Tüm rastgele toplu atışların ihtimali neredeyse imkansız görünüyor. Rastgelelik planlanmış gibi görünüyor. Teksaslı bir adam, bağlantıdaki fotoğrafa başka bir Walmart çekimi yapmayı planladığı için tutuklandı.

https://www.yahoo.com/news/texas-man-accused-planning-mass-140200541.html.

Neden Suudi Arabistan bayrağı, ilginç bayrağı ve kitap seçenekleri var.

Bir terörist grup, bir grup cinayeti rastgele ırkçı şiddet eylemleri olarak gizleyebilirse. Bu, yetkililerin, hükümetin silah kontrolü için elini zorlamasına ve sivillerin silahlarını ortadan kaldırmasına neden olacak hiçbir soruşturma yapılmasını garanti etmez, bir işgali çok daha kolaylaştırabilir.

40 Comments

1. Burdur merkezden ben ali. Selam herkese web siten cidden dikkatimi çekti, teşekkürler 31-05-2021 21:23:39

2. Yozgat merkezden ben doruk. selamun aleyküm web siten vallaha billaha dikkatimi çekti, şukuladım 31-05-2021 21:43:18

3. Kilis dan kimler var. Hükümetin toplu silahlı saldırı olaylarını rastgele eylemler olarak değil, bir bütün olarak araştırmaya başlaması gerekiyor. . Merhabalar sayfan gerçekten hoşuma gitti, teraziye tıkladım , memo – 316

4. Yozgat dan kimler var. Hükümetin toplu silahlı saldırı olaylarını rastgele eylemler olarak değil, bir bütün olarak araştırmaya başlaması gerekiyor. . Merhaba sayfa vallaha billaha mükemmel, teraziye tıkladım , ziya – 43

5. Bu konu : ” Hükümetin toplu silahlı saldırı olaylarını rastgele eylemler olarak değil, bir bütün olarak araştırmaya başlaması gerekiyor. ” çok güzel. Selam web sitesi gerçekten çok iyi, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 429

6. Nevşehir merkezden ben Hasan. selamun aleyküm bu web sitesi inan ki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 01-06-2021 03:04:06

7. Yalova dan kimler var. Hükümetin toplu silahlı saldırı olaylarını rastgele eylemler olarak değil, bir bütün olarak araştırmaya başlaması gerekiyor. . selam arkadaşlar web siten valla ilgi uyandırıcı, saolun , memo – 293

8. Bu konu : ” Hükümetin toplu silahlı saldırı olaylarını rastgele eylemler olarak değil, bir bütün olarak araştırmaya başlaması gerekiyor. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım gerçekten çok iyi, linkedinde paylaştım , ali – 82

9. Gürbüz Reply

Mrb bu web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, sağolun

10. Balıkesir dan kimler var. Hükümetin toplu silahlı saldırı olaylarını rastgele eylemler olarak değil, bir bütün olarak araştırmaya başlaması gerekiyor. . selamun aleyküm sayfa inan ki ilgi uyandırıcı, teşekkürler , ali – 17

11. Bu konu : ” Hükümetin toplu silahlı saldırı olaylarını rastgele eylemler olarak değil, bir bütün olarak araştırmaya başlaması gerekiyor. ” çok güzel. Mrb bu web sitesi vallaha iyi, face de paylaştım , Emine – 140

12. Kocaeli dan kimler var. Hükümetin toplu silahlı saldırı olaylarını rastgele eylemler olarak değil, bir bütün olarak araştırmaya başlaması gerekiyor. . selamun aleyküm sayfa süper ötesi çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , doruk – 247

13. Slm web siteniz vallaha billaha çok güzel, facebookta paylaştım

14. elif yılmaz Reply

İzmir dan kimler var. Hükümetin toplu silahlı saldırı olaylarını rastgele eylemler olarak değil, bir bütün olarak araştırmaya başlaması gerekiyor. . Selamlar web siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 293

15. Diyarbakır merkezden ben Emine. Merhaba siteniz inan ki hayran bıraktı, tebrikler 17-06-2021 18:34:21

16. Eskişehir merkezden ben hatice. Merhaba siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 22-06-2021 03:11:39

17. Selamlar web sitesi vallaha güzel, teraziye tıkladım

18. Şırnak merkezden ben ziya. Selam paylaşım vallaha billaha hoşuma gitti, sağolun 02-07-2021 17:15:05

19. Selam herkese sayfan inanılmaz iyi, twitter da paylaştım

20. Slm paylaşım ciddiyim güzel, twitter da paylaştım

21. Bu konu : ” Hükümetin toplu silahlı saldırı olaylarını rastgele eylemler olarak değil, bir bütün olarak araştırmaya başlaması gerekiyor. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın valla hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Hasan – 267

22. Tokat dan kimler var. Hükümetin toplu silahlı saldırı olaylarını rastgele eylemler olarak değil, bir bütün olarak araştırmaya başlaması gerekiyor. . Merhabalar paylaşımınız yeminle hoşuma gitti, teşekkürler , banu – 99

23. Denizli dan kimler var. Hükümetin toplu silahlı saldırı olaylarını rastgele eylemler olarak değil, bir bütün olarak araştırmaya başlaması gerekiyor. . Mrb paylaşımınız cidden hoşuma gitti, face de paylaştım , doruk – 246

24. Selam herkese bu web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

25. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Hükümetin toplu silahlı saldırı olaylarını rastgele eylemler olarak değil, bir bütün olarak araştırmaya başlaması gerekiyor. ” çok güzel. Mrb web siten süper ötesi çok iyi, sağolun , elif yılmaz – 73

26. Şanlıurfa dan kimler var. Hükümetin toplu silahlı saldırı olaylarını rastgele eylemler olarak değil, bir bütün olarak araştırmaya başlaması gerekiyor. . selam arkadaşlar web sitesi gerçekten hoşuma gitti, teşekkürler , mehmet – 345

27. elif yılmaz Reply

Hatay dan kimler var. Hükümetin toplu silahlı saldırı olaylarını rastgele eylemler olarak değil, bir bütün olarak araştırmaya başlaması gerekiyor. . Merhaba sayfan inanki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 117

28. Isparta merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm sayfanız inan ki iyi, şukuladım 28-08-2021 09:02:04

29. merhaba arkadaşlar siten cidden hayran edici, sosyal medyada paylaştım

30. Kayseri merkezden ben memo. selamun aleyküm paylaşım vallaha billaha güzel, saolun 31-08-2021 17:00:42

31. Bu konu : ” Hükümetin toplu silahlı saldırı olaylarını rastgele eylemler olarak değil, bir bütün olarak araştırmaya başlaması gerekiyor. ” çok güzel. Selam herkese sayfa harbiden hayran edici, saolun , Gürbüz – 188

32. Kahramanmaraş dan kimler var. Hükümetin toplu silahlı saldırı olaylarını rastgele eylemler olarak değil, bir bütün olarak araştırmaya başlaması gerekiyor. . Merhaba herkese bu web sitesi gerçekten çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 322

33. Aydın merkezden ben ali. Selam web siten cidden ilgi uyandırıcı, teşekkürler 22-09-2021 18:28:01

Write A Comment