Hükümetin size “Matrix” yapmasına izin vereceğinizi düşünüyor musunuz?

Üzgünüm, bunun için yanlış abonelik. Eğer öyleyse lütfen beni doğru yönde bağlayın.

Hükümet Matrix türü bir sistem ortaya çıkarsa, sizi bağlayan ve ölene kadar sizi besleyen bir şey olur mu? Ama bunu gerçek hayattan daha eğlenceli hale getirmişlerse, anime arkadaşlarım için kılıç sanatını çevrimiçi düşünün, ne zaman her şeyi yapabileceğiniz sanal bir dünya. Sadece bir düşünce 🤔

“Hükümetin size “Matrix” yapmasına izin vereceğinizi düşünüyor musunuz?” üzerine 14 yorum

1. Muş merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar paylaşım süper ötesi güzel, teşekkürler 02-09-2020 16:18:54

2. Şanlıurfa merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm bu web sitesi gerçekten hayran edici, teraziye tıkladım 07-09-2020 03:57:44

3. Kırıkkale merkezden ben ziya. Merhaba web siteniz inanılmaz hayran edici, teşekkürler 02-10-2020 11:20:32

4. Rize merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar web sitesi inanılmaz dikkat çekici, teraziye tıkladım 04-10-2020 21:00:16

5. Balıkesir merkezden ben Gürbüz. Slm paylaşım valla hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 27-10-2020 02:43:06

6. Bu konu : ” Hükümetin size “Matrix” yapmasına izin vereceğinizi düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi cidden hayran edici, tebrikler , Hasan – 67

Yorum yapın