Üzgünüm, bunun için yanlış abonelik. Eğer öyleyse lütfen beni doğru yönde bağlayın.

Hükümet Matrix türü bir sistem ortaya çıkarsa, sizi bağlayan ve ölene kadar sizi besleyen bir şey olur mu? Ama bunu gerçek hayattan daha eğlenceli hale getirmişlerse, anime arkadaşlarım için kılıç sanatını çevrimiçi düşünün, ne zaman her şeyi yapabileceğiniz sanal bir dünya. Sadece bir düşünce 🤔

Author

61 Comments

1. Selamın aleyküm web siteniz ciddiyim hoşuma gitti, face de paylaştım

2. Muş merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar paylaşım süper ötesi güzel, teşekkürler 02-09-2020 16:18:54

3. Selamın aleyküm bu web sitesi harbiden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

4. Şanlıurfa merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm bu web sitesi gerçekten hayran edici, teraziye tıkladım 07-09-2020 03:57:44

5. Tunceli merkezden ben gaye. Slm sayfanız vallaha hayran edici, teraziye tıkladım 12-09-2020 23:51:36

6. elif yılmaz Reply

Selamlar web sitesi süper ötesi hayran edici, sağolun

7. Bitlis merkezden ben ali. Slm sayfa harbiden çok güzel, facebookta paylaştım 21-09-2020 06:47:03

8. Kırıkkale merkezden ben ziya. Mrb siten valla güzel, sosyal medyada paylaştım 23-09-2020 11:44:27

9. Merhabalar sayfanız ciddiyim çok iyi, linkedinde paylaştım

10. Kırıkkale merkezden ben ziya. Merhaba web siteniz inanılmaz hayran edici, teşekkürler 02-10-2020 11:20:32

11. Rize merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar web sitesi inanılmaz dikkat çekici, teraziye tıkladım 04-10-2020 21:00:16

12. Merhaba herkese web siten süper ötesi hayran bıraktı, facebookta paylaştım

13. Gürbüz Reply

Balıkesir merkezden ben Gürbüz. Slm paylaşım valla hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 27-10-2020 02:43:06

14. Bu konu : ” Hükümetin size “Matrix” yapmasına izin vereceğinizi düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi cidden hayran edici, tebrikler , Hasan – 67

15. Gürbüz Reply

Kars dan kimler var. Hükümetin size “Matrix” yapmasına izin vereceğinizi düşünüyor musunuz? . Merhaba herkese web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, tebrikler , Gürbüz – 174

16. selamun aleyküm sayfanız inan ki iyi, sosyal medyada paylaştım

17. Bingöl dan kimler var. Hükümetin size “Matrix” yapmasına izin vereceğinizi düşünüyor musunuz? . Merhaba sayfan inanki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , Emine – 499

18. Selam siteniz inan ki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

19. Merhaba sayfanız ciddiyim güzel, facebookta paylaştım

20. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Hükümetin size “Matrix” yapmasına izin vereceğinizi düşünüyor musunuz? ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten vallaha hayran edici, face de paylaştım , Gürbüz – 33

21. Selam herkese sayfanız süper ötesi iyi, face de paylaştım

22. Mrb paylaşımın inanılmaz hayran bıraktı, sağolun

23. Hatay merkezden ben ziya. selam arkadaşlar bu web sitesi inan ki dikkatimi çekti, saolun 04-12-2020 11:30:06

24. Merhaba herkese web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

25. Sivas merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar web siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 09-12-2020 05:21:48

26. Gürbüz Reply

Sinop dan kimler var. Hükümetin size “Matrix” yapmasına izin vereceğinizi düşünüyor musunuz? . Merhaba herkese sayfanız yeminle dikkat çekici, teşekkürler , Gürbüz – 11

27. Merhaba herkese web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

28. Bu konu : ” Hükümetin size “Matrix” yapmasına izin vereceğinizi düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Slm sayfa gerçekten hayran edici, sosyal medyada paylaştım , banu – 299

29. Bursa dan kimler var. Hükümetin size “Matrix” yapmasına izin vereceğinizi düşünüyor musunuz? . Merhaba web sitesi gerçekten mükemmel, linkedinde paylaştım , hatice – 409

30. Bu konu : ” Hükümetin size “Matrix” yapmasına izin vereceğinizi düşünüyor musunuz? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan süper ötesi iyi, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 130

31. Gürbüz Reply

Erzincan dan kimler var. Hükümetin size “Matrix” yapmasına izin vereceğinizi düşünüyor musunuz? . Selamlar sayfanız süper ötesi çok güzel, twitter da paylaştım , Gürbüz – 144

