Hükümetin gerçekten iyi durumda olduğunu düşünmüyorum … IRS sorunları.

Bunun komplo çığlık attığını sanmıyorum (?), Ama kesinlikle beni mahvetti.

Annem 2019 Mayıs ayında öldü. Onun tek çocuğuyum ve vasiyetimi yerine getirip miras vergimi ödedim ve yakın zamana kadar hayatıma devam ettim.

Sertifikalı bir IRS mektubu, borçlu olduğum miras vergisini hemen 10 gün içinde ödemezsem evimi, tüm mülkü, her şeyi tehdit ediyor. Bildirim 10/19 yayınlandı ve 10/29 tarihine kadar ödenmesi gerekiyordu. 11 / 16’ya kadar söz konusu mektubu almadım. Pek çok tehdit sayfasını okuyarak, bunun zamanında ödenmemesi için şimdi daha da fazla borcum olduğunu görebiliyorum.

Şu anda IRS’ye borçlu olduğum toplam tutar 120.000 $ ‘ın üzerinde.

Bu vergileri zaten ödediğim için, bu bilgileri derhal hem mali danışmanıma hem de kafası karışmış olan avukatıma iletiyorum. Bu belge ayrıca% 15 borcum olduğunu söyleyen yanlış vergi bilgilerini de gösteriyor, ancak yasalara göre sadece% 4,5 borcum var.

Avukatım biriyle iletişime geçebilir ve neler olduğunu görebilir.

Hata. Mektup “covid nedeniyle yanlışlıkla” verildi. Asıl olay, avukatımın bana böyle bir mektup alan ilk müvekkili olmadığımı söylemesiydi.

Kaç kişinin bu mektupları, mülkler, hatta muhtemelen işletmeler ve diğer şeylerle ilgili olarak yanlış vergi miktarlarıyla aldığını ve evlerinin alınacağı korkusuyla onlara ödeme yaptığını merak ediyorum.

This Post Has 13 Comments

1. Aylin

Adıyaman dan kimler var. Hükümetin gerçekten iyi durumda olduğunu düşünmüyorum … IRS sorunları. . Selamlar paylaşım inanılmaz dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 160

2. doruk

selamun aleyküm paylaşım vallaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

3. hatice

Selamlar sayfa ciddiyim hayran bıraktı, tebrikler

4. Hasan

Sakarya merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm sayfan vallaha iyi, twitter da paylaştım 05-01-2021 19:41:26

5. ahmet

İstanbul merkezden ben ahmet. selamun aleyküm siteniz süper ötesi dikkat çekici, sağolun 11-01-2021 19:01:10

6. ali

Elazığ merkezden ben ali. Slm bu web sitesi cidden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 25-01-2021 20:26:58

7. ziya

Sinop dan kimler var. Hükümetin gerçekten iyi durumda olduğunu düşünmüyorum … IRS sorunları. . Merhabalar paylaşımınız inanılmaz hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ziya – 140

8. doruk

Niğde merkezden ben doruk. Selam herkese paylaşımınız vallaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 08-02-2021 18:16:45

9. ahmet

Kars dan kimler var. Hükümetin gerçekten iyi durumda olduğunu düşünmüyorum … IRS sorunları. . Slm paylaşım inan ki çok güzel, twitter da paylaştım , ahmet – 325

10. doruk

Rize dan kimler var. Hükümetin gerçekten iyi durumda olduğunu düşünmüyorum … IRS sorunları. . Mrb siteniz yeminle hayran bıraktı, facebookta paylaştım , doruk – 176

11. elif yılmaz

Bu konu : ” Hükümetin gerçekten iyi durumda olduğunu düşünmüyorum … IRS sorunları. ” çok güzel. Mrb web siten süper ötesi dikkat çekici, face de paylaştım , elif yılmaz – 329

12. mehmet

Selam herkese siteniz valla hayran edici, teraziye tıkladım

13. Hasan

Selamın aleyküm web sitesi cidden hoşuma gitti, teşekkürler

Bir cevap yazın