşırtıcı . Selam herkese web siten süper ötesi çok hoşuma gitti, saolun , emin – 132

42. merhaba arkadaşlar paylaşımınız gerçekten çok güzel, saolun

43. Kars dan kimler var. Hükümetin birbirimizi ne kadar çabuk açabilmemiz şaşırtıcı . Selam herkese sayfanız inan ki çok iyi, saolun , emin – 6

44. Selamın aleyküm paylaşımınız gerçekten dikkat çekici, şukuladım

45. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha mükemmel, linkedinde paylaştım

46. elif yılmaz Reply

Aydın merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 19-11-2020 08:29:55

47. Tekirdağ dan kimler var. Hükümetin birbirimizi ne kadar çabuk açabilmemiz şaşırtıcı . Selamın aleyküm siten inanılmaz mükemmel, face de paylaştım , Hasan – 415

48. elif yılmaz Reply

Düzce dan kimler var. Hükümetin birbirimizi ne kadar çabuk açabilmemiz şaşırtıcı . Selam web siten inanılmaz mükemmel, tebrikler , elif yılmaz – 205

49. Samsun merkezden ben memo. selam arkadaşlar web siteniz valla çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 06-12-2020 14:27:04

50. selamun aleyküm sayfa vallaha billaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

51. Bu konu : ” Hükümetin birbirimizi ne kadar çabuk açabilmemiz şaşırtıcı ” çok güzel. Selam sayfanız gerçekten mükemmel, twitter da paylaştım , ahmet – 107

52. Merhaba siten inanılmaz güzel, facebookta paylaştım

53. elif yılmaz Reply

Çorum dan kimler var. Hükümetin birbirimizi ne kadar çabuk açabilmemiz şaşırtıcı . Merhabalar sayfanız ciddiyim hoşuma gitti, saolun , elif yılmaz – 205

54. Bu konu : ” Hükümetin birbirimizi ne kadar çabuk açabilmemiz şaşırtıcı ” çok güzel. Merhaba siten gerçekten mükemmel, teşekkürler , ahmet – 149

55. Amasya dan kimler var. Hükümetin birbirimizi ne kadar çabuk açabilmemiz şaşırtıcı . Slm web siteniz vallaha iyi, tebrikler , memo – 68

56. Edirne merkezden ben hatice. Merhabalar sayfa ciddiyim dikkatimi çekti, tebrikler 06-01-2021 22:02:09

57. Van dan kimler var. Hükümetin birbirimizi ne kadar çabuk açabilmemiz şaşırtıcı . selamun aleyküm siteniz vallaha billaha iyi, facebookta paylaştım , ali – 410

58. Bu konu : ” Hükümetin birbirimizi ne kadar çabuk açabilmemiz şaşırtıcı ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa inan ki hoşuma gitti, sağolun , ali – 22

59. Selamlar paylaşımınız valla çok hoşuma gitti, sağolun

60. Mrb web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, sağolun

61. Bu konu : ” Hükümetin birbirimizi ne kadar çabuk açabilmemiz şaşırtıcı ” çok güzel. Slm web siteniz cidden dikkatimi çekti, tebrikler , ali – 61

62. Gaziantep merkezden ben mehmet. Merhaba sayfa inanılmaz hayran edici, sosyal medyada paylaştım 22-02-2021 11:52:01

63. Merhaba herkese web siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, tebrikler

64. Osmaniye merkezden ben doruk. Slm paylaşımınız inanki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 03-03-2021 03:03:23

65. Gürbüz Reply

Merhaba sayfan yeminle mükemmel, sosyal medyada paylaştım

66. Bu konu : ” Hükümetin birbirimizi ne kadar çabuk açabilmemiz şaşırtıcı ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi inan ki mükemmel, face de paylaştım , Aylin – 458

67. Bu konu : ” Hükümetin birbirimizi ne kadar çabuk açabilmemiz şaşırtıcı ” çok güzel. Merhabalar sayfa vallaha billaha mükemmel, twitter da paylaştım , – 245

68. Bu konu : ” Hükümetin birbirimizi ne kadar çabuk açabilmemiz şaşırtıcı ” çok güzel. Slm siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, tebrikler , Emine – 107

69. selam arkadaşlar web siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, tebrikler

70. Gürbüz Reply

Kayseri dan kimler var. Hükümetin birbirimizi ne kadar çabuk açabilmemiz şaşırtıcı . Merhaba siteniz gerçekten dikkat çekici, saolun , Gürbüz – 246

71. Bu konu : ” Hükümetin birbirimizi ne kadar çabuk açabilmemiz şaşırtıcı ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın gerçekten güzel, şukuladım , banu – 125

72. Sinop merkezden ben Hasan. Selam herkese sayfanız inanılmaz çok güzel, linkedinde paylaştım 08-04-2021 22:42:08

73. Adıyaman dan kimler var. Hükümetin birbirimizi ne kadar çabuk açabilmemiz şaşırtıcı . Selamlar sayfanız yeminle dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , – 322

74. Bu konu : ” Hükümetin birbirimizi ne kadar çabuk açabilmemiz şaşırtıcı ” çok güzel. Selamlar paylaşım inan ki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 244

75. Aksaray dan kimler var. Hükümetin birbirimizi ne kadar çabuk açabilmemiz şaşırtıcı . Selam web siteniz valla çok iyi, sağolun , Aylin – 193

76. Merhaba herkese web siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

77. Isparta dan kimler var. Hükümetin birbirimizi ne kadar çabuk açabilmemiz şaşırtıcı . Merhabalar sayfan cidden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Hasan – 500

78. Denizli dan kimler var. Hükümetin birbirimizi ne kadar çabuk açabilmemiz şaşırtıcı . Merhaba siten gerçekten hayran edici, twitter da paylaştım , emin – 92

79. Kahramanmaraş merkezden ben ziya. Mrb web sitesi valla iyi, saolun 12-05-2021 20:26:51

80. Bu konu : ” Hükümetin birbirimizi ne kadar çabuk açabilmemiz şaşırtıcı ” çok güzel. Mrb sayfa yeminle dikkatimi çekti, teşekkürler , hatice – 244

81. Kahramanmaraş dan kimler var. Hükümetin birbirimizi ne kadar çabuk açabilmemiz şaşırtıcı . selamun aleyküm siteniz yeminle dikkat çekici, linkedinde paylaştım , Hasan – 134

82. Selam herkese web siteniz inan ki mükemmel, twitter da paylaştım

83. Bu konu : ” Hükümetin birbirimizi ne kadar çabuk açabilmemiz şaşırtıcı ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi harbiden mükemmel, teraziye tıkladım , emin – 375

84. Aksaray dan kimler var. Hükümetin birbirimizi ne kadar çabuk açabilmemiz şaşırtıcı . selam arkadaşlar siteniz valla çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 369

85. Bu konu : ” Hükümetin birbirimizi ne kadar çabuk açabilmemiz şaşırtıcı ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa inan ki mükemmel, teraziye tıkladım , ali – 135

86. Bayburt dan kimler var. Hükümetin birbirimizi ne kadar çabuk açabilmemiz şaşırtıcı . Selam herkese web sitesi cidden çok güzel, face de paylaştım , emin – 377

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link