32. Kilis dan kimler var. Hükümetin size “Matrix” yapmasına izin vereceğinizi düşünüyor musunuz? . selamun aleyküm sayfa vallaha billaha güzel, şukuladım , – 346

33. Gürbüz Reply

Yozgat dan kimler var. Hükümetin size “Matrix” yapmasına izin vereceğinizi düşünüyor musunuz? . Selam herkese siten gerçekten dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 163

34. Merhaba sayfan gerçekten güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

35. Ankara dan kimler var. Hükümetin size “Matrix” yapmasına izin vereceğinizi düşünüyor musunuz? . Selamın aleyküm sayfa süper ötesi hayran bıraktı, teşekkürler , Aylin – 310

36. Adana dan kimler var. Hükümetin size “Matrix” yapmasına izin vereceğinizi düşünüyor musunuz? . merhaba arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim dikkat çekici, saolun , – 299

37. Bu konu : ” Hükümetin size “Matrix” yapmasına izin vereceğinizi düşünüyor musunuz? ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz valla çok güzel, saolun , Hasan – 385

38. Tunceli merkezden ben ali. Selamlar sayfanız vallaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım 27-01-2021 17:59:43

39. Artvin dan kimler var. Hükümetin size “Matrix” yapmasına izin vereceğinizi düşünüyor musunuz? . Selamlar sayfan inan ki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , memo – 267

40. Mrb web sitesi cidden çok güzel, linkedinde paylaştım

41. Şanlıurfa dan kimler var. Hükümetin size “Matrix” yapmasına izin vereceğinizi düşünüyor musunuz? . merhaba arkadaşlar sayfa cidden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 212

42. merhaba arkadaşlar sayfa ciddiyim hoşuma gitti, teşekkürler

43. Diyarbakır dan kimler var. Hükümetin size “Matrix” yapmasına izin vereceğinizi düşünüyor musunuz? . selam arkadaşlar paylaşımınız valla hoşuma gitti, tebrikler , hatice – 61

44. Selamın aleyküm paylaşım vallaha dikkatimi çekti, sağolun

45. Niğde dan kimler var. Hükümetin size “Matrix” yapmasına izin vereceğinizi düşünüyor musunuz? . selamun aleyküm sayfan inanki hayran edici, şukuladım , memo – 182

46. Bu konu : ” Hükümetin size “Matrix” yapmasına izin vereceğinizi düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Selam herkese siteniz cidden çok iyi, teraziye tıkladım , Emine – 313

47. Ağrı merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar bu web sitesi harbiden hayran edici, teşekkürler 19-03-2021 06:48:16

48. Zonguldak dan kimler var. Hükümetin size “Matrix” yapmasına izin vereceğinizi düşünüyor musunuz? . Selam herkese paylaşımın cidden dikkat çekici, linkedinde paylaştım , banu – 397

49. Bolu merkezden ben banu. Selamın aleyküm siteniz gerçekten mükemmel, face de paylaştım 02-04-2021 02:46:49

50. Ardahan merkezden ben Emine. Merhaba siten süper ötesi çok hoşuma gitti, şukuladım 04-04-2021 00:51:40

51. Bu konu : ” Hükümetin size “Matrix” yapmasına izin vereceğinizi düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Mrb sayfa yeminle mükemmel, facebookta paylaştım , ziya – 52

52. Bu konu : ” Hükümetin size “Matrix” yapmasına izin vereceğinizi düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Selam web sitesi gerçekten çok iyi, facebookta paylaştım , – 133

53. Merhaba sayfan inanki güzel, sosyal medyada paylaştım

54. Ardahan dan kimler var. Hükümetin size “Matrix” yapmasına izin vereceğinizi düşünüyor musunuz? . selamun aleyküm paylaşım gerçekten hayran edici, twitter da paylaştım , ali – 165

55. Kilis dan kimler var. Hükümetin size “Matrix” yapmasına izin vereceğinizi düşünüyor musunuz? . selamun aleyküm siteniz valla ilgi uyandırıcı, sağolun , banu – 121

56. elif yılmaz Reply

Malatya merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz iyi, tebrikler 21-04-2021 10:35:17

57. Sinop merkezden ben ali. Selam paylaşım inanılmaz güzel, teşekkürler 07-05-2021 03:45:02

58. Diyarbakır dan kimler var. Hükümetin size “Matrix” yapmasına izin vereceğinizi düşünüyor musunuz? . selamun aleyküm sayfan cidden güzel, teşekkürler , ahmet – 14

59. Nevşehir merkezden ben gaye. selamun aleyküm bu web sitesi inanılmaz çok güzel, linkedinde paylaştım 12-05-2021 12:30:32

60. Selamın aleyküm web siten inanki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

61. Konya merkezden ben Hasan. Slm sayfa yeminle hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 16-05-2021 11:04:00

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link